Sayfa 806/1001 İlkİlk ... 306706756796804805806807808816856906 ... SonSon
Arama sonucu : 8002 madde; 6,441 - 6,448 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI III ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Bu durumda dolar bu gece 7 liraya fırlasa ama pazartesi saat 13.00 'de 5 TL ye düşse bu fonlar bugünki 15.30 kuruyla pazartesi 15.30 kurunu esas alacağı için zarar yazacak.
    Gitti mi 7 liralık kur.
    Elde dolar olsa satar kar ederdik.Ama fonda öylece seyredeceğiz.Birde sat desek 3 gün sonra gelecek para.
    Üstadım trader iseniz yani nerde alıp nerde satacağınızı biliyorsanız fonla uğraşmak zaman kaybından başka birşey değil Biz zaten uğraşmayalım arkamıza yaslanıp seyredelim diye fon almıyormuyuz

Taa 2008 den bahsediyorlar. Dunyada dolasan trilyonlarca usd dan bahsediyorlar
    ky korkacak iyice..

.
     Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Fonlar oraya da düştüyse iş kötü.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

3.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Üstadım trader iseniz yani nerde alıp nerde satacağınızı biliyorsanız fonla uğraşmak zaman kaybından başka birşey değil Biz zaten uğraşmayalım arkamıza yaslanıp seyredelim diye fon almıyormuyuz
    Hissede öyle al sat işi bana uymuyor takibi çok zor ama
    gram altınla dolarda kendimiz de yaparız birşeyler belki

4. Bu AFT fonu ile ilgili bir sorum olacakti. Tefas sayfasında fon varlık dağılımında %97,63 yabancı hisse senedi fonu % 5.35 diger % 0.71 TPP yazıyor. Toplamı yüzden daha fazla, bu durum niye böyle? Bilen varmı?

5.  Alıntı Originally Posted by ibrahim Yazıyı Oku
    Bu AFT fonu ile ilgili bir sorum olacakti. Tefas sayfasında fon varlık dağılımında %97,63 yabancı hisse senedi fonu % 5.35 diger % 0.71 TPP yazıyor. Toplamı yüzden daha fazla, bu durum niye böyle? Bilen varmı?
    Ben 94.16 Hisse, 0.68 TPP ve 5.16 diğer şeklinde görüyorum dağılımı. Yanlış yere mi bakıyoruz ?

6.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Ben 94.16 Hisse, 0.68 TPP ve 5.16 diğer şeklinde görüyorum dağılımı. Yanlış yere mi bakıyoruz ?
    Resim ekleyebilsem ekleyeceğim de yine kontrol ettim terasta tam olarak yazdığım gibi gosteriyor
    Ama tecrübeyi düşünürsek muhtemelen sizin yazdiginiz doğrudur.

7.  Alıntı Originally Posted by ibrahim Yazıyı Oku
    Resim ekleyebilsem ekleyeceğim de yine kontrol ettim terasta tam olarak yazdığım gibi gosteriyor
    Bende de sizin yazdığınız gibi gözüküyor.
    Sn. admustafa'nın fon tecrübesine istinaden TEFAS doğru verileri ona veriyor demekki.Bizim gördüklerimiz ise tutarsız veriler

8.  Alıntı Originally Posted by ibrahim Yazıyı Oku
    Ben mobil uygulamadan kontrol ettim. Sanırım siz web sayfasından kontrol ettiniz uyumsuzluk sebebi bu gözüküyor. Mantıklı olan mobil uygulamadaki değerler gözüküyor. İsterseniz tarihsel verilerden kontrol edin birde.

Sayfa 806/1001 İlkİlk ... 306706756796804805806807808816856906 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •