Sayfa 798/913 İlkİlk ... 298698748788796797798799800808848898 ... SonSon
Arama sonucu : 7300 madde; 6,377 - 6,384 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1. Citı İlk 5 e girerse isler degısır takasta Doce bugun mal cıkısı var 13bin lot yapıkredı uzerinden

2. Son 1 aylık takas atabilecek olan varmi teşekkür ederim

3. Kısaca şayet bu yabancı burada bir fırsat görüyor ve buralardan mallanmaya çalışıyorsa bu gayet olumlu. Mutlaka bunun altı dolacak bir durum olduğunu görürüz hep birlikte. Ytd

4. Avrupa'nın ilk porselen markalarından olan 239 yıllık Weimar'ı Karaca Grubu satın aldı. Alman marka satışta olmamasına rağmen onları ikna ettiklerini söyleyen Karaca Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Karaca, "Tüm haklarını satın aldık. Fabrikanın yönetimde Rosental ailesi devam edecek. Bundan sonra Karaca'ya üretim yapacaklar" dedi.
    https://www.google.com/amp/s/m.sabah...-turk-aldi/amp
    ---///
    Sektörün geleceği, ülke porseleninin Dünya da daha sağlam bir tanılırlık ve marka değeri için güzel bir adım. Gözden kaçmış. Araştırma yaparken bugün tesadüf gördüm
    Ülkemiz açısından da çok önemli bir hhaber. Ajanslara pek düşemiş. Yeni olmuş bu iş. Lakin bence çok çok olumlu bir gelişme...

Kütahya Porselen grubu da bu tip bir hamle yapmalı, ya da bahsettikleri gibi İgilizlerle üretim ortağı vs olmalı.
    Artık yabancılar bu şirkette ki sektörde ki ışığı görme vaktiniz gelmedi mi?
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5. Şirket yönetimi zaten bunun farkında. Bu yönde çalışmaları var. Beklediğimiz bunların resmiyete dökülüp KAP’ta verilmesi. Bu gelişmeler şirketin geleceğine yönelik satış, kar ve pazar payı artışına yönelik artılar. Bunu satın alacak yabancılar zaten şimdiden başladılar buna. Ytd

6. KARACA'NIN cirosunun 2006'da 30 milyon lira olduğunu, bu yılı 1.8 milyar lira ile kapatmaya hazırlandıklarını söyleyen Karaca, 2019'un tarihlerinde en çok büyüdükleri ikinci yıl olduğunu belirterek, şöyle konuştu: "Yurtdışında 12 ülkede 33 mağazaya ulaştık. 2020'de 22 ülkede faaliyet göstereceğiz.*
    ---////

Sektörde dönen paraya bakarmısınız. Cirolara. Sırf bi şirket...
    Hep derim bu Porselen sektörü banka gibi. Nüfus arttıkça bu iş devam. Ölmez kokmaz. Yeter ki fırsatları iyi değerlendir.
    Antalyada tatilde bi Hint düğününe denk gelmiştim, günlerce eğlence. Tabaklar bardaklar haddi hesabı yoktu.
    Kutponın Hint pazarına dalması lazım. Adamların 50 gün süren düğünleri var.

Kadınların mücevher ve Porselen tabak öncelikleri hayat sürdükçe devam eder. Bu porselen tabak çanak çömlek sektörü banka gibi..
    Artık ne olur bu firma gibi akılcı yönetin büyütün şirketinizi şirket sahipleri. Potansiyel çok, yeter ki akılcı fırsatçı olun
    Yatırım tavsiyesi değildir

7. Bu gemi bu limandan kalktı. Dalgalar küçük büyük hep olacak. Fakat bu sefer hedefine ulaşacak. Ytd.

8. Bugun meksa 140 bin almıs 106 bin satmıs yatırım fınans bugun 3. Sıraya dusmus en iyi alıcı 18bın lot

Emeklılık fonu da salaga yatıyor hıc bir hareket yok

Sayfa 798/913 İlkİlk ... 298698748788796797798799800808848898 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •