Onemli Gunler Banner
Sayfa 800/852 İlkİlk ... 300700750790798799800801802810850 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 6,393 - 6,400 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1. Bilincli yatirimcilardan beklenen adimlar geliyor, dava sayisinin artmasi baskiyi da arttiracaktir.

2. Buyrun....

http://ipahaber.com/2018/07/14/spkda...-ay-suc-degil/

SPK’dan çok tartışılacak karar: Haksız kazanç 2 ay suç değil

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) çok tartışılacak bir karara imza attı. Şirket içinden doğrudan bilgi alan, rapor hazırlayan kişilerin hisse senedi alımını yasaklayan düzenleme 31 Ağustos 2018’e kadar rafa kaldırıldı.

Piyasa Bozucu Eylemler Tebliği’nin 4. maddesinin 3. fıkrasına göre insider trading (içeriden bilgi alarak hisse senedi alıp satmak) suç ve bu suçu işleyenler hakkında 2 ila 5 yıl arasında hapis cezası öngörülüyor. "......

3. Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir...
    Ziya Paşa

4.  Alıntı Originally Posted by Walk-in Yazıyı Oku
    Buyrun....

http://ipahaber.com/2018/07/14/spkda...-ay-suc-degil/

SPK’dan çok tartışılacak karar: Haksız kazanç 2 ay suç değil

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) çok tartışılacak bir karara imza attı. Şirket içinden doğrudan bilgi alan, rapor hazırlayan kişilerin hisse senedi alımını yasaklayan düzenleme 31 Ağustos 2018’e kadar rafa kaldırıldı.

Piyasa Bozucu Eylemler Tebliği’nin 4. maddesinin 3. fıkrasına göre insider trading (içeriden bilgi alarak hisse senedi alıp satmak) suç ve bu suçu işleyenler hakkında 2 ila 5 yıl arasında hapis cezası öngörülüyor. "......
    O kararı geri çektiker dostum

5. Evet biliyorum, sadece curetin piskinligin altini cizmek icin paylastim.

6.  Alıntı Originally Posted by Walk-in Yazıyı Oku
    Evet biliyorum, sadece curetin piskinligin altini cizmek icin paylastim.
    Aslında başta etik görülmeyen ve sonradan gelen eleştiriler sonucunda değiştirilmek istenen tebliğ piyasanın lehineydi. Varlık barışı ile paraları ağalar getiriyor size bir ay izin hissenizi alın deniyordu, hatta aldığınızı satamayacaksınız deniyordu, eğer bu içerden bilgi suçuna da girse seni hoşgöreceğim cezalandırmayacağım deniyordu. Ama piyasanın eleştirelerinin sonucunda bu tebliğden vazgeçildi.

7. Mazur gorun, anlamaya calisiyorum;
    Bu acilan dava muhtemelen bizim sureci belirsiz bir sure uzatacak. Su anda bu dava ile SPK'nin karar berme sureci otomatik durmus mu oldu? SPK devreden cikmis mi oldu? SPK bu süreçte amacli olarak mi uzun sure karar vermemiş olabilir? Mahkeme Jak Beyi hakli bulursa birlesme iptal mi olacak? Bizim icin birlesme mi daha iyi olur yoksa Kipa olarak devami mi?

YTD
    Son düzenleme : Walk-in; 16-07-2018 saat: 13:51.

8. Dahol Dyhol birleşme davası devam ediyor.orayı inceleyebilirsiniz.

Sayfa 800/852 İlkİlk ... 300700750790798799800801802810850 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •