Sayfa 8/2156 İlkİlk ... 67891018581085081008 ... SonSon
Arama sonucu : 17247 madde; 57 - 64 arası.

Konu: ...:::vobelıt:::...

1.  Alıntı Originally Posted by zebetosu Yazıyı Oku
    arkadaşlar ara sıra da dolar değerlendirmesi alabilir miyiz lütfen? çünkü şimdi tepe taklak gidiyor aşağı..
    baktığım GRAFİĞİN saatlik henüz sat vermemiş ben 30 dakikalığına bakam dedim Onun "al & sat" yaptığı yerleri işaretledim saatlik kararsa daha aşağıya ziyaret olur mu ?

Ayı Piyasası; teknik yönden yatırımcıyı yanıltan satışa zorlayan aşağı gidiş hareketidir.
    Kısa süre sonra fiyatların tam tersi yönde, kuvvetli bir çıkışın başlamasından önce hissedarları dökmek için kurulmuş bir tuzakta olabilir .!!!

2. ilk 5 hisse pgç 40 milyon...kurum il 5 pgç 26 milyon (garanti 2. seans şatış yapmamasına rağmen sadece 2. seans için pgç -10 milyon)

3.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    ilk 5 hisse pgç 40 milyon...kurum il 5 pgç 26 milyon (garanti 2. seans şatış yapmamasına rağmen sadece 2. seans için pgç -10 milyon)
    fdowun eksisinden çekiniyor sanki piyasa yoksa 143000 i görmüştü bilemiyorum belki de yanlış yorumluyorum......ytd

4.  Alıntı Originally Posted by ugolnili Yazıyı Oku
    fdowun eksisinden çekiniyor sanki piyasa yoksa 143000 i görmüştü bilemiyorum belki de yanlış yorumluyorum......ytd
    bence fdow a rağmen çok sağlam duruyor...yani korkuyordan ziyade, ona rağmen sağlam duruyor diyebilirim.

bu arada, ışık ökte bloomberg te...ısrarla alın diyor, bir yalvarmdığı kaldı...illa hisse alın, illa ki gidecek bist diyor...4-5 ay önce u-100 100 bini geçerken de çok çıktık, daha çıkmayız diyordu.

bence bu adamın sorunu, yurt dışını çok dikkate alıyor...hani etileniyoruz illa ki, ama tek etken de yurt dışı piyasaları değil.

5.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    bence fdow a rağmen çok sağlam duruyor...yani korkuyordan ziyade, ona rağmen sağlam duruyor diyebilirim.

bu arada, ışık ökte bloomberg te...ısrarla alın diyor, bir yalvarmdığı kaldı...illa hisse alın, illa ki gidecek bist diyor...4-5 ay önce u-100 100 bini geçerken de çok çıktık, daha çıkmayız diyordu.

bence bu adamın sorunu, yurt dışını çok dikkate alıyor...hani etileniyoruz illa ki, ama tek etken de yurt dışı piyasaları değil.
    bist 100 7,5 f/k diyor ya bakıyorum 10 f/k civarı nasıl oluyor,herhalde 7.5 olsa gözün kapalı al..........ytd

6. Zülfü bey merhaba hoş geldiniz sizi görmek güzel bir süpriz oldu.

7.  Alıntı Originally Posted by RONİN Yazıyı Oku
    Zülfü bey merhaba hoş geldiniz sizi görmek güzel bir süpriz oldu.
    Grafik atmadan gelmiş sayılmaz.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

8. Zülfü abi hoşgeldin...geçen gün yatırım finansman şube ziyaretine gittim..senin de kulağını çınlattık biraz

Sayfa 8/2156 İlkİlk ... 67891018581085081008 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •