Sayfa 811/1023 İlkİlk ... 311711761801809810811812813821861911 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 6,481 - 6,488 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Hesap basit olmayan bir şey verilemez. Devlet ve onun uzantısı olan finansal sistem kural olarak iflas etmeyecek şekilde kurgulanmıştır. Böyle bir durumda devlete borç verenler ve tasarruf sahipleri kayıp yaşar. İlk fazda TL mevduat sahipleri devaluasyon ile , likidite krizinin devamı durumunda ise ne yazık ki diğer enstrumanlar ile.

Yapacak pek bir şey yok. Sistem sistemin zarar görmesinden ziyade sistemin katılımcılarının bedel ödemesi şekilde tasarlanmış.
    Çekoslovakya,SSCB,Doğu almanya,batı almanya,yugoslavya,ırak,suriye,osmanlı imparatorluğu vs.Artık bu devletler yok veya eski şeklinden tanınmayacak derecede farklılaştı..Devlet elbette hukuki hükümranlığını sürdürdüğü müddetçe batmaz.Paranızın üstüne yatar gene batmaz.Ama öyle bir sisteme ne kadar devlet denir ,ne kadar süre hukuki ve cismi varlığını sürdürür ,onlar muamma .Ekonomik ve adli sistem iflası ,sistemi sorgulatır hale gelir, devlet dediğiniz mekanizmanın varlığı tehdit altına girer.Bizde genelde sorun olmamış.Devamı olduğumuz devlet sisteminin borçlarını bile inkar etmemişiz ve ödemişiz.Ama gene de sıkıntılı konular, dikkatli olmak lazım

bırakın doalrı halkb yi derinlikli izlemek acayip heyecan verici
    nikinizi yazın girin
    https://www.********/912-262-916

yıldızlı yere bitişik olarak

j
    o
    i
    n.
    m
    e
    yazacaksınız
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    ULUSAL FAKTORİNG A.Ş. %20,16 BASİT FAİZLE 364 GÜN VADELİ DEĞİŞKEN FAİZLİ ve KUPON ÖDEMELİ FİNANSMAN BONOSU İHRAÇ EDİYOR!

İhraç Tutarı 10 Milyon TL

Talep Toplama Tarihleri 18-21 Mayıs 2018

Vade 364 Gün

Vade Başlangıç Tarihi 22 Mayıs 2018

Vade Sonu 21 Mayıs 2019

İhraç Faizi (Yıllık-Basit) %20,16

İhraç Faizi (Yıllık-Bileşik) %21,76
    Faktoring firması üzerindeki gayrimenkulleri bana ipotek ederse bu faizden borç veririm yoksa teminatsız para vermem. O faktoring biz de faktoring.

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

4. Piyasadaki faizleri bilin dedim!

%20 ye alan kaça satar acaba?
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Faktoring firması üzerindeki gayrimenkulleri bana ipotek ederse bu faizden borç veririm yoksa teminatsız para vermem. O faktoring biz de faktoring.

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Alırsanız da 1. derece ve verdiğiniz borcun en az 3 katı ipotek alın . Firma battığında 4-5 yıl sürecek tasviye süreci sonunda tabi elde alınacak bir şey kalırsa o zaman paranızı hakkıyla geri almış olursunuz .

Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Alırsanız da 1. derece ve verdiğiniz borcun en az 3 katı ipotek alın . Firma battığında 4-5 yıl sürecek tasviye süreci sonunda tabi elde alınacak bir şey kalırsa o zaman paranızı hakkıyla geri almış olursunuz .
    4 5 yıl derken ))))))sayın umutabi sizin bizim hukuki sisteme yolunuz hiç düşmemiş galiba.İnşallah düşmez de.O süreler sandığınızdan çok ama çok uzundur.

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Piyasadaki faizleri bilin dedim!

%20 ye alan kaça satar acaba?
    tefecilik sistemi bunlar topluyorlar altlarında kendi firmaları var onllara veriyorlar
    onlarda mayfacılık oynayan kendi adamları
    yollara duavrlara yapışkan kağıtlarla
    hacililere kredi çıkarılır herkese kredi yazıp millete 30-35 arası rakamdan evriyorlar
    devlette bunu seyrediyor
    ankarada tüm kaldırımlarda kredi çıakrtırız diyen adamların reklamları var
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Acaba diyorum bu MB başında ki zat YALANCI ÇOBAN hikayesini okumuş mu yoksa o da genel yurdum insanı gibi okumaktan pek haz almayanlardan mı bilemem ama ben ona buradan sesleneyim, -hey ! sayın Çetinkaya , aklın sıra sözlü yönlendirme ile piyasaya ayar vermeye çalışıyorsun iyide KURTLAR kuzuların hepsini yediğinde sen artık doğru söylesen (yapsan) bile iş işten geçmiş olacak `

Sayfa 811/1023 İlkİlk ... 311711761801809810811812813821861911 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •