Sayfa 8/20 İlkİlk ... 67891018 ... SonSon
Arama sonucu : 158 madde; 57 - 64 arası.

Konu: SELVA selva gıda

1. Benim için vedalaşma zamanı kalan arkadaşlara bol kazanç diliyorum

2. Edata,görüşmek üzere

3. Ve gitti 4.tavan,benden alanda kazanır inşallah

SELVA günlük te tahta yapıcı Ahlatçı Yatırım gene satış tarafında, dün kapanışta 5 milyon alıcı vardı, bugün 6 milyona çıkmış,

5. Zaten hisselerin yuzde doksanı ahlatçı da, tek kurumdan arz yap.aktaki.amaç da zaten buydu.3 den toptan aldı yukardan sattıkları ahlatçının olacak.aynı emlakçıyla anlaşmak gibi şu parayi alırım üstü senin hesabı. 5 tl yi gösteriler sonra döndüğünde 4 e geldiğinde millet düştü diye atlamaya başlar 5 den buraya geldi şuraya geldi diye diye yedirirler.

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Maşallah, maşallah daha ne olsun

Alıntı Originally Posted by Tarafsız Yazıyı Oku
    Ve gitti 4.tavan,benden alanda kazanır inşallah
    Hedef büyük yol uzun, devam inşallah....

SELVA günlük te tahta yapıcının satışları diğer kurumlarca karşılanıyor görünmekte! muhtemelen karşılıklı işlemler bunlar! tavanda 2 milyon lot kalmış bugün bozabilirler sonrasına bakmak lazım!

8. İttifak holding şirkete olan borcunu ödemiş, bu para ve arzdan elde edilen gelirle bir hikaye çıkabilir.
    Arz gelirleri ve ittifak tarafındaki tahsilat sonrasında finansal açıdan şirketi incelemek lazım.

Fakat yeşil sermaye, yıllardır süren ezberi bozacaklarını düşünmüyorum.
    İçlerinden bir tane doğru düzgün yöneten/büyüten ve temettü dağıtan şirket çıkmadı.

"katranı kaynatsan olur mu şeker cinsini...."

Elimde var, sadece tek aracı kurumdan katılım(kontr) ve fonlara istedikleri gibi dağıtma(trilc) gibi örnekler yüzünden girmiştim.
    Yakın zamanda vedalaşırım muhtemelen.

Sayfa 8/20 İlkİlk ... 67891018 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •