Sayfa 810/925 İlkİlk ... 310710760800808809810811812820860910 ... SonSon
Arama sonucu : 7396 madde; 6,473 - 6,480 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. aynen hocam, aralıksız bi negatif algı yaratılıyor tek elden ,, tamam aşağı gidebilir yda gitmeyebilir, bunu zaman gösterir, ortada bir altın hikayesi var,
     Alıntı Originally Posted by osman1 Yazıyı Oku
    bir insan ky düşündüğünü farz edelim bir kere yazar kenara cekilir bazıları aralıksız kağıdı kötülüyor ne maksatla yapıyorlar bunu sizce iyi niyetlemi hiç sanmam şunu anladım bu forumda milletin elinden almaya calışanlar devamlı olarak aralıksız yalan yanlış belgeler paylaşıyorlar kozanın davasını davasını yürütüyorlar ya fetöcü bunlar yada milletin elinden almaya çalışanlar
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by fuzuli_1155 Yazıyı Oku
    aynen hocam, aralıksız bi negatif algı yaratılıyor tek elden ,, tamam aşağı gidebilir yda gitmeyebilir, bunu zaman gösterir, ortada bir altın hikayesi var,

Peki pazartesi ve salı tekrar görüşelim ozaman. biz kötülüyor olalım ky düşmanı olalım siz yararlı yorum yazıcılar olun. İyi şanslar.

3. bir iddiamiz yok ki iner veya çıkar diye, bildiğiniz bişey varsa yazın öğrenelim,, yoksa kimsenin yatırımını etkileme derdimiz yok sayın ky dostu..
     Alıntı Originally Posted by cokfakir Yazıyı Oku
    Peki pazartesi ve salı tekrar görüşelim ozaman. biz kötülüyor olalım ky düşmanı olalım siz yararlı yorum yazıcılar olun. İyi şanslar.

4. [QUOTE=cokfakir;5033653]Peki pazartesi ve salı tekrar görüşelim ozaman. biz kötülüyor olalım ky düşmanı olalım siz yararlı yorum yazıcılar olun. İyi şanslar.[
    yazım sana değildi sen daha iki kez yazdın devamlı kötüleyenler var üstüne alınmadılar daha 25 gün evvel 56 dan dönmüştü 45 kadar borsada biliyorsun ki çıkışdan sonra silkelerler burada sabırlı olmak lazım vermeyeceksin malı ben burada uzuncuyum 14 lerden aldım sonra 2 lere düştü uzun zamandır bu mahkemeyi bekledim şimdi beklemenin nemasını bekliyorum ortada 6 milyardolarlık bir nema var beklettim cok yüksek öyle 3 kuruşlara vermeyi düşünmüyor

5. Demin Invest AZ'nin bir değerlendirmesine denk geldim, ben de yazayım dedim.

Invest AZ mevcut veriler ışığında projeksiyon yapmak zor olduğu için fiyat hedefi veremiyoruz demiş, haklılar.

Bir kere bulunan rezervin miktarı inanılmaz. Bunun dolar karşılığı da öyle. Ama burada göz önünde tutulması gereken bir kaç konu var;

1- Altının çıkarma maliyet ne olacak? Bu maliyet şirketlerin teknolojik altyapısına göre değişiyor çünkü. Yani bahse konu 6 milyar dolarlık rezervin tamamı kar olmayacak.

2- Bu altın ne zaman çıkarılmaya başlanacak? Yönetim Kurulu başkanı 2 yıl içinde başlanacak dedi. Bu en iyi durum senaryosu olsa gerek.

3- İki yıl sonra başlandı diyelim. Bu rezervin tamamını çıkarmak öyle çocuk oyuncağı değil. Uzun yıllar alacaktır. Ne kadar süreceğini kimse bilemez.

Özetlemek gerekirse; çok çok büyük bir rezerv mevcut. Ancak bu rezervin çıkarılıp kar olarak şirkete dönmesi ve şu andaki uçuk fk rakamlarının normalleşmesi için bayağı bir süre gerektiğini düşünüyorum.

Yatırım tavsiyesi değildir.

6. Burada voleyi vuran vurdu temiz en az 10 kat kazanci var...3 yil 4 yil yatay gitse umurunda olmaz..dersaneci mahkeme sonucunu hissetti topladi muneccim demek ki...voleyi vuran o gerisi bos yem olacak sadece...

Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Mal sahibinin maliyeti 6 tl yi gecmez..bu onemli...en az 3 yil maden cikip satilmaz...gubretasin bu fabrikayi kuracak parasi yok...kursa bile borc odeyecek...gorunen birileri isletecek oradan pay alacak...bu miktar kozaa ile yapilan sozlesmede %2 idi...kozaa uretim satacak gubrf %2 komisyon alacakti...2-3 milyardan asagi fabrika kurulmaz...burada asil voleyi isleten yatirim yapan kurum vuracak...varlik fonu destekli olacak soylentileri var...
    ---bilip bilmeden yazıyorsun...sektörü ve üretimi eşik değeri bilmediğin belli...önce fikir sahibi ol...bilgi sahibi ol sonra elştir...

---2-3 milyarı nerden buldun??..... ne fabrikası?? altı üstü bir kimyasal tesis...

--bu tür yatırımlar için nakdin olması şart değil...para kazanacağını gören her banka peşinden koşar....

--ben de elştiriyorum ama altını doldurarak....

lütfen daha dikkatli olunuz...kendiniz için...ileride başınız ağrıyabilir...

8. Sırf muhalefet etmek yada manipülasyon yapmak için yazıyorsunuz sanırım.yahu bir insan alıp satmadigi bir hissenin sayfasına neden birşeyler yazmak ihtiyacı duyar anlayamadım.eger art niyet yoksa tabi...
    Beğenmiyor musunuz yada beklentiyi satın aldığını mi düşünüyorsunuz almayın ve de çene patlatmayin kardeşim.bakiyorum her sayfada bu tür anlamsız eleştiriler, hisse kotulemeler.hic mi üşenmezsiniz vallahi pessss...
     Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Burada voleyi vuran vurdu temiz en az 10 kat kazanci var...3 yil 4 yil yatay gitse umurunda olmaz..dersaneci mahkeme sonucunu hissetti topladi muneccim demek ki...voleyi vuran o gerisi bos yem olacak sadece...

Sayfa 810/925 İlkİlk ... 310710760800808809810811812820860910 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •