Sayfa 799/1011 İlkİlk ... 299699749789797798799800801809849899 ... SonSon
Arama sonucu : 8084 madde; 6,385 - 6,392 arası.

Konu: Viop XLVI

1. Ne çok hazımsız varmış bu sayfada.Eyt konusunda vırvır edenler bu ülke iktidar tarafından 20 yıldır talan edilirken bu kadar yaygara koparsa şimdi enflasyon karşısında kuşa dönmüş maaşları olmazdı.Satın alma gücünde dünya sonlarında yer almazdık.

Mesela TÜİK in yaptığı hırsızlık karşısında o binayı gidip bassaydınız ya sevgili eyt düşmanları .Adamlar reel enflasyonun %150 olduğu ülkede %80 enflasyon açıkladılar göz göre göre.Bu ne demektir.Milyonlarca çalışanın cebindeki parayı hortumlamaktır.Bunun karşısında hanginiz ne yaptı.

Mesela şu Osmangazi köprüsü geçiş garantili diğer köprüler otoyollar hastaneler havalimanları için hangi eylemde bulundunuz nasıl örgütlendinizde çalınan vergilerinizin hakkını sordunuz?

Ama eyt li ne yaptı?Örgütlendi sosyal medyada gündem oluşturdu.Eylemler gösterile yürüyüşler yaptı.Başkanıyla üyesiyle durmadan hakkını aradı.Ve demokrasi yi oluşturan en büyük olguyu ortaya koydu HAK VERİLMEZ ALINIR.

Şimdi sevgili hazımsızlar örgütlenin mücadele edin ortalığı ayağa kaldırın sizi soyanlardan hesap sorun.

Ama haklı mücadelesinde zafer kazanmış komutanlardan uzak durun

2. Dün gece dikkatimi çekti "carlos tavares" yazınca TOFAS diye ekliyor google, sadece bende mi, herkeste mi çıkıyor acaba, oradan haber bekleniyor belki sürekli kontrol yapılşıyor. Kasım ayıonda açılma yapacakmış yapılmamış galiba.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3. Kriptocuları ve Z kuşağını,
    yanı genç borsacıları,
    borsaya çekmek için formül şu olmalı,
    yüksek marj yaratmak lazım
    taban olan hisseyi tavan yapacan bak nasıl geliyorlar
    yoksa bön bön seyrederler,
    Çoğu genç para kazanmak için değil,
    adrenalin için alıp satıyor,
    para kazanmak zerre umurlarında değil
    4 sn 14 işlem yaptım diye hava atan sebil
    Bu Z kuşağı böyle, tavşan gibi hıza sahipler
    hafife almayalım gençleri

4.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Dün gece dikkatimi çekti "carlos tavares" yazınca TOFAS diye ekliyor google, sadece bende mi, herkeste mi çıkıyor acaba, oradan haber bekleniyor belki sürekli kontrol yapılşıyor. Kasım ayıonda açılma yapacakmış yapılmamış galiba.

En azından şu 2 gün bir açıklama yapılması gerekiyor sevgili Ariston.
    Çünkü yeni üretim, ortaklık yapısı vb gibi speküle edilen konular bir kenara doblo 2023 üretimi ile alakalı mecburen bir açıklama yapılması gerek bence.
    Ondan dolayı 2 gün volatil olacaktır.

5.  Alıntı Originally Posted by dealer35 Yazıyı Oku
    Ne çok hazımsız varmış bu sayfada.Eyt konusunda vırvır edenler bu ülke iktidar tarafından 20 yıldır talan edilirken bu kadar yaygara koparsa şimdi enflasyon karşısında kuşa dönmüş maaşları olmazdı.Satın alma gücünde dünya sonlarında yer almazdık.

Mesela TÜİK in yaptığı hırsızlık karşısında o binayı gidip bassaydınız ya sevgili eyt düşmanları .Adamlar reel enflasyonun %150 olduğu ülkede %80 enflasyon açıkladılar göz göre göre.Bu ne demektir.Milyonlarca çalışanın cebindeki parayı hortumlamaktır.Bunun karşısında hanginiz ne yaptı.

Mesela şu Osmangazi köprüsü geçiş garantili diğer köprüler otoyollar hastaneler havalimanları için hangi eylemde bulundunuz nasıl örgütlendinizde çalınan vergilerinizin hakkını sordunuz?

Ama eyt li ne yaptı?Örgütlendi sosyal medyada gündem oluşturdu.Eylemler gösterile yürüyüşler yaptı.Başkanıyla üyesiyle durmadan hakkını aradı.Ve demokrasi yi oluşturan en büyük olguyu ortaya koydu HAK VERİLMEZ ALINIR.

Şimdi sevgili hazımsızlar örgütlenin mücadele edin ortalığı ayağa kaldırın sizi soyanlardan hesap sorun.

Ama haklı mücadelesinde zafer kazanmış komutanlardan uzak durun
    Kafamdakileri yazmışsın, neyse, ben susayım en iyisi. Kimin kaç paralık adam olduğun bu eyt çok iyi gösterdi, turnusol kağıdı oldu benim için.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

6. Demirelin secmeni yataga atmak için uydurdugu kıyak emeklilik kanununa kazanilmis hak diyen,

Hic bir argüman bulamadıÄı ve alacagi cevaplari bildiği için caresizlikten hakarete siginan,

Kendinden sonraki nesillerin tuyu bitmemis yetimin hakkına giren bu eyt tayfasi bu ülkenin ozetidir.

Bakın, görün, ona göre hareket edin.

7. Stellantis ile ilgili Hidro-cell grubuna katıldı vs haber vardı, o tip alanda genişleme düşünüyor olabilirler.

https://www.stellantis.com/en/news/p...ility-industry
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Demirelin secmeni yataga atmak için uydurdugu kıyak emeklilik kanununa kazanilmis hak diyen,

Hic bir argüman bulamadıÄı ve alacagi cevaplari bildiği için caresizlikten hakarete siginan,

Kendinden sonraki nesillerin tuyu bitmemis yetimin hakkına giren bu eyt tayfasi bu ülkenin ozetidir.

Bakın, görün, ona göre hareket edin.
    Bence olayı fazla kişişelleştirdin sevgili Çağrı.
    İçinde bulunmadığın durumu anlamaya çalışman daha iyi olurdu.

Sayfa 799/1011 İlkİlk ... 299699749789797798799800801809849899 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •