Sayfa 813/992 İlkİlk ... 313713763803811812813814815823863913 ... SonSon
Arama sonucu : 7929 madde; 6,497 - 6,504 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Spk yı göreve çağırıyorum artan endexte bile parsan da soygun var hırsız var

2.  Alıntı Originally Posted by mertrix Yazıyı Oku
    Spk yı göreve çağırıyorum artan endexte bile parsan da soygun var hırsız var
    Özellikle dünkü hareketler kapanış hareketi bugünkü hareketleri sorgulanmalı

3. O kurum bir görevi var mı ?

Tahtada kurmuşlar robotu çorba parası pesindeler zerre utanmalari yok.

Burada boşa rahmet okuyorsunuz .

Endeks çıkınca atlayan olursa yürütme endeks düşerken en önde duş . Arada gelen malları topla ne güzel dünya.

Bu adamlar ceza almıyor çok çok ilginç
     Alıntı Originally Posted by mertrix Yazıyı Oku
    Spk yı göreve çağırıyorum artan endexte bile parsan da soygun var hırsız var
    Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Reisin o meşhur sözleri ne istediniz de vermedik ?

Reis sayesinde köşe olupta ne kadar reis düşmanı görsem direk zihnimden bu dizeler geçiyor .

Buarada öylesine aklıma geldi borsaya ile filan alakası yok ))) sohbet babında paylaştım

https://youtu.be/-m9NL8xz_Hw

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Nereden nereye düştük, güya çok test edip geçtiği 70 destek olacaktı, dün duman ettiler bugün de hala eksi, acizlik mi yoksa açgözlülük mü.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

6.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Nereden nereye düştük, güya çok test edip geçtiği 70 destek olacaktı, dün duman ettiler bugün de hala eksi, acizlik mi yoksa açgözlülük mü.
    Bunlarda fırıldak dümen bitmez kansızlar. 60 kuruşluk adese 2 lira oldu hala çıkacak diye uğraşıyor güya koskoca parsan mı paspas mı bilemedlm.
    "Ne kadar hesap yaparsanız yapın hesapta olan değil nasipte olan gelir başınıza"

7.  Alıntı Originally Posted by mertrix Yazıyı Oku
    Bunlarda fırıldak dümen bitmez kansızlar. 60 kuruşluk adese 2 lira oldu hala çıkacak diye uğraşıyor güya koskoca parsan mı paspas mı bilemedlm.
    3 gün boyunca vurdular tepesinden, dün ve bugün de hiç tepki vermedi vermiyor, tahtacı çok sıkıntılı.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

8.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    3 gün boyunca vurdular tepesinden, dün ve bugün de hiç tepki vermedi vermiyor, tahtacı çok sıkıntılı.
    1000 tane daha aldım her geçen gün sinirimi daha da biliyorum bakalım ne olacak

Sayfa 813/992 İlkİlk ... 313713763803811812813814815823863913 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •