Sayfa 80/200 İlkİlk ... 3070787980818290130180 ... SonSon
Arama sonucu : 1598 madde; 633 - 640 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

1. Işıklar Coin Bulgaria Ltd Uluslararası Piyasalarda Coin İhracı,Securty Token Arzı 1.000 1.000 BGN 100 BAĞLI ORTAKLIK

coin şu oldu, coin bu oldu diyorsunuz. 1.000 coin sürdüler piyasaya 20 centten. bunun hepsi satıldıysa 20.000 m eder. bundan sonra düştü yada çıktı; kimin elinde coin varsa onu ilgilendirir. Bu 20.000 m. her tarafı para olsa ne olacak, bu 543 m. hisseyi nereye taşıyacakta,temcit pilavı gibi coin le yatıp coinle kalkıyorsunuz.
    Allah bir adamın parasını almadan önce aklını alırmış.Allah yardım etsin.ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

2. inwesting sayfasında Allah rızası için yazan tek adam oguzhan YALÇIN. Bunun dışında çogu rasgele çalakalem yazıyor. yada bilerek milleti zehirliyorlar bilginiz olsun. anlık bilgi paylaşanlar hariç.ytd

3. kağıt bedelsiz versin diyenler. kara cahil. yeminle köylü memet aga bunlardan daha zeki akıllıdır. Adam ben para versin demedim hisse versin diyor. sanki hisse demek para değil. bunları kimsenin peşinden gitmeyin diye yazıyorum. Hanği kurumdan hisse alırsanız alın, hissenizin karşılığı nakit devlet güvencesi takas bankta yer alır. kimse nakit karşılığı olmadan hisse veremez. şirket sahibi yada diğer yatırımcı. aldığı her hissenin anlık değer karşılığı takas bankta yer almak zorundadır. doğa bilimci ya kafayı yemiş yada Rıza'nın paralı elamanı. ytd

4. 0,59
    Sebep olanlara çok teşekkür ediyorum

5.  Alıntı Originally Posted by Gastro Yazıyı Oku
    0,59
    Sebep olanlara çok teşekkür ediyorum
    SN Gastro, buraya kağıt çıktıgı gün gelip yazıyorsun. oda kırk günde bir. Kırk günde bir. ( geriye dönük forum gönderilerine bakabilirsin) iki kademe yukarı gitmedi. yakın zamanda aşgı dödü şimdi 0.59 sebep olanlara diye yazıyorsun. Ben sizin amacınızı ve ne demek istediğinizi anlamış değilim.ytd

6. iNWESTİNG SAYFASINDA BAZI YATIRIMCILAR, AĞLAMA MODUNDAN ÇİRKİNLEŞME MODUNA GEÇTİ.Rıza'ya küfür etmeye başladılar. Bence bu olayda Rıza'nın zerre suçu yok.Arz talep meselesi. Biz talep ettik Rıza arz ediyor. suç alandamı satandamı. bence talep ortamı çok önemli.Şöyle pazara ucuz olarak çürük elma gelmişse, bu çürük elma fiyatından dolayı aşırı talep edilmişse.Birileri bu talebi karşılar. çürük elmayı alıp,sonra çürük diye satıcıya küfür etmek ne kadar anlamlıysa, Rıza'ya küfürde o kadar anlamlı. Biz algıda ne kadar seçici olrsak piyasa bize kaliteli ürünler sunar. Buna mecbur olur. Biz ucuz elmaları aldıkça Piyasada Rıza gibileri bitmez.ytd

7. IŞIKLAR ENERJİ VE YAPI HOLDİNG A.Ş.
    IEYHO
    İmzalı GörüntüleBildirimlerFinansal TablolarHak Kullanımları
    Gönderim Tarihi
    28.04.2020 16:26:36
    Bildirim Tipi
    ÖDA
    Yıl
    -
    Periyot
    -
    Kayıtlı Sermaye Tavanı İşlemlerine İlişkin BildirimA+ A-
    Özet Bilgi
    Kayıtlı Sermaye Tavanı SPK Onayı hk.
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi ?
    Evet
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi ?
    Hayır
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ?
    Hayır
    Yönetim Kurulu Karar Tarihi
    15.04.2020
    İlgili İşlem
    Kayıtlı Sermaye Tavanı Artırımı
    Mevcut Kayıtlı Sermaye Tavanı (TL)
    750.000.000
    Yeni Kayıtlı Sermaye Tavanı (TL)
    1.500.000.000
    Kayıtlı Sermaye Tavanı İçin Son Geçerlilik Tarihi (Yeni)
    31.12.2024
    Tadil Edilecek Ana Sözleşme Madde No
    6
    SPK Başvuru Tarihi
    16.04.2020
    SPK Başvuru Sonucu
    ONAY
    SPK Onay Tarihi
    28.04.2020
    Ek Açıklamalar
    Şirketimizin kayıtlı sermaye tavan tutarının 750.000.000 TL'den 1.500.000.000 TL'ye yükseltilmesi ve 2017-2021 yılları arasında olan kayıtlı sermaye tavanı geçerlilik süresinin 2020-2024 yılları olarak değiştirilmesine ilişkin esas sözleşme değişikliğinin 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu'nun 33'üncü maddesi uyarınca uygun görüldüğüne ilişkin alınan karar SPK'nın 28.04.2020 tarih, 29833736-110.04.04-E.4577 sayılı yazısı ile Şirketimize bu gün tebliğ edilmiştir.

Saygılarımızla,

Geçen günlerde yönetim kurul kararı almışlardı; Şirketin 750 milyon olan sermaye tavanını,1.5 milyara çıkarmak için. spk yazmışlar spk önümüzdeki beş yıl için sermaye tavanını 1.5 milyar olarak onaylamış.

Bu şu demek; Şirket önümüzdeki beş yıl içersinde; satın alma, birleşme, sermaye artırım yaparsa bu sınıra kadar karar alabilir. Bu tavanı kullanmaya bilirler, beş yıldan sonra spk dan onay alarak uzata bilirler. fazlası için yine spk dan onay alırlar. Bu sermaye onayı; herhangi bir sermaye artırım değildir. Beş yıllık alınacak sermayeyle ilgili kararların en üst noktası olacak yer.

Örnegin 2017/2021 sermaye tavanı 750 milyondu ancak 543 milyon sınırını kullandılar. biraz yada hepsini yada hiç birini kulanmaya bilir. Bu yönetim kurulunun 2020/ 2024 sonuna kadar alacağı sermaye tavanı sınırı.ytd

8. Hisseyi küçük yatırımcıya pazarlamaya başladılar. Arkadaşlar, hissenin mecbur sermaye artımına gitme gibi durumu kalmadı. sermayesini şirket içi; iştirak ve tam ortak şirketlerin seermayesini artırarak, kısmen sermaye konusunu haletti. Bu durumda spk ieyho sermaye düzelt diyemez. ilk iki ikaz geçersiz kaldı.

Yine inwesting sayfasında DOGA DELİSİ saçmalamaya devam ediyor. "altı aylık bilanço hazırlatabilir" diyor. Bilançolar, üç aylık dönemler şeklinde açıklanır.tek altı aylık bianço olmaz. Bu rıza denetiminde değildir. birinci çeyrek bilanço gelmezse, şirket geçici borsa işlemleri durur,ceza alır. Her blanço bağımsız denetimden geçer. ytd

Sayfa 80/200 İlkİlk ... 3070787980818290130180 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •