Onemli Gunler Banner
Sayfa 8/175 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon
Arama sonucu : 1398 madde; 57 - 64 arası.

Konu: EUPWR - Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri San. Tic. A.Ş.

1. Bloomberg, hissenin yarın işleme başlayacağını açıkladı

2. KAP a düşen haberde de 20.04.2023 diyor

Son düzenleme : arhisa; 19-04-2023 saat: 10:58.
    Slower , Older , Smarter __ Daha Sakin, Daha Olgun, Daha Akıllı

3. Bugün işleme başladık, hayırlısı olsun. Beklediğimden az bekleyen var tavanda(15 milyon lot civarı). 25erlik satışlae da görülüyor, bazı küçük yatırımcılar %10u yeterli görmüş. Arzın ciddi bir oranı bireysele verildi ve bunun etkisi olduğunu düşünüyorum, muhtemelen tavan serisi beklediğim kadar uzun sürmeyecek. Daha erken alım fırsatı vereceğini düşünüyorum ki gayet güzel.

4. Halka arzların büyüsü bozuldu.Artık ********liğe bir son verdiler.Resmen bazı fonlara bedavadan milyarla kazadırdılar.
    Halka arzın %40-50 sini fonlara ver.Onlar da halka arz başladığında tavanlara milyonlarca fake alış emrini giriyor ve 7-8 tavan gidiyordu hisseler.Sonra da boşalt malı en üstten.

5. Şimdi artık tavanlar bile olmayacak ve %17 gibi az lota sahip fonlar bu defa halka arzdan mal alanlardan mal almaya çalışacaklar.Bu yüzden FAKE alışlar olmayacak.Çünkü ucuza mal almak isteyecekler.

6. Böyle de olmalı.Malına güvenen tahtadan toplasın malı.Daha ne olsun?Pazartesi her mal almak isteyen europower alabilecektir tahminime göre.

Alıntı Originally Posted by Salih VURAL Yazıyı Oku
    Böyle de olmalı.Malına güvenen tahtadan toplasın malı.Daha ne olsun?Pazartesi her mal almak isteyen europower alabilecektir tahminime göre.
    Europower, 24 Nisan Pazartesi günü tavanı bozsun dişim kırarım

Şaka bir yana inşallah yazdığınız gibi olur da halka arzda alamadığımızı Pazartesi alıp pozisyonu yüze katlarız.

EUPWR a saat 18.15.00 da emir göndermeyi unuttum, neyse pazartesiye kaldı artık, ben 10 saliseyi yakalayabiliyorum gene mal gelmiyor, 01 saliseyi yakalayan öncelikli milyon lotlar önüme geçiyor, zaten satış da az olunca bana gelme şansı sıfıra yakın, bu tahtanın pazartesi 2. günde sıradan yatırımcıya gelmesi imkansız, zaten gelirse de geçmiş olsun! sadece 3. günde KRVGD yı yakalamıştım onu da 4. günde sattım, 2 tavan daha gitti, 6. tavan da bozulmuştu, Artık halka arzların da bir cazibesi kalmadı, 1.5 yıl önce 250 bin katılan yatırımcı sayısı bugün 2 milyonu buldu, 400 tl civarı mal geliyor, bu EUPWR lot sayısı fazla olduğundan bin tl civarı geldi, artık halka arzdan gelecek lotlar yatırımcı sayısı arttıkça daha da azalacak! 10 tavan yapsa ne yazar! para kazandıran oransal halka arzlarda yok artık! Bakalım halka arzlar hangisi ile patlayacak saadet zinciri böyle devam etmez!

Sayfa 8/175 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •