Sayfa 804/992 İlkİlk ... 304704754794802803804805806814854904 ... SonSon
Arama sonucu : 7929 madde; 6,425 - 6,432 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1.  Alıntı Originally Posted by Vallis Yazıyı Oku
    Bugun çarcabuk tavam yaptigina gore istedigi malı topladi demekki. Artık marj açmaya başladı. Aksama kadar tavanı cözülmüş bırakmasının sebebide satan varsa satsın mesajı. Daha oyun yeni başlıyor. Zulmü gördük bundan sonra bundan sonrası bağ bahcesi
     Alıntı Originally Posted by Vallis Yazıyı Oku
    Sizinle yaşadığımız sorunun kaynağı da bu aslında.
    Hem herkes bildiği işi yapsın diyorsunuz hem de yapanlara karışıyorsunuz.
    Daha sizi ilk tanıdığım gün grafiğime böyle grafik mi olur diye laf attınız.
    Ben 18 mayıs 2022 de parsan 35 civarıyken tekrar döndüğümden beri yaptığım işlemlerle
    maliyetimi 5,94 e çekmişim. O zamandan bu zamana trade etmeden beklesem %100 kazanacakmışım.
    Ama bu şekilde % 1039 kazanmışım brüt olarak. 2020- 2021 i hiç hesaba katmıyorum bile.
    Benim doğrum bu şekilde. Kendimi başarılı buluyorsam böyle devam ederim.
    Tek doğru yoktur. Herkes nasıl başarılı oluyorsa öyle devam eder. Kimsenin de kimseye laf söylemeye hakkı yok.
    Kimi zaman trade ederken bir haberle arkadan bakarsın kimi zaman karlı çıkarsın. Hepsini yaşadım sonuçta.
    İsterse buradan 5 taban gitsin artık umurumda değil. Hedef fiyatıma gelene kadar trade etmeye devam eder,
    temelli çıktığımda da takip etmek amaçlı birşeyler bırakırım.

Beni yazılarımda haklı çıkardığın için teşekkür ederim.Ben de tam bundan bahsediyorum zaten.Yazmışsın herkes iyice anlasın diye teşekkürler.

Mesele tahtada işlem yapman değil.Bu gazlama yazılarını yazıp tersine yani satış işlemi yapman mevzuat gereği suç. Hani bilmiyorsan iyice öğren.Burası da sosyal medya sayılır.Yap bakalım bunları twitterda biri şikayet etsin ne oluyor bakarsın.

Bilmem anlatabildim mi? Beni başkaları ile karıştırmayın burada yazılarından herkesi çözümlerim.

Bundan sonrası benim için gereksiz zaman kaybı bu konulara girmem karışmamda.

Adım hıdır elimden gelen budur.

Ben kalp kırmadan naifçe uyarmaya çalıştım ama anlamadınız.

Bu topic benim için bitmiştir.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 12-11-2022 saat: 23:21.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2. Arkadaşşş,yazmamak için her yazdığında kendimi zor tuttum! Ama artık sabır falan bırakmadın arkadaşşş! Bune kompleks,bune kibir,bune egoluu yazılar! Arkadaş bu forum sayfaları sizin egonuzu tatmin etmeye açışan sayfalarmıdır yaa!?Yok burada yazan herkesi çözümlermişş,yok her ota ... u bilirmiş yettin bee! Yazmadığın her topik sayfası huzurludur yaf! ) Anla o derece iğrelti ve(bende sadece borsa için psikolojik ,felsefi kitaplar okumuşluğum vardır)itici olmaktasınnn!anlıyorumki psikolojik sorunlarınızzz var Bence! Bakın glyho topiğine yazıyordun böyle insanlara yukardan bakan edalı ve bilmiş bişmişlik taslayarak,sn Beşiktaş geldi seni terbiyelice madara yapa yapa (onunla yaptığın midik yarıştırma gafletine düştün!)seni rezil rüsfa etti sonra glyho topiğinden tasını tarağını alıp kayboldun topiğe huzur geldi! O topikde sürekli çok ağlayan biri vardı hatırlarsın.Ben ona sen ş..rensin yazardım ki bence öyle idi! Onun yolundan gitmekte yalnız yazılarınız! Arkadaş herkese fikri var diye saldırmaktasın farkında değilsin topla kendini biraz senin yazılarını çekmek zorunda değiliz!!!Herdefada birdaha yazmam diyorsun haha aha rahatladık diyorum senin iğrelti yazılarını yine görüyorum bune kompleks ve ego tatminsizliği!Aha birde albrk topiğinde yazdığnı görmekteydim.Oradakilerin sesi daha fazla çıkmaktaydı ve haddini bildirmece tipler idi sonradan sadece haber kopy past yapma pozisyonun vardı.Ama bu sayfada gerçekten hem insanların yazılarına hakaret,hemde tatminsizlik boyutunda yazıların haddini fazlası ile aştı bilesin!İnsanlar burada senin yazdığın ve hakaret boyutuna varan yazılarından sonra sana cevap olarak hakaret boyutunda yazmayıp üstruplu şekilde sana cevap veriyorlarsa bilmelisinki o insanların sana karşı zarfiliğinden bence! Biraz düşün kendini,kendin hakkında.Saygılar(yinede)bol kazançlar dilerim.

YTD.Değildir.

3. BU mu hakaret etmeden egosuz kompleksiz yazınız? Ben saygılar diyemeyeceğim bu yazınızdan sonra. Ama yine de Size de hayırlı bol kazançlar olsun. Şimdi beni bir yazı daha yazmak zorunda bıraktınız bu ne olacak?

Sayın Beşiktaşk ne zaman beni madara etmiş benim haberim olmamış. Siz birileri gibi her şeyi buralarda yazdığımı mı sanıyorsunuz? O kadar takip ediyorsunuz ASELS yazılarımı görememişsiniz sanırım.

Benimle ilgili çıkarımlarınız dibine kadar yanlış. Bende ne ego var ne de kompleks.Tepki çekmem mutluluk verici. Benim açımdan bir sıkıntı yok.

Tamam ben ky yim siz üstadsınız.Ama ben burada yazdığım konuda sonuna kadar haklıyım.Kimsede bunun aksine beni ikna edemez. Buyrun topic sizindir.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4.  Alıntı Originally Posted by Vallis Yazıyı Oku
    Bugun çarcabuk tavam yaptigina gore istedigi malı topladi demekki. Artık marj açmaya başladı. Aksama kadar tavanı cözülmüş bırakmasının sebebide satan varsa satsın mesajı. Daha oyun yeni başlıyor. Zulmü gördük bundan sonra bundan sonrası bağ bahcesi
    Ben de tam aksine istediği malı toplayabildigini değil de toplayamayacagini anladığını ve malı alanların değerini bulmadan asla vermeyeceğini anladığını düşünüyorum, gerçi şöyle de bir durum var hisse her ne kadar kısa vade primli görünse de bilanço daki gelişim hisse fiyatının çok ötesinde, kişisel görüşüm 6 ay önceki 30 xx fiyatlara göre şu an çok daha ucuz kaldık, tamamen kendi fikrimdir,bir zamanlar herkes umudunu kaybetmisken buraya bazı şeyler yazmıştım ve halen aynı şeyi düşünüyorum, bu hisse öyle bir gidecek ki ne kadar da olsa bu kadar da olmaz dedirtecek, benden de uzun bir süre bu kadar, herkesin gönlüne göre olur her şey inşallah diyelim.

5.  Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku
    Yaptığın trade'leri hep takdir ettim haddim değil belki ama tebrikler böylesi bir tahtada zoru başarıyorsun.
    Ayne sen de elin açık oynuyorsun bu oyunu
    Hakkımızda hayırlısı olsun hepimizin isteği aynı ama bu hisse ayarlarımızı bozdu biraz
    Bende arada gapli filan açınca sat al yaparım portföyün bir kısmıyla daha doğrusu yapardım kısa bir süre öncesine kadar ve tek lot kaptırmadim bugüne kadar hatta baya bir Lot arttırdım,ancak şunu söyleyebilirim öyle bir gün gelecek ki hiç gereği yokmuş diyeceksiniz ve sayın Lunar haklıymış adam bizim iyiliğimiz için söylemiş diyeceksiniz, Allah razı olsun kendisinden onun buradan ve özelden yaptığı uyarıları olmasa ben çoktan malımı kaptırmıştim bu tahtada ,ne zaman elim sat tuşuna gitse çok temkinli olurum ve onun söyledikleri gelir aklıma çok abartılı bir durum olmadıkça asla sat al yapmam, neyse dediğim gibi öyle bir gün gelecek ve adam bunu boşa söylememiş diyeceksiniz ve o gün çok yakın dikkatli olun ve malınıza sahip çıkın.

6.  Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Ben de tam aksine istediği malı toplayabildigini değil de toplayamayacagini anladığını ve malı alanların değerini bulmadan asla vermeyeceğini anladığını düşünüyorum, gerçi şöyle de bir durum var hisse her ne kadar kısa vade primli görünse de bilanço daki gelişim hisse fiyatının çok ötesinde, kişisel görüşüm 6 ay önceki 30 xx fiyatlara göre şu an çok daha ucuz kaldık, tamamen kendi fikrimdir,bir zamanlar herkes umudunu kaybetmisken buraya bazı şeyler yazmıştım ve halen aynı şeyi düşünüyorum, bu hisse öyle bir gidecek ki ne kadar da olsa bu kadar da olmaz dedirtecek, benden de uzun bir süre bu kadar, herkesin gönlüne göre olur her şey inşallah diyelim.
    Kardeşim maşallah ağzından bal damlıyor inşallah dediğiniz gibi olur da yüzümüzü güldürür...
    "Ne kadar hesap yaparsanız yapın hesapta olan değil nasipte olan gelir başınıza"

7. Onun için bekliyoruz zaten bu hissedeki sıkıntı potansiyeli fiyatlara yansıtmıyor oluşu. O yüzden de sat al yapan bu işi başarılı yapıyorsa helal olsun demek düşer bize de

Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku

En doğrusunu yapmışsın. Evet ben o riske giremem ufak miktarlarda dahi ama bu hareketi yapıp maliyetini aşağıya düşürmenin ne gibi bir sakıncası var. Tekrar söyleyeyim başarılı olduğun sürece... O malum günün çoktan gelmesi gerekiyordu hisse hala buralardan fırsat veriyorsa o trade edenin kabahati değil.

Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Bende arada gapli filan açınca sat al yaparım portföyün bir kısmıyla daha doğrusu yapardım kısa bir süre öncesine kadar ve tek lot kaptırmadim bugüne kadar hatta baya bir Lot arttırdım,ancak şunu söyleyebilirim öyle bir gün gelecek ki hiç gereği yokmuş diyeceksiniz ve sayın Lunar haklıymış adam bizim iyiliğimiz için söylemiş diyeceksiniz, Allah razı olsun kendisinden onun buradan ve özelden yaptığı uyarıları olmasa ben çoktan malımı kaptırmıştim bu tahtada ,ne zaman elim sat tuşuna gitse çok temkinli olurum ve onun söyledikleri gelir aklıma çok abartılı bir durum olmadıkça asla sat al yapmam, neyse dediğim gibi öyle bir gün gelecek ve adam bunu boşa söylememiş diyeceksiniz ve o gün çok yakın dikkatli olun ve malınıza sahip çıkın.

8. Bütün yükseliş günlerini iç ettiğin gibi bugünü de iç edersen çok fena söverim tahtacı endeks kuduruyor bu adi karınca misali sasa ya hatta batık izmdc ye bakda utan veya kendi kağıdınız dokta ya bak istersen nasıl bir adi kağıda bulaşmışız arkadaş geçen sene kazancı sıfır bu sene % 110 vermiş oda enflasyona yetmedi.yetermi yetmez en dandik şirketler en az yapanı bile bunu katladı....
    "Ne kadar hesap yaparsanız yapın hesapta olan değil nasipte olan gelir başınıza"

Sayfa 804/992 İlkİlk ... 304704754794802803804805806814854904 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •