Onemli Gunler Banner
Sayfa 808/1000 İlkİlk ... 308708758798806807808809810818858908 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 6,457 - 6,464 arası.

Konu: Viop - XXVI

Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    YukArı DoW yukArı.
    Gider gider
    Bir haftalığı bir gündemi gidecek

2. Böyle kolay para kazandırdığı günlerin ertesinde,
    genellikle dar bir bantta dojiler-çekiçler ile bıktırıcı ve yön aldatıcı birkaç gün geçirir genelde bizim endeks.
    Benim de aklıma şu geliyor:
    ABD seçim-sayım-sonuç haber akışında "sevinsem mi? üzülsem mi?" diye
    "dar alanda kısa paslaşmalar" görebiliriz.

Ben bankalara çok küfrettim zamanında... KGF günlerinde en çok... Gaziantepteki fabrikatörlere iktidar zoruyla kredi yağdırdıklarında...
    Şimdi en çok Facebook Zuckerberg'ine, Tesla'nın Munsk'una, Twitter'in sakallısına küfrediyorum.
    İnşallah onlar da dolar bazında bizim bankalardan daha sefil olurlar.

Küreselciler de onların burnunu bir asfalta sürtecek...
    Hem de post-covid tren lokomotifinin önünde elleri-ayakları bağlanmış olarak...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

3. Ibex yatırımcısı da bekliyor garanı.d

USD/TRY again looks like a crypto currency from 2017 with abrupt and violent moves higher. Spain and France remain the two countries with the largest counter-party risks in Turkey, which could be one reason why CAC and IBEX have underperformed recently.*

YTD

Alıntı Originally Posted by Jellat Yazıyı Oku
    bizim bu leş garanti bankalara ne zaman sıra gelecek hayret hep sanayi kagıtları yükselişte heralde bankalarada aralık sonumu gelir yoksa halk bankasının dava sonucunumu bekliyorlar diye sesli düşüncem ytd

4. Bisey olur da bizim borsa bi kalkarsa, avrupayı filan g*t*ne takıp fezaya gidecek ölmez görür müyüz bilmem ama öyle bir gün de var yani çok eğleneceğiz. Çok para kazanacaz.
     Alıntı Originally Posted by oguzvortex19 Yazıyı Oku
    Ibex yatırımcısı da bekliyor garanı.d

USD/TRY again looks like a crypto currency from 2017 with abrupt and violent moves higher. Spain and France remain the two countries with the largest counter-party risks in Turkey, which could be one reason why CAC and IBEX have underperformed recently.*

YTD
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Herif tokatlarsa basta halkb tum bankalar tavan olur
    Allah duysun inşallah bizimde yüzümüz güler

6.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    Evet tahminleri alalım

Ons uçar
    Dolar uçar
    Borsalar uçar
    Paranın yer iki yüzü ve dik gelmesi hallerini hepsinde:
    Borsalar göçer
    Ons önce göçer, bakar dolar ondan 3 misli göçüyor, altın ellerini yıkar çıkar.

7. Vade sonu daha kötü
    Vicente haklı çıktı, cuma günü kur 8.34ken Viop pozu 8.31 küsürden kapandı gösterge kur. MB ekim vade de 350milyon zarar etti biraz hak verebiliyorum o yüzden
    YTD
     Alıntı Originally Posted by tarkank Yazıyı Oku
    ilginç bişey var spot dolar yukseldkçe vadeli aynı oranda yukselmıor maksdan yıyor..acaba şort mu açıyorlar,yada spotu şort açtırmak için mı yukseltıorlar??

8.  Alıntı Originally Posted by oguzvortex19 Yazıyı Oku
    Ibex yatırımcısı da bekliyor garanı.d

YTD
    Türkçesi: Citi ve Deutsche hisseleri pulken aldı, İspanyol ve Fransızlara kakaladı.

Sayfa 808/1000 İlkİlk ... 308708758798806807808809810818858908 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •