Sayfa 796/1002 İlkİlk ... 296696746786794795796797798806846896 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 6,361 - 6,368 arası.

Konu: Viop - XVI

ya neyse sana ekstre atıp ne kadar kazandığımı göstermek istemiyorum. Sen böyle devam et. Forumun soytarısısın bunu bil yeter.

2.  Alıntı Originally Posted by manif Yazıyı Oku
    ya neyse sana ekstre atıp ne kadar kazandığımı göstermek istemiyorum. Sen böyle devam et. Forumun soytarısısın bunu bil yeter.
    Özelden atabilirsin.. Ama çok zor durumdasın.. Rahat ol kasma kendini bu kadar

3. Son 3 günde açık pozisyon 6 den 12 bin oldu. Oysaki 50 den 85 e giderken açık pozisyon 6-8 bin civarında gezdi. -%9 makasla rağmen ciddi short yapılıyor ve sadece küçükler degil daha fazla teminatı olanlarda abanmaya baslafi. Gecenki 86 ya giden harekettte çok kişi batmıştı. Ama hikayesi beklentisi kar marjı pofpofculati çok vardı. Şuan boş. Açığa satış yasağı oy ye değil bu lereyaradi. Adamlar malda yakalanmıştı mal ellerinde olunca kafalarına goreler. Islem yapanlar hep kendileri. Dönüşte mal vermek için marj peşindeler. Açık pozisyon sayısı bu tahtada çok önemli. Son öpücüğü vade makasini kapayarak yapicaklar, yarındanla birlikte patlayan pozosyonlarla makas dusmeye başlar. Cumadan 47.49 maliyet shotttumacik pozisyon sayısında ki yükselişi görünce sabah 46.68 den kapayıp hiç bulaşmadim. Yarın ya nasip dicem tekrar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,665
    metro holding otobüs filosunun dolar artışıyla değer kazanması sonucu günü tavan kapattı

ayrıca trabzonspor dolar artışının futbolcu değerlemelerini arttırması sonucu günü tavan kapattı

5. Bu matriks ve invest doları yannuş gösteriyor herhalde,
    670 olmalıydı,
    hala 679 gösteriyor. asdas.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by Sercannn Yazıyı Oku
    Özelden atabilirsin.. Ama çok zor durumdasın.. Rahat ol kasma kendini bu kadar
    Bugün çıkar yarın düşer birbirimizi kırmayalım. Sn Sercan palanın long olduğunu hepimizden önce anladı ve parasını katladı. Yarın bakarsın şort oluverir. Ben şorta erken davrandım dolarla hedge etmeseydim dayanamazdim. Tek yön yok bu piyasada 1 dakikada herşey değişiyor.

7. Yarından itibaren ben sercangilleri tutucam

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

8.  Alıntı Originally Posted by ajfa Yazıyı Oku
    metro holding otobüs filosunun dolar artışıyla değer kazanması sonucu günü tavan kapattı

ayrıca trabzonspor dolar artışının futbolcu değerlemelerini arttırması sonucu günü tavan kapattı
    Hiç böyle düşünmemiştim. Dolar daha da artar yarın gidip ts alacağım. Teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 796/1002 İlkİlk ... 296696746786794795796797798806846896 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •