Sayfa 80/369 İlkİlk ... 3070787980818290130180 ... SonSon
Arama sonucu : 2947 madde; 633 - 640 arası.

Konu: ENJSA Enerjisa Enerji A.Ş.

1. Dua edinde şu endeks düzeltme yapıyordur. Perşembeye kadar satıcılı hava alıcılı havaya dönsün. Şayet bir trend değişikliği gerçekleşirse aşağı yönlü işler zorlaşır. Anlayacağınız ters bir zamanda borsada işlem görecek. TLMAN bu konuda ayrıca şanslıydı.

2. Sn his
    Sanki bir iki tavan mümkün mü ! Yada ?...
    Ne dersiniz
    ( 20 kat talep var , millet bana azıcık geldi arzdan deyip bodoslama dalsa mesela )

3.  Alıntı Originally Posted by fzcan Yazıyı Oku
    Sn his
    Sanki bir iki tavan mümkün mü ! Yada ?...
    Ne dersiniz
    ( 20 kat talep var , millet bana azıcık geldi arzdan deyip bodoslama dalsa mesela )
    Tamamen endeksin o günkü alım iştahına bağlı. Ha şunu diyebilirsin elinde parası olan ve bu %5 de 1/20 alabilen ve 6.25 gibi de şimdilik ucuz fiyattan açılacak hisseye parayı sabah gömerse niye olmasın. Tabi bunlar senaryo...

Alıntı Originally Posted by kgns Yazıyı Oku
    mecburi yatırımcılıkla şu anki durumun ne alakası var? iyice saçmalıyor insanlar artık. konu insanların istediği miktarda hisse alamamış olması halka arzdan. neyin polemiğini yapıyorsun?

dediğin şey "arz olmuş ama halka arz olmamış, 5% çok az". adamlar böyle uygun görmüş böyle yapmış. başka türlü yapma zorunluluğu yok, başarılı bir tercih de olmuş bana sorarsan. mis gibi de olmuş halka arz
    Size borsada da bu hissede de başarılar dilerim...

Sizinle polemiğe girmek gibi bir niyetim yok...

Ben fikrimi beyan ettim... Sizde ettiniz...

Herkes istediğini okusun, akıl süzgecinden geçirsin, kendi kararını versin...
    Paylaşımlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez... Ne mutlu TÜRK'ÜM diyene...

5. tavan gelmesi lazım normalde bu talebe göre ytd.

6. Bu arzı yapan kurumun bir stratejidir bilemiyorum ancak...
    6.25 tl fiyatın tespiti bence ne yabancı ne yerli nede bizler yapmadık, bu fiyatı arz şirketi direk belirledi, nedeni de endeksteki bu günlerdeki riski göz önünde bulundurdu. Tahminim önümüzdeki günlerde endekse rağmen hisseyi hedef fiyat olan 7.50 fiyatına bir şekilde getirmek. Bu arzın hisse hareketleri çok ilginç olacak.

7. Kimse hayal kurmasın 1 yada 2 tavanı var alım fırsatı bile vermez endeksi falan takmaz bu hisse rüyadan uyanın

8. Tlimanda yabancıya hısse satılmadı. Burda ise 100%85 i yabancıya satıldı.yabancı yuzde elli karı göremeden bı hısseden cıkmıyor.bana göre ıkı tvanı var en az..ytd

Sayfa 80/369 İlkİlk ... 3070787980818290130180 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •