Sayfa 803/1002 İlkİlk ... 303703753793801802803804805813853903 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 6,417 - 6,424 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

1. Ben yabanci sattim cikip kurtulmak bile nerdeyse bi haftayi buluyor
     Alıntı Originally Posted by breakeven Yazıyı Oku
    bir ay önce fon almıştım hisse fonları sattım ama bu valorden kapanış fiyatları nolacak kaçmakda zor yerli fon işinde
    yabancı kur yine tutyor
    M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Dun isbank yabanci fonlar fiat guncellememisti bugunde yapikredi
    Yay,ytd guncellenmedi.bunun nedenide turev isleriymis.

3. Bugun ija nin etmi balik mi oldugu ortaga cikar.parayi mrvduattan cekmisler bu iyi haber.baya aktif yonetiliyor.tabi ilk musteri kazanmak icin mi bilinmez. Zaman gostericek

4.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Nurtopu gibi bir nu varyantımız oldu.
    Nu denilen arkadaş şöyle bir şeymiş.

"Henüz adı net olarak konulmamıştır. dünya sağlık örgütü tarafından nu veya omega varyantı ismi verilmesi bekleniyor. spike proteini kısmında 32 adet daha önce karşılaşılmamış mutasyonlar içeriyor. virüsün hücreye bağlanan kısmında ise 10 adet mutasyon içeriyor. şu an için veri az ancak ilk verilere göre hem bulaşıcılığı yüksek hem de bağışıklığı çok iyi atlatabilme yeteneğine sahip. güney afrika'da ortaya çıkan bu varyant deltaya karşı baskınlık kazanmaya başlamış ve tıpkı 2020 yılındaki gibi vaka ve ölüm sayıları tırmanışa geçmiş. yine bu bölgede test ve temaslı takibi kısıtlı olduğundan ötürü tüm bölgeye yayıldığı düşünülüyor. (ayrıca hong kong'da da 25'den fazla kişide görülmüş ve hemen karantinaya alınmışlar.) guardian'ın haberine göre de ingiltere hükümeti, bu varyantın mevcut aşılara karşı büyük bir tehdit oluşturduğunu açıklamış. bazı uzmanlar bu varyantı sars3 salgını geliyor şeklinde yorumluyor çünkü wuhan'da çıkan ilk alpha varyantı ile akrabalığı oldukça az."
    https://eksisozluk.com/entry/130469718

Yani az buz değil.

Bu dalgayla 1500'ü bulurmu bist göreceğiz.
    Pek ihtimal vermiyorum ama..
    sorma kardeş çifte moral bozukluğu oldu faizler düştü diye riskli araçlara yatırım yapan herkes için. bi yandan psikopatın biriyle uğraşıyoruz. ne olacak halımız depresyona bağladık gene: (

5. Bugun tefasta 30 adet favori fonlarimdan
    Ppf ve öst ler haric tek yesil gelen fondur
     Alıntı Originally Posted by Kullanici41 Yazıyı Oku
    Bugun ija nin etmi balik mi oldugu ortaga cikar.parayi mrvduattan cekmisler bu iyi haber.baya aktif yonetiliyor.tabi ilk musteri kazanmak icin mi bilinmez. Zaman gostericek

6. Arkadaşlar yabancı fonları en az 1 yıl vadeli düşünmeyenler almasınlar bence.
    Bunlar öyle al sat yapılacak fonlar değil.
    Elimdeki yabancı fonlar ne düşüşler gördü ama şu anda elimdekilerden en ölüsü olan GZH mk 50 civarında.
    Bir ara -15 olmuştu mübarek.
    O zaman çıksaydım büyük ihtimal şu anda % 14 faize talim ediyor olacaktım.

7. Bu arada şunu da gördük bugün
    Bu dolar düşmez, düşemez.
    Çünkü net bir biçimde düşşün istenilmiyor.

Fed faiz artirmak icin koseye sikismisken , yeni varyant gundeme geldi , 10y lar 1.35.e dogru gidiyor tekrar.bizim reis demisti fed faiz falan artiramaz , ben niye artirayim..

Sayfa 803/1002 İlkİlk ... 303703753793801802803804805813853903 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •