Sayfa 805/1002 İlkİlk ... 305705755795803804805806807815855905 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 6,433 - 6,440 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

1.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Bu arada şunu da gördük bugün
    Bu dolar düşmez, düşemez.
    Çünkü net bir biçimde düşşün istenilmiyor.
    Görüşüm dolar12.00 taban oldu gibi. Aşağı salmıyolar görüntüsü var. Zaten bu seviyenin altına gelirse alım fırsatı olur düşüncesindeyim. Selçuk Geçer yorumu

https://www.youtube.com/watch?v=O8awagK1_7s

2. İs portfoy dede yabancilar 26.11 tarihli ordada guncel yok
     Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    mkk da gene veri yok bir tek ojt var gibi ama o da tam net olmuyor, pazartesi sabahini beklicez gene.....
    M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. omicron varyantının teşhis zorluğu ve aşıların işe yaramadığının açıklanması ile aşırı bulaşıcılığının tespit edilmesi sonucu
    FED varlık alımını da azaltamaz faiz de arttıramaz.
    Dolar enflayonu da 6'yı aşar.

Artık hesapları omicron'a göre yapacağız.Bu virüs AİDS virüsüyle ilişkilenerek mutasyona uğramış, durum tehlikeli.

https://www.klimik.org.tr/koronaviru...etni-ve-oneri/

4.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    omicron varyantının teşhis zorluğu ve aşıların işe yaramadığının açıklanması ile aşırı bulaşıcılığının tespit edilmesi sonucu
    FED varlık alımını da azaltamaz faiz de arttıramaz.
    Dolar enflayonu da 6'yı aşar.

Artık hesapları omicron'a göre yapacağız.Bu virüs AİDS virüsüyle ilişkilenerek mutasyona uğramış, durum tehlikeli.

https://www.klimik.org.tr/koronaviru...etni-ve-oneri/
    Bu durumda turizm fonları out
    Sağlık fonları in
    oldu.

5. İstanbul'da ev fiyatları dolar bazlı düşmüş gözüküyor son 1 haftada.
    Herkes Aralıktaki son faiz indiriminden sonra konut kredisine yüklenecektir o zaman asıl dolar bazlı fiyatlar artar düşünüyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Bu durumda turizm fonları out
    Sağlık fonları in
    oldu.
    İşte onun için dün AFS ye girme zamanımıdır acaba sizce diye herkese sormuştum kimse birşey yazmadı. Yazın arkadaşlar yazın sonuçta herkesin son kararı kendindedir. Ve ben burada yorum yazan bütün kardeşlerimin iyi niyetinden hiçbir şüphem yok. Yeterki hep beraber bilgilenip hep beraber kazanalım. Saygılar

7.  Alıntı Originally Posted by zeytinci Yazıyı Oku
    İşte onun için dün AFS ye girme zamanımıdır acaba sizce diye herkese sormuştum kimse birşey yazmadı. Yazın arkadaşlar yazın sonuçta herkesin son kararı kendindedir. Ve ben burada yorum yazan bütün kardeşlerimin iyi niyetinden hiçbir şüphem yok. Yeterki hep beraber bilgilenip hep beraber kazanalım. Saygılar
    Hazırda cash varsa olabilir.
    Misal ben Pazartesi satsam o parayı Perşembe günü fon alıyorum cumada hesabıma geçiyor. Ancak bir sonraki Pazartesi kazanca ortak oluyorum. O bir haftada yeni varyant çıkar

8. Riskli varlıklara geçişi yanlış zamanda yapmadık umarım, enflasyona karşı korunalım derken, nominal getiridende olmayalım.

Sayfa 805/1002 İlkİlk ... 305705755795803804805806807815855905 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •