Onemli Gunler Banner
Sayfa 800/862 İlkİlk ... 300700750790798799800801802810850 ... SonSon
Arama sonucu : 6894 madde; 6,393 - 6,400 arası.

Konu: BANVT - Banvit

Teknikte destekte görünüyor, bu destek sağlam gibi bakalım... gıdacılar giderken bu niye salmış orası da ayrı....

Kesinlikle al sat tut yat tavsiyesi değildir...

2. Şu 15.80 den 16.50 ye kadar alan delikanlı kim acaba tekrar bekliyom bu sefer 16.70 é yazdım nasılsa düşüyor böyle böyle zararı belki kurtaririz

3. O delikanli karanliklarin efendisi dedigimiz fon. Karanliktada cizecek insallah. Devletimiz buyuk satislari karsiliyor. Aciga satisi yasaklayan ekonomi yoneticilerinin onunde saygiyla egiliyorum. Bkz. Bovespa.

4. Ihtiyaciniz yoksa satis yazmayin destek olun bu delikanliya.
    Ytd.

5. Boyle bir gunde buna da sukur diyelim. Allah ulkemizi korusun.

6. Bu şirket yine bizden birseymi sakliyor acaba. Bu hareketlerin sebebini aciklamali. Romanya istiraki satis haberini 6 ay sonra Kap a yollayan zihniyet herseyi yapabilir.

7. Brf -%16 artik batti gibi. Satsin bunu da katarlilara da bizde kurtulalim.

8.  Alıntı Originally Posted by viscan Yazıyı Oku
    O delikanli karanliklarin efendisi dedigimiz fon. Karanliktada cizecek insallah. Devletimiz buyuk satislari karsiliyor. Aciga satisi yasaklayan ekonomi yoneticilerinin onunde saygiyla egiliyorum. Bkz. Bovespa.
    Bu piyasada bütün hisselerin ilaç gıda hariç taban yaptığı bir günde bu fon neye güvenip te banvit alıyor ben almam şahsen bende okadar para olacak beklerim nasılsa diğer kağıtlar taban taban gidiyor alırım THY bakarım keyfime haksizmiyım ilk tepkiyi verecek olan onlar çünkü bu çöp olan hisseyi almam ne saklanıyor ne gibi bir haber gelecek

Sayfa 800/862 İlkİlk ... 300700750790798799800801802810850 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •