Sayfa 796/996 İlkİlk ... 296696746786794795796797798806846896 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 6,361 - 6,368 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

1. Yarından sonra US30Y ihalesi var,

https://www.bloomberght.com/abd-hazi...satisi-2273999

Saymak pek mümkün değil, ama, şöyle bir bakış açısıyla, kafasına sert vururlarsa, altın yukarı dxy aşağıya olabilir bir süreliğine..

2.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    sorma hocam.. ne yapsın ekmek parası onunki de. yaz demişler gelmiş yazıyor. ya da kendi küçük dünyasında manipülasyon yaptığını sanıyor aklınca. inandırıcı olsun diye de küsuratlı yazıyor. 425k falan
    %80 ninden bahsediyorsunuz unutmayın lütfen. Ben dolar satın demiyorum alın da demem...
    6,5 dan yerine koymayı düşünüyorum son 3 yılda aylık bazda 6 kez 7 li rakamların üstünde kapanış yapmış dolar ben buna bakarım. Kazansam kaybetsem kendime.
    Shortlamadım maliyetim 3 diyorsun alım için de yer kolluyorsun 6,5 a düşerse alım yaparım diyorsun bu nasıl teZatlık

3.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Yarından sonra US30Y ihalesi var,

https://www.bloomberght.com/abd-hazi...satisi-2273999

Saymak pek mümkün değil, ama, şöyle bir bakış açısıyla, kafasına sert vururlarsa, altın yukarı dxy aşağıya olabilir bir süreliğine..

Aşağı gelsin de toplayalım bir zahmet bekliyoruz

4.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Okadar trol uğraştı seninle doları sat diye yaw ..hala duruyor demek @shorts
    Senin adın Adem mi? İlk insan olduğuna göre

Adem, sen beni Havva mı sandın kimi neden trolleyeyim. Üye olduğumuz günden bugüne beni benzetmedikleri adam kalmadı aslında aynı fikirdeyiz farkında değiller düşsede alsak biraz diyoruz

5.  Alıntı Originally Posted by Ardasolar82 Yazıyı Oku
    Aşağı gelsin de toplayalım bir zahmet bekliyoruz
    Engelledim..bitti gitti..

6.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Engelledim..bitti gitti..
    Bana da öğretir misin?

7. %5 büyüme, işsizlik nasıl çözülür. %30 brüt faizle. Kaldı ki faiz yada kur aradaki fark az tek fark Biri az bulunur diğeri çok. 2 ay sonra ip kopar

Sayfa 796/996 İlkİlk ... 296696746786794795796797798806846896 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •