Sayfa 80/255 İlkİlk ... 3070787980818290130180 ... SonSon
Arama sonucu : 2033 madde; 633 - 640 arası.

Konu: ALFAS - Alfa Solar Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by anyoranza Yazıyı Oku
    Ne alçak gönüllü patronlar var şu dünyada!...

SPK uzmanlarına hesaplattı şirket değerini ve bir fiyat belirledi.

Şirketinin/fabrikasının kapasitesini, işkolunun/piyasanın gelişimini bilmiyordu ne o yüce gönüllü patron!, ne de SPK uzmanları..

Yüce gönüllü patron 58,5'tan millete dağıttı 300'TL değerindeki hisselerini... Oysa KY daha iyi hesaplar şirket değerini.. Alınan işlerin şirket değerini hızla artırdığını bilir KY.. ;-)

Bu arada ben de aldım tabii verdiği kadarını... Allah bereket versin... Kazandım az biraz çorba parası...

Neyse uzatmayalım..

Her koyun kendi bacağından asılır tabii.. Ama naçizane KY'ye benden ufak bir tavsiye...

Balinaların peşine takılıp giderken kazandığını zannedersin ama balina döndüğünde o koca ağzına yem olmamak neredeyse imkansızdır!...

Dikkat!...
    Madem dürüstsün madem ky düşünüyorsun, aynı şeyleri aşağıdaki forumlara da yazar mısın?

Arzdan beri hisselerin artış oranları:

Gesan %1731.25 F/K 60,82 ---- PD/DD.25,87
    Smrtg %1414.29 F/K 221,54 ---- PD/DD.46,40
    yeotk %1300.00 F/K 65,82 ---- PD/DD.26,66
    Alfas %448.44 F/K 48,28 ---- PD/DD.37,53

Aradaki farkı görüyor musun? ALFA'ı 3'e katlayanlar var.

Bak belki erken satmış olabilirsin o zaman gidip başka hisselerden nasibini arasana.
    200'lerden beri aynı şeyleri yazmanın anlamı nedir?
    Yorumlarım kişisel olup yatırım tavsiyesi olarak görülmemelidir.

2. Geleceği parlak bu şirketin 9 milyon lotu balinaları doyurmaz

3.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Şirketın kendı ges santrallerini kurma planları var , eğer bunu başarıp buradan bır hıkaye çıkarabılırse alfas için herşey çok farklı olur !!!

Sadece panel üretimi ile biryere kadar!!

Nereden çıktı bu kap haberi güzel güzel topluyorduk !! :=)

Elımde var; ama ben düştükçe toplayacağım kademelı !! Gerısı nasıp

https://twitter.com/yilmazkacarr/sta...k7PtMKmVwJR1BQ
    Alfa Solar'ın sadece üretici olması nedeniyle sosyal medyada eleştirel yaklaşanları görüyorum,

Ancak herkesin atladığı kimsenin nedense bahsetmediği, gözden kaçan önemli bir detay var,

güneş paneli tedariği/kurulumu Alfa Solar tarafından yapılan; pay sahipliği/işletmesi diğer grup şirketleri veya aile üyelerine ait olan
    3 tane güneş enerjisi santrali zaten var.

detaylar izahnamede
    kaynak:
    https://alfasolarenerji.com/DOSYA/Ya...%B0zahname.pdf

4.  Alıntı Originally Posted by kut123 Yazıyı Oku
    Alfa Solar'ın sadece üretici olması nedeniyle sosyal medyada eleştirel yaklaşanları görüyorum,

Ancak herkesin atladığı kimsenin nedense bahsetmediği, gözden kaçan önemli bir detay var,

güneş paneli tedariğinin/kurulumunun Alfa Solar tarafından yapılan, pay sahipliği/işletmesinin diğer grup şirketleri veya aile üyeleri tarafından yapılan 3 tane güneş enerjisi santrali var.

detaylar izahnamede
    kaynak:
    https://alfasolarenerji.com/DOSYA/Ya...%B0zahname.pdf
    Mesele geslerı kendısının kurması o yetenegı şirketın kazanması ,, 14 mılyon usd lık kendı ges işini başka şirkete yaptırıyor !!

cıddı manada ges kurulumu işine gırerlerse ve enerjının farklı alanlarına yönelebılırlerse işte ozaman işler çok değişir !!

Ama ben yınede hıssennn yükü çok fazla ağırlık atması gerektığını düşünüyorum!! Hareketın buradan sertleşerek devam etmesi çok zor gıbı ,, yarın tavan açar muhtemelen ,, salı da tavanı zorlayabılır bır ihtımal ancak sonrası düzeltmeye gırmek zorunda,, benım düşüncem böyle ,, zaten sert hareketler devam ederse SPK nın kırbacı üstümüzde heran kırbaçlayabilir
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

hikayesi daha bitmedi diye düşünüyorum..

6. bir süre sonra haberlerde etkı etmıyor malesef..hacım 77 mılyon..fazla sayılmaz..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

7. kademelı alım önemlı..bütün kurşunları bıtırmemek gerek...bu hafta alım zamanı...!!!

8. Halk yeni arz olan şirketlerde elinde kısa surede primlenmis hisse olan ve biraz tecrübesiz yatırımcı "kırmızı" rengi görür görmez inanilmaz panikliyor😇 Gün içinde çok şeye gebe

Sayfa 80/255 İlkİlk ... 3070787980818290130180 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •