Sayfa 797/1005 İlkİlk ... 297697747787795796797798799807847897 ... SonSon
Arama sonucu : 8033 madde; 6,369 - 6,376 arası.

Konu: Viop L

1. Arkadaşlar bu oyun birilerini batırmak için oynanıyor. Muhtemelen endeks short isc long pozu yüklü olan birileri vardı ona inat thy filan tavan yapılıp endeks long isc shorta götürülüyor. Mantık filan yok piyasa bu şekilde

2. Kilicdar gargaraya getirip kendi koltuğunda kalmaya çalışıyor. Seçimin tek mağlubu kendisidir. İşin yavsak tarafı ince yi cumhurbaşkanlığı adaylığında nasıl bitirdiyse ,İmamoğlu ve Mansur u da bu seçimde açıklama yaptırarak soytari etmiş ve bitirmiştir. Kilicdar Tayyip in yancisidir ve aynı Tayyip gibi projedir. Tırıvırı işler.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. 10 yilliklarda olani gördünüz mu bilmiyorum deli basmislar. Yuzde 22.5 dusus gozukuyor bednde.

4.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu oyun birilerini batırmak için oynanıyor. Muhtemelen endeks short isc long pozu yüklü olan birileri vardı ona inat thy filan tavan yapılıp endeks long isc shorta götürülüyor. Mantık filan yok piyasa bu şekilde
    Havacıların gitmemesi için hiç bir neden yok sevgili Nosfecagri.
    Pegasus sadece Nisan sonuçları geçen sene aynı döneme göre 35% yukarıda ki yurt dışı yolcu 50% yukarıda. Keza Thy 30% daha iyi yine aynı dönemi kıyasla. Kısaca gümbür gümbür bilançolar geliyor her ikisinden de muhtemelen ki sonraki çeyrek zaten top sezon.
    Bununla birlikte asels , koza gibi VF kağıtları seçim öncesi en çok dayak yiyenlerden di. Şimdi ne alındıysa onun biraz abartılarak satılması ne satıldıysa da alınması açıkçası bana normal geliyor.
    Bakalım nereye gidecek işin sonu.
    Bol kazançlar.

5.  Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Kilicdar gargaraya getirip kendi koltuğunda kalmaya çalışıyor. Seçimin tek mağlubu kendisidir. İşin yavsak tarafı ince yi cumhurbaşkanlığı adaylığında nasıl bitirdiyse ,İmamoğlu ve Mansur u da bu seçimde açıklama yaptırarak soytari etmiş ve bitirmiştir. Kilicdar Tayyip in yancisidir ve aynı Tayyip gibi projedir. Tırıvırı işler.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Güzel analiz ama sonuna katılmıyorum. KK nasıl başa geldi hatırlayalım.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

6.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu oyun birilerini batırmak için oynanıyor. Muhtemelen endeks short isc long pozu yüklü olan birileri vardı ona inat thy filan tavan yapılıp endeks long isc shorta götürülüyor. Mantık filan yok piyasa bu şekilde
    Mümkün. Zaten işleri bitince 1-2 güne siyasi bir açıklama beklerim..Mesela....

#SONDAKİKA | Kemal Kılıçdaroğlu'nu biz desteklersek, sandığa gitmeyen seçmeni çekerse ve sandıklara sahip çıkılırsa kazandırırız.

%4'lük puan kapanmayacak bir fark değil.

— Sinan Oğan | TV100

Böyle bir haber İşctr tahtasına nasıl bir etki yapar ?

7.  Alıntı Originally Posted by rebelyus Yazıyı Oku
    10 yilliklarda olani gördünüz mu bilmiyorum deli basmislar. Yuzde 22.5 dusus gozukuyor bednde.
    Bankalara kredi kartı nakit çekim ve kuyum harcamaları için karşılık ayırma zorunluluğu geldiği için hücum oldu. Düzelir...

8. Hisse vadelilerde durum

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 797/1005 İlkİlk ... 297697747787795796797798799807847897 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •