Sayfa 8/78 İlkİlk ... 6789101858 ... SonSon
Arama sonucu : 622 madde; 57 - 64 arası.

Konu: Neden temettü ödeyen sanayi şirketlerine ortak olmalıyız

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,429
    Bir kağıt alırken patron çok iyi araştırılmalı.temel verileri ne kadar iyi olursa olsun yatırımcı dostu olmayan kağıt kaybettirir.

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    İnanıyorum ve biliyorum 2009 da ana kağıdım kardeşini sollayacak demişsiniz ya, inanırsınız ama bilemezsiniz işte ,maalesef asla bilemezsiniz sonra borsa kumardır bir nevi denilince kızılıyor .
    bunu zaman gösterecek

3. 3 sene sonra brisami 20 olur Petkim mi 20 olur derseniz. Petkim derim....ama ben soda alırım.

Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Aselsan;soda;trkcam;egeen aldinda zarar mı ettiniz... güven miyorsaniz kağıtlara borsaya girmemelisiniz.kv kazanan çok azdır.uv ise candır.ne krizler gördük.hepsinden bu kağıtlar büyük karla çıktı..ama brisa gibi kağıtlar değil.

Akbank,yapıkredi,garanti,işbank uzun vadeli yatırımcılarına da sormak lazım kardalar mı.Zamanında herkes bankaları överdi.Borsada almanın zamanı ayrı satmanın zamanı ayrı hep alım üzerine kurulu bir borsacılık anlayışı varsa da ben inanmıyorum.Ben kriz olarak 1994 2001 ve 2008 i kabul ederim o tarihlerde bu kağıtlar sağlam durmuş mu bakmak lazım tabi.Siz ufak dalgalarla tsunamiyi karıştırmayın .Farklı olaylardır.

Alıntı Originally Posted by kurti35 Yazıyı Oku
    bunu zaman gösterecek
    Aynen ben de öyle diyorum ve bir adım ötesini söyleyeyim 1 yıl sonra bu forumlarda bu entrylerden alıntı yapacağız.Ben çok farklı yorumlar göreceğiz diyorum.Zamanı gelince paylaşırız ve tekrar gözden geçiririz bu yazdıklarımızı.Saygılar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,429
     Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Akbank,yapıkredi,garanti,işbank uzun vadeli yatırımcılarına da sormak lazım kardalar mı.Zamanında herkes bankaları överdi.Borsada almanın zamanı ayrı satmanın zamanı ayrı hep alım üzerine kurulu bir borsacılık anlayışı varsa da ben inanmıyorum.Ben kriz olarak 1994 2001 ve 2008 i kabul ederim o tarihlerde bu kağıtlar sağlam durmuş mu bakmak lazım tabi.Siz ufak dalgalarla tsunamiyi karıştırmayın .Farklı olaylardır.
    Tanamda bu kağıtlar temettü kağıdı degilki. Herşeyden önce sanayi kağıdı değil.karistirmayin.

Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Tanamda bu kağıtlar temettü kağıdı degilki. Herşeyden önce sanayi kağıdı değil.karistirmayin.

2001 banka krizi öncesi sanayi hisselerinin lafı bile edilmezdi.Petkim ereğli falan akmaz kokmaz kağıtlardı şimdi dönem böyle oldu ,yarın olayın değişmeyeceğini ne biliyorsunuz.

Neyse ne diyeyim aselsanın ,hektaşın falan grafiğine baktım resmen korktum.O kağıtlar bu seviyelerden hala sağlam düşmez falan deniyor ne diyeyim hayırlısı inşallah öyle olur.

Sayfa 8/78 İlkİlk ... 6789101858 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •