Sayfa 80/459 İlkİlk ... 3070787980818290130180 ... SonSon
Arama sonucu : 3670 madde; 633 - 640 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Hisse fiyatını yükselten ve yakın vade için belirleyen al satçılardır aslında. Aradaki makas ile hisseler yukarı yada aşağı gider..
    Kemik, lotlarını satmayan yatırımcı hisse fiyatını yukarı götüremez..
    Hareket berekettir diyorsunuz yani, haklısınız, yoksa herkes malı alıp üstüne yatsa hiç işlem olmaz, alsın satsınlar biz kenardan izlemeye devam edelim.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. Koca çocuk yönünü şaşırınca sürüden ayrıştı, demir çelikler çok iyi gitti bugün.
    Belli ki kuyruğundan tuttular tahtacının, eee malına sahip çıkmazsan böyle tutarlar, canın sağolsun.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. Nakit akışı fiyatlamasına göre hesaplanan adil değer ..
    Yeni-Bit-eşlem-resmi.jpg
    "Hukuk hak ve adaleti bağdaştırma sanatıdır."

4. kimi üstadlar var ancak geçmişi yorumlar...kimi üstadlar da sadece bu günü yorumlar...kimi üstadlar da geleceği yorumlar...işte asıl kazanç geleceği doğru olarak görüp yorumlayabilmektedir....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    kimi üstadlar var ancak geçmişi yorumlar...kimi üstadlar da sadece bu günü yorumlar...kimi üstadlar da geleceği yorumlar...işte asıl kazanç geleceği doğru olarak görüp yorumlayabilmektedir....

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Çok saçma hareketleri yok mu bunun,sabah +4 ten eksi yakıyor şimdi.

7. Endeks iyi,metal endeks iyi ,bilanço iyi ,beklenti çok iyi daha napalım anlamadım ki

Sayfa 80/459 İlkİlk ... 3070787980818290130180 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •