Onemli Gunler Banner
Sayfa 8/555 İlkİlk ... 6789101858108508 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 57 - 64 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    İnfo mal kendinde sahibinin işlem yasağı kalkalı uzun zaman oldu sahalara geri dönme zamanı geldi ...Bugun 1.60 üzerinde satışlar fazla bir düşüşe neden olmadı kısa vadeli bir çıkış değil anlaşılan devamı gelecektir hele ki aracı kurumların gelirleri azaldığı için hisse hareketlerinden kazanç sağlamak daha kolay yol ...
    “Benim kudretimin ulaştığı yere onların hayalleri bile ulaşamaz!”
    Fatih Sultan Mehmet

2.  Alıntı Originally Posted by ekonomistomer Yazıyı Oku
    İnfo mal kendinde sahibinin işlem yasağı kalkalı uzun zaman oldu sahalara geri dönme zamanı geldi ...Bugun 1.60 üzerinde satışlar fazla bir düşüşe neden olmadı kısa vadeli bir çıkış değil anlaşılan devamı gelecektir hele ki aracı kurumların gelirleri azaldığı için hisse hareketlerinden kazanç sağlamak daha kolay yol ...
    tweetrda mardin diye yorumcu 1.67 ustu 5 tl çanak tamamlar diyor

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by ccevril1983 Yazıyı Oku
    tweetrda mardin diye yorumcu 1.67 ustu 5 tl çanak tamamlar diyor

Bugun 1.65 üzeri güçlü alımlarla kırdık 1.67 yi... 5 e kadar dayanabılen satmasın Mardinli garanti veremez ama mal onlarda ise döke döke 3-4 ayda olmuyacak rakam değil tabi haber akışı önemli olacak yükselişi destekleyecek özel durum açıklamalarında radara yakalanmadan çıkış mümkün değil ...Mardinli ihlas larda dediğini yaptı darısı info nun diyelim o zaman..
    Fatih Sultan Mehmet

4. kalamadi 1.65 ustudne

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    İlginç...sanırım çoğu satmış !!!
    kimse kalmadi abi bizbizeyiz

6. kademeleri paylaşabilecek varmı??

7. Kısa vadeli düşünenler çıktılar hedefi daha yüksek olanlar beklemedeyiz.. Cuma gunü akşam kapanışı 1.56 haftalık bazda 1.73 gördükten sonra düşüşü spek kar satışı olarak görmek lazım yine 1.70 üzerinde kalıcı bir kapanış 1.80-90 bandına hareketi güçlendirir...
    Fatih Sultan Mehmet

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,636
     Alıntı Originally Posted by ekonomistomer Yazıyı Oku
    Kısa vadeli düşünenler çıktılar hedefi daha yüksek olanlar beklemedeyiz.. Cuma gunü akşam kapanışı 1.56 haftalık bazda 1.73 gördükten sonra düşüşü spek kar satışı olarak görmek lazım yine 1.70 üzerinde kalıcı bir kapanış 1.80-90 bandına hareketi güçlendirir...
    Nasıl kısa vade,bu hisse yıllardır takibimde,iyide getiri yaptı bana !!!...hisse 0.80-1.10 cıvarında sürünürken kimsecikler dönüp bakmıyordu, %150 vurmuşum en aşağı,1.10 bandıylan 1.50 bandı arasında %60 süper getiri,bu bana yeterde artar,benim işim olmaz uçacak,kaçacaklarlan,ha şu olur,çıktığı gibi düşer başlar belirli rakamlarda debelenmeye o zaman birşeyler düşünürüz,mesela 1.50 üstüne attığı zaman 1.30 sınırına düştüğü gibi !!!

Sayfa 8/555 İlkİlk ... 6789101858108508 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •