Onemli Gunler Banner
Sayfa 809/992 İlkİlk ... 309709759799807808809810811819859909 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 6,465 - 6,472 arası.

Konu: Viop - XVIII

1. BBHT de düşüşe oynuyor gibi, dünyada bankalar bizden ucuz lafı bugün 2-3 kere geçti gündüz ve akşam.

Bizde PD/DD 0,46 iken dışarıda daha ucuz banka sektörü olan borsalar var dendi.

Bu arada HALKB ve VAKBN'de normalde endeks ağırlıkları artmamalı ama Varlık Fonu A.Ş. özel şirket ve hakim ortak değil deyip artabilir de.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2.  Alıntı Originally Posted by BeerIsGold Yazıyı Oku
    Yurt dışı ülkeler hibe para, bizde ise bedava kredi. Bu kredilerin çoğu sorunlu kredi tarafına yazılacak. Amerikada haftalık işsizlik rakamları açıklanırken bizde işsizlik rakamları oldukça geriden gelmekte. Turizm ve hizmet sektöründeki işsiz sayısı ne kadar acaba. Ticari gayrimenkul sektörü için bugün BBHT'de 3 yıl yeni yatırım yapılmaz denildi. İşler bizim için şimdilik iyi görünmüyor.
    Niye sorunlu olsun sigortası var onların

Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    Hemen her ulke hemen her yerı hazıranda acacak peyderpey, bundan daha otesıne kımse dayanamaz... Bundan sonra 2. 3. 5. dalga olursa da artık olen olur kalan saglar bızımdır dıyecek... Olacak olan bu..
    Ha dükkanları devlet kapatmış. Ha vatandaşlar sokağa çıkmamışlar sonuç değişmez. 2. Dalgaya karşı savunmamız yok.
    Trumpla başlayan amerikanın içe kapanma hikayesi tüm dünya için gerçekleşmeye başlayacak gibi duruyor. Bundan sonraki dalgalardan korunmanın tek yolu sınırlara hakim olmak.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

4. ABD ADR ler genelde iskontolu

Ciddi katalizör lazım, şu an bütün dünya kendi derdinde gibi.

5. Urfa'nın nüfusu 2 milyon 200 bin bunun 1,5 milyonu sosyal yardım alıyor bunun izahı ne ki.

6. Düğünlere düzenleme gelmiş.

https://tr.sputniknews.com/turkiye/2...-cekilmeyecek/
    ...
    Düğünlerin olmazsa olmazı oyun havaları ve takı merasiminde de düzenlemeye gidilecek. Oyunlar sosyal mesafeli bir şekilde pistte oynanacak. Vatandaşların maskesiz oyun oynanmasına izin verilmeyecek.

..

7.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Urfa'nın nüfusu 2 milyon 200 bin bunun 1,5 milyonu sosyal yardım alıyor bunun izahı ne ki.
    bunun ,izahı parayı veren düdüğü çalar sanırım.

8. şu an haber düştü

son dakika

doğru çıkarsa ..

https://tr.sputniknews.com/koronavir...kleri-iddiasi/
    TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

Sayfa 809/992 İlkİlk ... 309709759799807808809810811819859909 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •