Sayfa 8/106 İlkİlk ... 6789101858 ... SonSon
Arama sonucu : 848 madde; 57 - 64 arası.

Konu: Temettu Etkisizligi

1.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    hadi bu patronlar SIKIYORSA hisse geri satın alması şeklinde temettü dağıtsın bakalım KAç tanesi dagıtabilecek.

İŞLERİNE GELMEZZZZZ.

AMacları size kar payı dagıtmak filan değil bunların amacı kendi ceblerine parayı indirip arka tarafta iş çevirmek indiragandi yapmak.

HADİ CIKSIN BIR TANESI DESINKI BEN TEMTETUMU HİSSE GERİ SATIN ALMASIYLA YAPACAM DİYEMEZLER.

CUNKU HISSE GERI SATIN ALMASI PATRONA DEGIL YATIRIMCIYA YARAR PATRONUN CEBINE PARA GIRMEZ.
    Bu sene DOAS temettu dagitmak yerine hisse geri alimi yapmisti, sonuc selalenin onune set cekmek ;)

ytd

2.  Alıntı Originally Posted by Spartan Yazıyı Oku
    Bu sene DOAS temettu dagitmak yerine hisse geri alimi yapmisti, sonuc selalenin onune set cekmek ;)

ytd
    BENCE YANİ
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

3.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Hakim hissedarlar ne yapıyor sizce ?
    İsteyen hissedar,kap'a bildirmek şartıyla ,borsaya kote paylardan alım yapıyor.

4. konu ile ilgilenen arkadaşlar ;

http://www.hisse.net/topluluk/showth...?t=2431&page=7 sayfasındaki 53 nolu iletideki linklere göz atabilirler.

5.  Alıntı Originally Posted by kurtonder Yazıyı Oku
    İsteyen hissedar,kap'a bildirmek şartıyla ,borsaya kote paylardan alım yapıyor.
    Hiç duymadım .
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

6.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Hiç duymadım .
    Kap'a sürekli bu tür haber düşer.Takip ederseniz göreceksiniz..

7.  Alıntı Originally Posted by kurtonder Yazıyı Oku
    Kap'a sürekli bu tür haber düşer.Takip ederseniz göreceksiniz..
    Temettüden gelen para ile alan hiç duymadım.

Hisse fiatını desteklemek amacı ile yapılan alımları kastediyorsunuz sanırım.

Syg.
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

8.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Temettüden gelen para ile alan hiç duymadım.

Hisse fiatını desteklemek amacı ile yapılan alımları kastediyorsunuz sanırım.

Syg.
    Elbetteki...Temettüden gelen parayla hisse alıyorum denmez.

Sayfa 8/106 İlkİlk ... 6789101858 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •