Sayfa 804/1001 İlkİlk ... 304704754794802803804805806814854904 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 6,425 - 6,432 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

1. Gürescilikle bankacilik ayni sey zaten !!
     Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku

HAMZA YERLİKAYA
    Eski güreşçi Vakıfbank yönetimine atanmış.
    Adam zaten bakan yardımcısıymış.
    Sarayda danışmanmış.
    Üçüncü maaş da bankadan.
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Brezilya toplam vefat sayısında 41828 ile 2. Sıraya yükseldi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Cafe Trend&amp;Trade - III

Günlük açıklanan vaka sayısına göre sıralama

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Afyonkarahisar’ın Dinar ilçesine bağlı Okçular köyünde köy muhtarında koronavirüs (Kovid-19) tespit edilmesinin ardından köy giriş ve çıkışa kapatıldı.

Yapılan açıklama : Okçular köyünde Kovid-19 hastalığı vaka sayılarının artışta olduğu gözlenmiş ve kurulumuzca ek tedbirler alınması uygun görülmüştür. Bu kapsamda okçular köyünde uygulanmak üzere köyde bulunan kahvehanelerin, kıraathanelerin ve köy odalarının vb. faaliyetlerinin geçici bir süreliğine durduruldu. Okçular köyünden kalkan veya okçular köyüne gelen toplu taşıma araçlarının faaliyetlerinin (çalışma amaçlı veya görev icabı sürekli gidiş-geliş yapan kişilerin servisleri hariç) geçici bir süreliğine durduruldu. Okçular köyünde bulunan camilerde; öğlen ve ikindi namazlarının cami içerisinde veya bahçesinde kılınmasının geçici bir süreliğine ertelendi. Ayrıca Okçular köyünde yaşayan vatandaşlarımızın zorunlu olmadıkça evlerden çıkmamasına, temel ihtiyaçların giderilmesi için her aileden sadece 1 kişinin evden dışarıya çıkabilmesine ve Okçular köyüne giriş ve çıkışların belirli istisnalar dışında (öğrencilerin eğitim faaliyetleri, memurların görev amaçlı giriş çıkışı, resmi dairelerde yapılması gereken randevulu ve süreli işlemler, tıbbi acil durumlar ile yetkililerce aciliyetine karar verilen diğer durumlar) geçici olarak sınırlandırılmasına karar verilmiştir."

5. Fayız lobisine elense çekecek, kündeye getirecektir bundan kimsenin kuskusu olmasin
     Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku

HAMZA YERLİKAYA
    Eski güreşçi Vakıfbank yönetimine atanmış.
    Adam zaten bakan yardımcısıymış.
    Sarayda danışmanmış.
    Üçüncü maaş da bankadan.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Gürescilikle bankacilik ayni sey zaten !!

Vazifesinin adamı

Liyakat olmayınca

Bankacılık hakkında fikri ve bilgisi varmı.

Biatçılıkla gelip yanlış a yanlış diyemedikten sonra.

Hak helal kavramlarıda içi boş olarak kalır.

Sonra öğretmen olurlar kanallardaki yarışmalara çıkarlar birde bilgileri olmadığı halde.

Trt1 ve atv de çıkan öğretmenler gibi rezil olurlar birinin utandığını biliyorum yarışmada öğrencilerime ne diyeceğim demişti?

Bari çıkmayın demi ya.

Böylelerin fazlalığı kaliteyi düşürür.

Nerede varlar.Ünüversitelerde,danışmanlıklarda,yönetim kurullarında,koparatiflarda,vakıflarda ,derneklerde,federasyonlarda,sendikalarda,odalarda ve borsalarda vb g ibi.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Rusya'da vakaya göre ölümler az ve inandırıcı gelmedi bana.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Sayfa 804/1001 İlkİlk ... 304704754794802803804805806814854904 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •