Sayfa 802/1002 İlkİlk ... 302702752792800801802803804812852902 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 6,409 - 6,416 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

1. Sn Deniz 43 ün paylaşımı
    BDDK biraz önce Çarşamba gününün de verisini yayınladı.Çarşamba günü de, yerliler dövizin ucuzlamasını fırsat bilip 439 milyon dolar daha almışlar,böylece geçen haftanın ilk 3 gününde yerlilerin aldığı döviz tutarı 1.617 milyar dolar gibi yüksek bir rakam olmuş.
    Yani kimsenin faiz yükselecek diye dövizini satıp TL mevduata geçtiği yok,tersine dövizin ucuzlamasını fırsat bilip,döviz pozisyonlarını arttırıyorlar.
    Zaten faiz artsa ne olacak,%10'dan en fazla %15'e çıkacak .Enflasyon ise -en az- %25-%30 bandında.Faiz yine negatif bölgede kalacak ,varlıklarda reel olarak erime ise devam edecek.

2.  Alıntı Originally Posted by YSFKRM Yazıyı Oku
    Biz gaz bulduk deyip gazlıyoruz , onlarda aşı bulduk deyip gazlıyor.

Usd try 7,7407
    Eur try 9,1618
    Xau usd 1872
    Gau try 466,63
    hepsi dötle ilgili işte, biri dötten çıkıyor diğeri dötten yapılıyor
    bizim yerli olan ise haber olarak ağızdan çıkıyor, kazık aşı olarak bi tarafımıza giriyor..

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Sn Hkm oradada sizi takip ediyorum.
    Geçmişte okumuştum. Teknik analiz büyük parayı takip etmektir. Büyük parayı takip etmek zorundasınız zira onların geleceği görme güçleri var.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Geleceği görme değil sn egeli geleceği belirleme güçleri var.Alan greenspan anılarında bir anektodtan bahsediyor.Merkez bankası başkanı olmadan yahudilerin çok büyük bir özel bankasında üst düzey görev yapıyor.Bir bakıyor dolar al sat işlerinde banka korkunç kar ediyor ve sürekli ediyor.Dayanamıyor soruyor ,kimse piyasayı sürekli al satlarla yenemez siz nasıl sürekli kar ediyorsunuz diyor verilen cevap zaten piyasayı biz belirliyoruz oluyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,191
    Dolar 7.75.

Yalnız bu sefer altın aşı işini fazla sallamadı,ilginç.

6.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Yalnız bu sefer altın aşı işini fazla sallamadı,ilginç.
    Saat 14.52 de anlık aşağı tepki gösterdi, sonra toparlandı. Altın gözünü yukarı dikmiş belli.....

7. Üniversite öğrencileriyle online eğitim konusunda konuşurken, çoğunun normal yüzyüze eğitime dönmek istediklerini filan duydum.Bizim hocalar olarak işe gitmek istemediğimizden online eğitime sığındığımız gibi görüşleri var. Sanki online anlattığım 3 saatlik derste daha ucuz bilgi anlatıyorum .Sınıfa girdiğimizde de aynı konular anlatılacak.Gençlerin yüzde 90nın hiçbir tedbire uymadığı şu toplumda ben kendimi 3 saat bir anfiye kapatamam.Normalde erkekler tuvaletinde örneğin ders arasında ortalama 7-8 kişi oluyor. Yani kalabalıklardan ve ortak kulanım alanlarından kaçmanın imkanı olmayan yerlerde yüzyüze eğitim bence toplu katliam gibi birşey. Xötünüzden korkuyorsunuz hocam diyen olabilirde hastalık bence bu ülkede en az 40 bin kişiyi öldürdü, bakanlığın 11 bin rakamını sallamıyorum.

Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    müslüman ülkeysen gavur icadı organizasyonlara dahil olmayacaksın ya da gereğini yerine getireceksin..
    ona bakarsak olimpiyatlarda ateş yakmak pagan adeti deyip meşaleyi mi yakmayacaksın..?
    Çok doğru konulara değinmişsiniz, aynen yazdığınız gibi.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 802/1002 İlkİlk ... 302702752792800801802803804812852902 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •