Onemli Gunler Banner
Sayfa 8/401 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon
Arama sonucu : 3201 madde; 57 - 64 arası.

Konu: ADESE - Adese Alışveriş Ticaret

2. Borsa Kodu
    Sıra No
    Satışa Konu Pay Ünvanı
    Grubu
    Yatırımcının Adı-Soyadı Ünvanı
    Nominal Tutar (TL)*
    Tsp İşlemi **
    Satış Kısıtı **
    ADESE
    1
    ADESE ALISVERIS MERKEZLERI TICARET A.S.
    E
    BIG PLANLAMA YÖNETIMVE MÜSAVIRLIK AS
    18.870.831,000
    ADESE
    2
    E
    SEHA INSAAT MUHENDISLIK MADE N TUR SA N VE TIC A S
    11.222.685,600
    ADESE
    3
    E
    ITTIFAK HOLDING A S
    50.050.245,00

boşuna borsada işlem gören yapmadılar

3. malı piyasaya önçe bir yaysınlar sonra sermaye tavan değişikliği ve arkasından mutemelen bedelli sermaye artışı gelebilir fakat malı piyasaya yaymak için önçe yukarı kaldırması lazım

4. Bunca mali nasil verecekler...bunlar sadece vermeyecek . Al sat yapacaklar...el mahkum cekecekler yukariya...

5.  Alıntı Originally Posted by iberata Yazıyı Oku
    Bunca mali nasil verecekler...bunlar sadece vermeyecek . Al sat yapacaklar...el mahkum cekecekler yukariya...
    Aynen 80 m lot öyle bugün aldım yarin satayım olmaz. Mecbur yukarı sürecekler iyi bir haberle

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Ben Konya'dayim şuana kadar şirketin durumunun katarlı bir şirkete satışından olduğunu düşünüyordum. Lakin öyle değil ittifak ve adese de ciddi sıkıntılar varmış adese de çalışanlar iki aydır maaş alamıyormus. İnşaat işi Konya'daki 1170 konut ve İstanbul'daki projeler ile birlikte yaklaşık 5000 konut ve ticari alan ciddi maddi sıkıntıya sokmuş tahminimce. Piyasa düzeltmezse çok zorlanır. Kimse kumar oynamasın ihtiyaç duyacağınız para ile hisselere yatırım yapmayın. Uzun yıllar beklerim diyorsanız kaybetme ve kazanma ihtimali ile birlikte öyle karar verin. Yatitim tavsiyesi değildir.

Lenovo K33a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Ben Konya'dayim şuana kadar şirketin durumunun katarlı bir şirkete satışından olduğunu düşünüyordum. Lakin öyle değil ittifak ve adese de ciddi sıkıntılar varmış adese de çalışanlar iki aydır maaş alamıyormus. İnşaat işi Konya'daki 1170 konut ve İstanbul'daki projeler ile birlikte yaklaşık 5000 konut ve ticari alan ciddi maddi sıkıntıya sokmuş tahminimce. Piyasa düzeltmezse çok zorlanır. Kimse kumar oynamasın ihtiyaç duyacağınız para ile hisselere yatırım yapmayın. Uzun yıllar beklerim diyorsanız kaybetme ve kazanma ihtimali ile birlikte öyle karar verin. Yatitim tavsiyesi değildir.

mışla muşlu sözlere inanarak yatırım yapılamaz yapılacaksa da mışlı mutlu sözlere inanılmaz şirketin bilançosunda her şey açık seçik dip notlarda da ayrıntılar yazıyor zaten
    yatırım tavsiyesi değildir.

8. Birşeyler anlatmak istedim anlayan anlar. Sonuçta bu inip çıkar birileri dava etmesin diye böyle söyledim.

Sayfa 8/401 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •