Sayfa 805/1004 İlkİlk ... 305705755795803804805806807815855905 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 6,433 - 6,440 arası.

Konu: Viop - XXX

1.  Alıntı Originally Posted by Sanane Yazıyı Oku
    Araya girdim kardeş ama, öğrenene kadar short yapmamanız tavsiye olunur. Eğer yapacaksanız mutlaka korumalı yapın. Mesela diyelim ki 1600 put sattınız ve yükseleceğine inanıyorsunuz, hemen aşağıdan 1520-1540-1560-1580 nereyi uygun görüyorsanız oradan da put alın sattığınız kadar. Call için de aynı...
    tesekkur ederim...vobda zaman zaman yaparım....poz terse gırınce kapamak yerıne..karsı poz acarım...kısa poz acar kaparım...terste kalınca hedge yaparım...buyuk poz zaten almam....öğrenmek istıyorum....bana her turlu işlemı öğrenmek cazıp gelıyor...
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

2.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    dolarda cok uzun suredir dillendirdigimiz dususun belki de son asamalarina gelmis olabilirz.

7.10' lu spot seviyeler icin mart vadeli de long pozisyon acmayi hedefliyorum

hakkimizda hayirlisi

yatırım tavsiyesi değildir
    İşte şimdi dolarcılar düşünsün

3. çok güzel fırsat vardı, tebrikler
     Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    %+8.56... bereket versin...FROTO
    MI 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Opsiyon piyasasında işlem yapmak son derece mantıklı. Ama bizim piyasanın bazı riskleri var:

1. Piyasa yapıcı olmadan alıcı-satıcı bulamıyorsunuz. Aktif işlem yaparsanız en az 60 puanlık endeks farkını başta kaybediyorsunuz. yanı 1 adet opsiyonu alıp-satmak, fiyat farkından dolayı 60 TL zarar yazdırıyor.

2. Bizim piyasada opsiyon işlemleri, genellikle satıcı tarafta olup, prim alma peşinde koşan özel bankacılık müşterilerini öpmek için kullanılıyor. Müşterinin cazibesi, öpme süresi ve kalitesini belirliyor tabi.

Piyasa yapıcıyı da her zaman göremiyorsunuz piyasada...

Pozisyonları açarken vade sonuna kadar taşıyacağınızı göz önünde tutarak açarsanız sıkıntı yaşamazsınız.
    Paranızın, emeğinizin ve zamanınızın kıymetini bilin... Çaldırmayın...

5. +5 olmalıydı bu piyasa miğde gazi var sanki.

6. pıyasa yapıcı onemlı bear bull kardesımızın neler yasadıgı bu yuzden hala aklımızda...zarlar bazen hılelı oluyor....vobda da boyle...2200luk makas 300...neden ....adamın keyfı....
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

7. İzmir de oturanlar deprem profesörleri uyarı yapıyor depremle ilgili . sosyal medya hesapları doğru ise
    Dikkatli olun

8. Bofa henüz sahne almadı
    hazırlık yapıyor heralde

Sayfa 805/1004 İlkİlk ... 305705755795803804805806807815855905 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •