Sayfa 805/929 İlkİlk ... 305705755795803804805806807815855905 ... SonSon
Arama sonucu : 7427 madde; 6,433 - 6,440 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by alihoca Yazıyı Oku
    Size değil 'iyidir-kötüdür' gibi genellemeler yapanlar için söylemiştim.

'Gezi olaylarında' iktidarın emrinde ki polisin uyguladığı ölçüsüz bir şiddetle yaralanan ve kaçan insanlara 'Divan Otelinin'' kapılarını açılarak tedavi edilmesi emrini veren Cennetlerde yatası Mustafa KOÇ'uda göz önüne atılarak şirketleri zarar ettirir diye doğru bulmuyorsunuz demektir.

Genç Fenerbahçeliler Derneğini kuran ve yönetimde yer alan Mustafa KOÇ ve Ali KOÇ'un İktidar ve Fetönün başlattığı Cumhuriyetin son kalesi olarak adlandırlan; Fenerbahçe'yi ele geçirme Projesi olan şike sürecini ve Fenerbahçe ve Fenerbahçelilere yapılan yargılama, polis işkencesi, baskı, şiddete karşı DİRENEN Fenerbahçe yönetiminde yer alan Sn. Ali KOÇ'a bir şekilde örneğin Baba Rahmi KOÇ ve diğer KOÇ Ailesinin yanlış bularak engel olmasını istediğiniz söylenebilir sanırım.

Bugün devletin tüm gücünü elinde bulunduran EGEMEN Gücün; Fenerbahçe'ye ve Fenerbahçe CUMHURİYETTİR sloganları atan FENERBAHÇELİLERİ cezalandırmak için, uyguladığı baskıların NEDENLERİNİ sadece futbol ve spor bağlamında olağan faaliyetler olarak görüyor ve de Ali KOÇ'unda şirket zararları için susması gerektiğini düşünüyor olabilirsiniz;

Hatta son seçimlerde İktidarın İstanbul Belediye açıkladığı Murat KURUM'a destek veren Galatasaray Yöneticileri gibi destek olması veya sessiz kalmasının şirketin zararına değil fayda sağlayacağını da düşünüyor da olabilirsiniz.

Ama düşünmeniz gereken ve denkleme katmanız gereken önemli temel değer olarak;

Fenerbahçe'in 'Halk' demek olduğu gibi, Fenerbahçe Cumhuriyet Demektir' gibi 'Fenerbahçe Cumhuriyetin Kalesi' olduğu gibi;

KOÇ HOLDİNG ve KOÇ Ailesinin de aynı zamanda CUMHURİYETLE payidar olup, Cumhuriyetçilerle Eş Değer tutulup değer görüldüğüdür. Saltanat yanlılarının Cumhuriyetin değerlerine saldırısını, zarardan kaçınmak maksatlı sırf kazançla kar için veya da sporla sınırlı olmayabileceğini DENKLEMİN içinde katarak tekrar değerlendirebiliriz sanırım.

Sn. Rahmi KOÇ'un o zaman ki İstanbul Belediye Başkanı Sn Tayyip ERDOĞAN için yurt dışı banklarda; milyarlarca dolarlık serveti açıklamasının da salt karla, kazançla veya yönetim bilimi ile yaklaşılarak ele alınarak doğru yanlış değerlemesi yapılamaz gibime geliyor.

Doğru yanlış veya yıkıcı yıpratıcı bir eleştiri yerine farklı bir bakış olarak değerlendirilmesi dileği ile..
    Bir daha da böyle boş muhabbetler için benim yorumumu alıntılamayın rica ediyorum.
    Hiç sevmediğim konular bunlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

2.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Bir daha da böyle boş muhabbetler için benim yorumumu alıntılamayın rica ediyorum.
    Hiç sevmediğim konular bunlar.

Burası siyaset konusulacak ya da takım muhabbeti yapıalcak yer değil.
    O konulardaki fikirlerinizi ben şahsen duymak istemiyorum.

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

3. Sn. Uzunvadeci,
    Başkalarının görüşlerini alıntı yaparak cevap verdiğinizde, kendi görüşlerinizin de alıntı yapılacağını hesaplamanız gerekir. Yine de rahatsızlık vermemesi adına silmiş olduğum yazıyı da 'ALINTI' yaparak, kendi yazınızın 'ALINTI' yapılmamasını istiyor oluşunuzu unuttuğunuzun farkına varırsınız umarım.

4.  Alıntı Originally Posted by alihoca Yazıyı Oku
    Bu söylem çoğunlukla 6s'lılar tarafından servis edilerek dillendirilir ve Fenerbahçe Düşmanlarınca sahiplenilir ve Fenerbahçe'li olmayanlarca desteklenir.

Ali KOÇ öncesi ve Ali KOÇ yönetiminde otomotiv Gurubunu kıyaslamasını ve ABD Ford yönetimi ile birlikte genişleme ve büyüme alınında alınan kararlara göre duygusallığı ve gizil niyetleri bir kenara bırakarak değerlendirilmelidir.

Diye düşünüyorum.
    Konu haricinde yanıt vermek zorunda kaldım, buraya gerçekten bilgi amaçlı yazanlardan Özür diliyorum, bu şahısa cevap vermem gerekti.

Başta uzunvade87 kardeşim olmak üzere efendiliğinden taviz vermeyen ve iyi niyetli olan bütün fenerbahçeli kullanıcıları tenzih ederek yazıyorum aşağıda yazdıklarımı.

Çok CAS ıyorsunuz. Bir de cumhuriyetin kalesi (kendinizi çok kurnaz zannediyorsunuz, kendinize cumhuriyetin kalesi diyorsunuz, işinize gelince Fenerbahçe cumhuriyeti diyorsunuz, İşinize gelince cumhuriyetin kalesi Fenerbahçe diyorsunuz) kulüp Malum terör örgütü üyesi savcılarıyla ne görüntüler vermiş onlarıı da yazaydınız. Türkçe Olimpiyatları’na sponsor olanlara da yaziaydinz. Neyse fanatik olduğunuz belli benden uzak durunuz, sizi hiç sevmedim, selametle. Lütfen yanıt dahi vermeyiniz, içi bomboş Art niyetli birisiniz..
    Elbette ki dediklerim yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by alihoca Yazıyı Oku
    Sn. Uzunvadeci,
    Başkalarının görüşlerini alıntı yaparak cevap verdiğinizde, kendi görüşlerinizin de alıntı yapılacağını hesaplamanız gerekir. Yine de rahatsızlık vermemesi adına silmiş olduğum yazıyı da 'ALINTI' yaparak, kendi yazınızın 'ALINTI' yapılmamasını istiyor oluşunuzu unuttuğunuzun farkına varırsınız umarım.
    Ali koç un ticaret tarafına değindik.
    Kalkıp siyaset yapıyorsun burda takım sloganı atıyorsun.
    Türkiye Cumhuriyeti’nin makamlarını ve değerlerini siyaset malzemesi yapmaya çalışıyorsun.
    Mahalle kahvesindeki dayılar gibi siyasi yazı yazıyorsun.
    Buna karsı cıktım.
    Yorumlarının içeriğine de katılmıyorum.
    Bir daha da beni sakın alıntılama cevap da verme.
    Burası şirketle ilgili iyi kötü konustugumuz yerler.
    Burda o tarz şeyler konuşulmaz.
    En nefret ettiğim şeydir siyasi yazılar ve konuşmalar.
    Ben salak mıyım bir de alıntı yaparsan alıntı yapılır diye cevap veriyorsun?
    Biz ne konusuyoruz sen neler yazıyorsun.Yazdıkların da bastan asagıya saçmalık ve tek taraflı hamaset dolu cümleler.Mesnetsiz yazılar…
    Twitter a döndürdüler burayı da….
    Sabah sabah sinirlendiriyorsunuz adamı ya….
    Fenerbahçe Cumhuriyeti imiş de vs vs ben fenerbahceliyim kardesim diğer takımlar bu ülkenin değeri değil mi?Ne bu kibir?
    Şurda parayla ilgili entel muhabbetler oluyoruz grafiklere vs bakıyoruz geliyorsun burda siyaset yapıyorsun sağa sola sallıyorsun mahalle kahvesi mi burası?
    Cevap dahi yazma bana.Saçmalıklarını kendine sakla….

6. Bir sürü boş adam istila etmiş forumu ya,bilgi bazlı yazan bir kaç kişi vardı onların sesleride bu şarlatanlıklar içinde yitip gitmiş.Tekrar bilgili insanların sesleri gürleşip şarlatanlar toz olana kadar buraları okumaya lüzum kalmadı.

Cahillik mutluluktur!

7.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Bir sürü boş adam istila etmiş forumu ya,bilgi bazlı yazan bir kaç kişi vardı onların sesleride bu şarlatanlıklar içinde yitip gitmiş.Tekrar bilgili insanların sesleri gürleşip şarlatanlar toz olana kadar buraları okumaya lüzum kalmadı.

Yaz yaz senin bilgileri okuyoruz.Faydalanıyoruz.

8.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Yıl sonu 200 e yakınsarız diye düşünüyordum ama sanırım 150 ye yakınsasak iyi atlattık diyeceğiz.
    Bugün bazı piyasadan veriler aldım.
    Ne alırım ne satarım o ayrı mesele.
    Hisse fiyatını yıl sonu tarmin edici kapatırız diye tahminim var.
    İkinci temettüyü 20 nin altında bekliyorum.
    Ytd her sey olabilir;)
    Yatırımcı sunumundaki değişen araç başı net kâr verisine biraz da ben de vergi adıyla kesik attım. hbk 119 tl buldum (demin gözümden kaçan bir hatayı düzelttim) ama ümidim vergi iadeleri olur, finansal yatırımlar olur ya da yurt dışı piyasa koşullarının net kâr marjını yukarıya çekebileceğini ümit ediyorum. bundan sonrası nasip. bu arada 2024 yılı avro ortalamasını 35 lira aldım.
    Elbette ki dediklerim yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 805/929 İlkİlk ... 305705755795803804805806807815855905 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •