Onemli Gunler Banner
Sayfa 802/992 İlkİlk ... 302702752792800801802803804812852902 ... SonSon
Arama sonucu : 7929 madde; 6,409 - 6,416 arası.

Konu: PARSN - Parsan

Bugun çarcabuk tavam yaptigina gore istedigi malı topladi demekki. Artık marj açmaya başladı. Aksama kadar tavanı cözülmüş bırakmasının sebebide satan varsa satsın mesajı. Daha oyun yeni başlıyor. Zulmü gördük bundan sonra bundan sonrası bağ bahcesi

2.  Alıntı Originally Posted by Vallis Yazıyı Oku
    Bugun çarcabuk tavam yaptigina gore istedigi malı topladi demekki. Artık marj açmaya başladı. Aksama kadar tavanı cözülmüş bırakmasının sebebide satan varsa satsın mesajı. Daha oyun yeni başlıyor. Zulmü gördük bundan sonra bundan sonrası bağ bahcesi
    Sene sonuna yüz görümlüğü isteriz.

3.  Alıntı Originally Posted by Vallis Yazıyı Oku
    Roket yazdığın günün peşine ne olmuştu? Bugünde dediğin olmaz o gün gibi olursa yerinde olsam burada yazmayı bırakırdım.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4. bugün yapacağı hareket sonrası bu satırlara katılırabilirim veya katılmam henüz emin olamadım tam olarak

Alıntı Originally Posted by Vallis Yazıyı Oku

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Roket yazdığın günün peşine ne olmuştu? Bugünde dediğin olmaz o gün gibi olursa yerinde olsam burada yazmayı bırakırdım.
     Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku
    bugün yapacağı hareket sonrası bu satırlara katılırabilirim veya katılmam henüz emin olamadım tam olarak
    Hemen ertesi günü kastedmiyorumki. 2 günde güzel prim verdi. Tabiki düzeltmeleri olacak.
    Ama artık eskisi gibi bunaltmayacağını düşünüyorum. Roket dediğim gün kıvama geldi anlamında yazmıştım.
    1 kasımda yazmıştım sanırım 4 kasımda 58 üstüne atmaya başladı. Saat ve dakika verecek değiliz ya

6. Akşama da 1/4 verdim olmasında. Sayın Vallis bak karşındaki kaçın kurası beni yanlış anlama ama yazdıklarını ard arda oku kendi kafa karışıklığının buralara nasıl yansıdığını göreceksin. Kusurabakma bazı şeyler kendinde kalmalı. Ben gerisini anlamam. Adım hıdır elimden gelen budur.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Gün içi işlem yaptığımı hiçbir zaman saklamadım zaten.
    Her zaman yaparım. Yukarı trend görürsem belli bir kısımla bu şekilde ilerlerim.
    Bugünde yapmadım mı yaptım. Neyse artık tamamen çıkana kadar uzaktan izlerim sizi.

8. https://www.youtube.com/watch?v=TD1lF5nYL44

Bu da tahtacı abimize gelsin.

Sayfa 802/992 İlkİlk ... 302702752792800801802803804812852902 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •