Sayfa 808/940 İlkİlk ... 308708758798806807808809810818858908 ... SonSon
Arama sonucu : 7513 madde; 6,457 - 6,464 arası.

Konu: Çizgi Ötesi ( kısa - orta - uzun )_Al-Sat

1.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    Görmemişiz esselocan bey... Tebrikler yine size...
    HEKTS ; 24.36 tavan kapattı...
    Tavan kapatan hisselerin öncelikle temelinin araştırılmasını önemsiyorum... Bu da zaten sizin işiniz...)) sizden alalım tavan yapmasının altında neler yatıyor...
    DİRENÇ ; 24.54 - 25.76 - 26.68...
    DESTEK ; 23.92 önemli kanal desteği...
    Sanki daha önce yazmıştım...seviyeleri hatırlar gibiyim... Yinede üşendim geçmişi aramaya ))
    Tavan devam ederse yarınki tavanı ; 26.78...direncimize yakın... Tavan yaparsa yine ; öncelikle temel veriler sonrada ; 29.44 takip edilecek...
    Y.T.D.
    Sayın Prof, sordum kimsede tık yok. Bende işime gücüme bakayım dedim. Napalım. Bir yakınım 11 TL den beridir bu hissede.yaklaşık 2 aydır uzaktan takip ediyordum. Son zamanlarda baya bir atak yaptı. Yerli tohum, örtü altı tarım ve ihracat işi için yüklü yatırım yapan bir şirket. Sermeye tavanı da epey artırdı . 1 ilaç firması satın aldı, diğerinin de 51 payını satın aldı. Önümüzdeki 3-5 yılda çok güzel getiri sağlayabilir diye sesli/sessiz düşünüyorum.
    Ancaaak yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir sadece beni bağlar.

2.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    Estağfurullah... Sadece prof önünde nokta olmadığı için sadece prof yani sadece simge... Profösör olamadık malesef ))
    Yine teşekkür ederim...
    Sayın Prof, bu mecrada bizim önderimiz sizsiniz. Sizin liderliğinizde burası değerli. Emeğiniz çok büyük. Allah razı olsun.

3.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    twitwrden MEHMET Yazır hocayı sizde okuyorsunuz sanırım .Batıdaki emsalleri 100 F/k iken neden HEKTS da 50 F/K olmasın ki diye yazmıştı.Geleceği parlak görüyor.Erkenden fiyatlamaya başladılar.GUBRF gibi olmasada benzer bir fiyatlamaya gidebilir...YTD.
    Böyle cevap vermiştim

4.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Böyle cevap vermiştim
    Teşekkür ederim esma hanım sizin dışınızda fikir beyan eden olmadı.

5. Hayırlı geceler. Sabah ola hayır ola inşaallah.

6. Günaydınnn hayırlı haftalar....

7. Günaydın, Allah cc işinizi gücünüzü rast getirsin. Dualarınız kabul, gönlünüz huzur dolu olsun.

8.  Alıntı Originally Posted by Adem13 Yazıyı Oku
    Günaydınnn hayırlı haftalar....
    Adem bey, sabah sabah ostim de yine bir haber 2 şirketle kat karşılığı konut projesi sözleşmesi imzalamışlar. Bugünde tavan olur mu dersiniz?
    Ytd

Sayfa 808/940 İlkİlk ... 308708758798806807808809810818858908 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •