Sayfa 795/996 İlkİlk ... 295695745785793794795796797805845895 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 6,353 - 6,360 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1.  Alıntı Originally Posted by Vallis Yazıyı Oku
    İndirdi çıkardı 58,02 maliyetli 3000 lot bıraktı bana
    bereketini gör o kadar bekledik sen bari değerlendir ben yapamadım ama yapana da helal olsun
    "Ne kadar hesap yaparsanız yapın hesapta olan değil nasipte olan gelir başınıza"

2.  Alıntı Originally Posted by mertrix Yazıyı Oku
    kesinlikle şirketin ve patronunun vizyonu ve dürüstlüğüyle alakalı
    Borçlu şirket o yüzden ;)

Alıntı Originally Posted by Vallis Yazıyı Oku
    Evet sende dokta olduğunu biliyorum. Son atağında 32 lerdeyken bir ara niyetlenmiştim
    keşke alsaymışız. Güle güle harca.
    Teşekkürler sn valis.

Alıntı Originally Posted by mertrix Yazıyı Oku
    parsan hariç kendi dokta sı bile iyi ve normal kağıt gibi davranıyor.Bu kağıtın ne düzeltmesi bitiyor ne haber geliyor çıkıyor çıktığı yerde de durmuyor.
    Niye aceba...

Alıntı Originally Posted by Vallis Yazıyı Oku
    İndirdi çıkardı 58,02 maliyetli 3000 lot bıraktı bana
    Allah bereket versin.

3. Niye sildim rakamları biliyormusun? bu aşağıdaki mesaja cevap yazabilmek için yoksa daha önce de paylaştım bu portföyü. Bu hesap benim oyun alanım farklı takılıyorum ve genelde bist 30 dışı gti hisselere odaklanıyorum. Elim açık ne gözle bakarsan bak sıkıntı yok

Belki komik olmayı seviyorumdur

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Benim hiç portföy paylaştığımı gördün mü? Atmam atana da iyi gözle bakmam.Buna bütün sosyal mecralarda dahil.

Yersen biriside 2014 ten beri hisse senedi işlemi yapmamış ama SPk dan ceza almış.

Bana yemez bunlar.

Bu Resim kalan küsürat lotlar olmasın. Acaba var mı elinde o da belli değil. Ne ıspat eder bu resim?

Belli bir zamanda dokta almışsın cemas almışsın bu kadar.

Bence kendini komik durumlara düşürme....

4. Bende de maliyet Tevfik abi den bir tık aşağıda.Hem de PARSn da tek lot satış işlemi yapmadan.Bende bu hisse de bu zamana kadar sadece al tuşu çalıştı.Ama bu zamana kadar sayın Mertrix dışında bu topicte herkesin al-sat sat al yaptığına eminim.Yoksa borsayı bırakırım.Zaten yazılardan anlaşılıyor.

Gerisi teferruat.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5.  Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku
    Niye sildim rakamları biliyormusun? bu aşağıdaki mesaja cevap yazabilmek için yoksa daha önce de paylaştım bu portföyü. Bu hesap benim oyun alanım farklı takılıyorum ve genelde bist 30 dışı gti hisselere odaklanıyorum. Elim açık ne gözle bakarsan bak sıkıntı yok

Belki komik olmayı seviyorumdur

Bak Sayın Deep dahasını yazarım bana yemez kalbin kırılır.Bana bunlarla gelme.

Allah daha çok versin.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6. Aynı zamanda mesaj atmışız o yüzden resmi görmedin sanırım. Maliyete bakarsan bu hissede bede de sat tuşu olmadığını görmüşsündür şimdiye kadar inanmıyorum photoshop var dersen de telefonumu atayım görüntülü olarak ekrana tutayım istersen. Elim açık at maliyetini burdan veya özelden inanayım senin gibi bir borsacının sat-al yapmadığına inananamıyorum çünkü

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Bende de maliyet Tevfik abi den bir tık aşağıda.Hem de PARSn da tek lot iş satış yapmadan.Bende bu hisse de bu zamana kadar sadece al tuşu çalıştı.Ama bu zamana kadar sayın Mertrix dışında bu topicte herkesin al-sat sat al yaptığına eminim.Yoksa borsayı bırakırım.Zaten yazılardan anlaşılıyor.

7. Sen niye yapmıyorsun dersen de bende ekran yok kademe derinlik yok olsada anlamam/okuyamam zaten

8.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Bak Sayın Deep dahasını yazarım bana yemez kalbin kırılır.Bana bunlarla gelme.

Allah daha çok versin.
    Hep kalbini kırarım diyorsun ama kırmıyorsun

Hepimize inşallah

Sayfa 795/996 İlkİlk ... 295695745785793794795796797805845895 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •