Sayfa 80/136 İlkİlk ... 3070787980818290130 ... SonSon
Arama sonucu : 1086 madde; 633 - 640 arası.

Konu: TATGD - Tat Gıda

1. Aşağıda paylaştığım grafik Tat Gıdanın Koç Holding hissesine borsaya açılış tarihi olan 1993 yılından itibaren aylık oranının grafiği. Borsaya açılış yılı olan 1993 yılından beri gördüğünüz üzere performans olarak rezilliğin rezilliğini fiyatlamış. Gördüğü en yüksek noktaya göre %97 değer kaybetmiş. Yani Koç Holding değerlenirken iştiraki çöp değerine inmiş. Bu hisse Koçun üvey evladı olan bir hissedir. Borsaya açık hiçbir Koç şirketi bu denli kötü performans göstermedi maalesef. Bununla bir dertleri var ama nedenini biz bilmiyoruz.

Grafikte 1 nolu ok şirketin kurucusu Vehbi Koç'un vefat ettiği zaman. 2 nolu bölge de bugünkü fiyatlama. Vehbi Koç'ta bu şirketi satmayın diyordu. Dede öldü mertlik bozuldu olmuş. Bari adam gibi bir grup alsa da talihi değişse şirketin.

Burada yazılan yazılar kişisel görüşlerim olup yatırım kararlarınızı etkilemek amacıyla yazılmamaktadır. Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by xortzana Yazıyı Oku
    Aşağıda paylaştığım grafik Tat Gıdanın Koç Holding hissesine borsaya açılış tarihi olan 1993 yılından itibaren aylık oranının grafiği. Borsaya açılış yılı olan 1993 yılından beri gördüğünüz üzere performans olarak rezilliğin rezilliğini fiyatlamış. Gördüğü en yüksek noktaya göre %97 değer kaybetmiş. Yani Koç Holding değerlenirken iştiraki çöp değerine inmiş. Bu hisse Koçun üvey evladı olan bir hissedir. Borsaya açık hiçbir Koç şirketi bu denli kötü performans göstermedi maalesef. Bununla bir dertleri var ama nedenini biz bilmiyoruz.

Grafikte 1 nolu ok şirketin kurucusu Vehbi Koç'un vefat ettiği zaman. 2 nolu bölge de bugünkü fiyatlama. Vehbi Koç'ta bu şirketi satmayın diyordu. Dede öldü mertlik bozuldu olmuş. Bari adam gibi bir grup alsa da talihi değişse şirketin.

--ahlaksızlığın sahtekarlığın vicdanszılığın hırsızlığın resmi

3.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --söylenecek pek bir şey kalmadı bana göre; bu saatten sonra filimin sonunu göreceğiz...

--KOÇ gurubu gerçek değerinin altında satarsa yuh olsun deyip, hakkımı kanuni yollardan ararım...yeni alan kişi-gurup şirketi daha iyi yöneteceğine inanırsam yatırıma devam ederim...

--ben bu hafta satış haberinin gelme ihtimalini çok yüksek görüyorum...bu zamana kadar açıklamamaları büyük bir hata..ayıp;

--iki ihtimal var; uygun teklif gelmedi, vazgeçtik...ya da şu fiyattan sattık...aradan neredeyse 50 gün geçti...neyi bekliyorlar, spekin ucuzdan toplamasını mı?,
    piyasada bir soylenti var.dardanel in tatgd yı aldıgına yönelik..tatgd genel müdürü .dardanelde yönetim kurulu üyesi olmus. subat mart gibi acıklamayı yapacaklarmıs böyle bir söylenti, işin gercek kısmı şu tatgd yönetiticis. hakikaten dardanelde yönetim kurulu üyesi oldu...gerisi söylenti
    Son düzenleme : palmet; 29-12-2023 saat: 10:49.
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

4. dardanel kap
    Şirketimizin 22.12.2023 tarihli Yönetim Kurulu Toplantısında;

1- Şirketimizin yapılacak ilk genel kurulunun onayına sunulmak üzere Oğuz Aldemir'in bağımsız yönetim kurulu üyesi olarak atanmasına,

2- 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu ve 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu uyarınca belirlenen esaslara uygun olarak Oğuz Aldemir'in;

Denetim Sorumlu Komite'nin üyeliğine,

Riskin Erken Saptanması Komitesi'nin Başkanlığı'na,

Kurumsal Yönetim Komitesi'nin üyeliğine seçilmesine,

Karar verilmiştir.

Kamuoyumuza saygı ile duyurulur.
    Son düzenleme : palmet; 29-12-2023 saat: 10:45.
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

5. tatgd bildirim kap

Şirketimiz Genel Müdürü Sayın Oğuz Aldemir'in 30 Temmuz 2021 tarihi itibarı ile Şirketimizden kendi isteğiyle ayrılması nedeniyle boşalan Genel Müdürlük görevine 16 Ağustos 2021 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Sayın Evren Albaş'ın atanmasına karar verilmiştir.
    Son düzenleme : palmet; 29-12-2023 saat: 10:48.

Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    dardanel kap
    Şirketimizin 22.12.2023 tarihli Yönetim Kurulu Toplantısında;

1- Şirketimizin yapılacak ilk genel kurulunun onayına sunulmak üzere Oğuz Aldemir'in bağımsız yönetim kurulu üyesi olarak atanmasına,

2- 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu ve 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu uyarınca belirlenen esaslara uygun olarak Oğuz Aldemir'in;

Denetim Sorumlu Komite'nin üyeliğine,

Riskin Erken Saptanması Komitesi'nin Başkanlığı'na,

Kurumsal Yönetim Komitesi'nin üyeliğine seçilmesine,

Karar verilmiştir.

Kamuoyumuza saygı ile duyurulur.
    --ayranı yok içmeye....,,ne ile alacak???

--ayrıca, bağlayıcı teklif bile vermedi...yayla gıda verdi...

--böyle bir söylenti varsa ucuzdan mal almaya çalışanların marifetidir...,,

--tahtada ve şirket bilançolarında yapmadıkları kalmadı...bunlardan her şey beklenir...

7.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --ayranı yok içmeye....,,ne ile alacak???

--ayrıca, bağlayıcı teklif bile vermedi...yayla gıda verdi...

--böyle bir söylenti varsa ucuzdan mal almaya çalışanların marifetidir...,,

--tahtada ve şirket bilançolarında yapmadıkları kalmadı...bunlardan her şey beklenir...
    aşagıda yazdığım seklıyle oguz aldemır kurgusunu yapmıslar dardanel aldı dıyorlar şahsım adına dardanel grubunun tatgd yı almasını bende istemem..soylentıde kı tek gerceklık oguz aldemır ve pozısyonu

8. 2021 temmuz ile günümüz 2023 Aralık arasında 1.5 sene var o sebeple bu ihtimali biraz zayıf görüyorum

Sayfa 80/136 İlkİlk ... 3070787980818290130 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •