Sayfa 80/157 İlkİlk ... 3070787980818290130 ... SonSon
Arama sonucu : 1253 madde; 633 - 640 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

Alıntı Originally Posted by murat3244 Yazıyı Oku
    cuma günü başvurular bitiyor, haftaya bizimle ilgili bir açıklama yaparlar umarım
    hangi başvurular bitiyor.

Alıntı Originally Posted by murat3244 Yazıyı Oku
    cuma günü başvurular bitiyor, haftaya bizimle ilgili bir açıklama yaparlar umarım
    Umarım.bugünlerde biraz yoğunum. 1,2 içinde mağdur olduğum hisseler hakkında bimere,cimere baya bir hatrı sayılır göndermelerde bulunacağım.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Bimere gönderdim,ama cimer de gönderirken problem çıkarıyor...Sitemde bulundum.Bu ve birkaç hissemle ilgili..bakalım nasıl cevap verecekler...

4. MarkAntalya AVM Ticari ve İktisadi Bütünlüğü”nün muhammen bedeli 1.278.900.000.- (Birmilyarikiyüzyetmişsekizmilyondokuzyüzbin) TL’dir.
    İHALE GÜNÜ, SAATİ VE YERİ

İhale 05/06/2018 tarihinde, saat 11:00’da “Fon”un Büyükdere Cad. No:143 Esentepe/İstanbul adresindeki Asma Kat Konferans Salonunda yapılacaktır. Guzel haber havada kaparlar boyle yerleriiiii.

5. Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) tarafından 1 milyar 278 milyon 900 bin lira muhammen bedelle satışa sunulan Antalya’nın en büyük AVM’si MarkAntalya’ya Türkiye ve dünyadan birçok taliplinin olduğu öğrenildi. AVM’nin Haziran ayında ihaleye çıkacağını kaydeden TMSF Başkanı Muhiddin Gülal, satıştan elde edilecek olan parayla Bankasya’nın TMSF’ye olan borcunun silineceğini söyledi

Murat kardeşim bu bahsettiğin yer zamanında asya bankın di herhalde..fiyatta müthiş miş.bize baya bir şeyler kalır umarım..Haber içinde teşekkürler...

İnternetten baktım bir inşaat firmasına aitmiş zamanında..neyse bize bir faydası olur umarım...

8.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Murat kardeşim bu bahsettiğin yer zamanında asya bankın di herhalde..fiyatta müthiş miş.bize baya bir şeyler kalır umarım..Haber içinde teşekkürler...
    inşaallah kalır, basından takip ettiğim kadarıyla kadıahmetoğullarının bank asyaya 400 milyon dolar civarında borcu vardı 2016 da tabi. Isparta merkezde 100 tane dükkanı var bitmiş ve kiraya ver,lecek durumda. henüz akıbeti belli değil.

Sayfa 80/157 İlkİlk ... 3070787980818290130 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •