Sayfa 81/416 İlkİlk ... 3171798081828391131181 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 641 - 648 arası.

Konu: MERKO - Merko Gıda

1. arkadaşlar bilançoyu ne zaman gönderir bu? bilançonun ciddi zarar yazacağını düşünüyorum.. bunu da kullanmak isteyebilir

2. Patron istediği gibi al sat yapıyor bunun tek çaresi brüte girmesidir inşallah girer

3. herkese iyi hafta sonları

4. Bugünkü hacimi kim yaptı bu kadar ky mı var açıkçı da yok tek alternatif patron kalıyor aman ha yanlış anlamayın ben hisseyi kötülemiyorum YTD

5.  Alıntı Originally Posted by jackal65 Yazıyı Oku
    1.85 ustu durdugu surecr hedefim 2.47 dusmesi normal ama abartti he high yapti mi yapti herkesin karda oldugu nokta 2.17 gordu satan satabilirdi
    Bi kac gune toparliyacagini dusunuyor umarim kazanan oluruz ytd
    Hisse eksi açmış sonra artıya geçip 217 olmuş ky da çıkacak umuduyla bekliyor zaten düşeceğini bilse satıp aşağıdan alır muhtemelen patron 2 12 ve 2 17 deki ky dökmek için uğraşacak eğer hissenin acelesi yoksa patron bunları dökmek için bayağı bekler ama hissenin yukarı için acelesi varsa patron fazla beklemez dökebildiklerinden alır sonra yoluna devam eder inşallah son dediğim olur YTD

6. Zeytin kardes yaptigin uyari icin cok tesekkurler 1.87 maaliyetlileri 2.03 de kurtardik duserse gene bakariz. Seni takip etmek hep guzeldi

7.  Alıntı Originally Posted by BROKERAY Yazıyı Oku
    Sanki bugün terse hareket yapacakmış gibi ama inşallah yanılırım
     Alıntı Originally Posted by BROKERAY Yazıyı Oku
    kademelerden balıyorum hocam

2,16 ya kadar baya mal değişimi olmuş

okadar malı spek topladıysa düşmemesi gerekiyordu

demekki birilerine mal boşaltmış

tabiki bu sadece şuana kadarki izlenim tahmin

yinede ne yapacağı belli olmaz
    göstere göstere verdileryalaaa

saat 5,50 den sonra gene uçuracak kağıdı diye beklerken iteledi malı

2 altı kapatması hiç iyi olmadı ama neyse önümüzdeki 1-2 hafta bol haberli günler olacak

bu anlaşma olayı daha çok yeni haber pişirilip önümüze konacak vereceği tepki ne olur 16 şubata kadar görecez...
    borsada para geçer çakıl taşı değil, kimse tanımadığı kişilerin dedikleriyle al sat tut kararı vermesin ...
    yaptığım tüm tahmin ve yorumlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

8. Arkadaslar 2 psikolojik direnc zaten alistiracak 2 li rakamlari da...
    Bugun aranizda 2.12 den alan var mi yok demek ki ky nin eline vermece yok
    Benum icin 1.85 onemli altina gelmedigi surece tutarim ustu hedefim de 2.47 dir beklerim
    Haber akisi veya baska birsey geldigi gibi durmaz zaten bugun sadece abartti dususu bence umarim p si bunu geri verir bizlere
    Ytd...

Sayfa 81/416 İlkİlk ... 3171798081828391131181 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •