Sayfa 815/984 İlkİlk ... 315715765805813814815816817825865915 ... SonSon
Arama sonucu : 7866 madde; 6,513 - 6,520 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. sayin strategy yine kapsamli bir calisma yapmisiniz tesekkur ederim , her sey 13.12 .2018 den sonra netlesektir burda sadece ky madur olmadi kamu bankasi finansmani saglayan ziraat bankasinin elindeki teminatta nerdeyse dolar bazinda %55 civarinda deger kaybetti 1 milyarlik piyasa degeri 550 milyon deger kayybetti 450 milyona dustu burda spk yonetimini cagri muhafiyeti verdigi icin kamuyuda zarara ugratti diye kamu davasi acilabilir mi ? dgzte kottan cikmak icin geriye donuk 5 farkli tarihteki agirlikli fiyat ortalamalarida alinmis ,onlarda kottan cikmak icin tabloda yer verilmis ileriye donuk hurgz cikmak isterse fiyati dusukte tutup 5 farkli fiyat ortalamasi tespit edilirken dusuk gorunsun diye bu derece satilmis olabilir mi ?

2. Fiyatı düşük tutacam diye mal kaptırırsa nasıl çıkacak?
    Sanmıyorum...kottan çıkmak isteyen hurgz taşısın 1.57 ye %1 ky kalmaz...ancak ben hurgz de bir yada daha fazla by nin yüklü alım yaptığını ve fiyat konusunda yd ile anlaşamadığını düşünüyorum...
    Muhtemelen anlaşınca bu da gidecektir...

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ateşteki ağaç menem, dönüp duran şu taş menem,
    Bak şu ateş yalımına, ben bu yanana sığmazam...

3. ..

KOCA KAFALI TÜPÇÜ kafası çalışsaydı babası şirketten kovmazdı eline biraz para verip git sporla uğraş demezdi

kullanıma müsait ki federasyon başkanı yapılıyor muhalif gazete satın aldırılıyor

herhalde spk da bu hissedeki biz ky ları muhalif gördü ki çağrı muafiyeti verdi yoksa bu kadar baskı ve gambazlık olmazdı

spk yönetimide koltuğunu korumak için aldığı bu kararla inşallah eski başkanları gsray hissesinde yapılan bedelli vurgunlarına izin vererek sonrasında kulübe üye olmuştu bunlarda demirörende yönetici olmazlar inşallah

bizden olsun yandaş olsunda ne olursa olsun demekle olmuyor gün geçtikçe yandaş sayısı azalıyor farkında değiller

şirket yönetim kurulu ve CEO'suna bilgilendirici mailler ve twitler atmamız lazım tüpçünün şirketle alakası yok bence
    Son düzenleme : ank_gfb_06; 04-11-2018 saat: 12:39. Sebep: ..

4. sayin strategj kdk sikayetinize cevap geldimi gectigimiz hafta yetki alanlarinin disindaymis incelenmez karari olarak cevap gonderdiler yanlis hatirlamiyorsam sizde kdk ombusmanlik kurumuna sikayette bulunmustunuz

5.  Alıntı Originally Posted by STRATEJİ Yazıyı Oku
    Sosyal medyada dolaşan bir sürü söylenti var. Bunlardan ikisi;

1. Hürriyet 9 aylıktan zarar açıklayacak. Bunu yayanların tek bir amacı vardır, Haftaya cuma bilanço açıklanmasının son günü. 2018 Altı aylık bilançoda 275 milyon kar açıklayan ve kendisini satın alan Demirören Medya'ya 41.4 MİLYON DOLAR BORÇ VEREN HURGZ'in sırf bu 41.4 Milyon dolardan ciddi kur farkı karı varken bunu yayanların niyetini sizin takdirinize bırakıyorum.

2. Hürriyet Emlak'ta yeni yapılanma sonrasında Hürriyet adının kullanımına son verileceği söyleniyor.

Hürriyet Emlak, Hürriyet Tarafından Doğan Holdinge satılan GLOKAL DİJİTAL HİZMETLER A.Ş.'nin bir iştirakidir. Glokal'in satışı ile birlikte Hürriyet o günkü kur üzerinden 330 Milyon TL gelir elde etmiştir. Bu satışla beraber Hürriyet'in ne GLOKAL, ne de Hürriyet Emlak ile hiç bir ilişkisi ve ticari bağı kalmamıştır. Doğal olarak da, Hürriyet adını ben olsam Demiören'ler yerine kullandırtmam. En fazla belli bir süre veririm Hürriyet adını kullandırtmak için o süre sonunda da Hürriyet adı silinir, Doğan artık Hürriyet EMLAK'ın adını ne koyar o da kendi bileceği iştir.

KISACA, HÜRRİYET'in Hürriyet Emlak'la HİÇ BİR İLİŞİĞİ YOKTUR.

3. VATAN GAZETESİ ve YAYSAT'ın kapatılması sonrasında Milliyet'in de kapatılacağı idda edilmişti. Bu YÖNETİM tarafından yalanlandı ve bunu yalanı iddaa edenler hakkında hukuki sürecin başlatılacağı açıklandı. Bu yazıda Hürriyet'in de adı geçince, acaba Hürriyet için de benzer durum söz konusu olabilir mi diye insanların kafasında soru işaretleri dolanmaya başladı. Milliyet için bu durum yalanladığına göre Hürriyet için böyle bir durumun söz edilmesi mümkün görünmemektedir.

4. DGZTE'den sonra, HURGZ'in de borsa dışına çıkarılması söylentisi. Arkadaşlar ben Hurgz sahibi olarak keşke Demirören HURGZ'i borsa kotundan çıkartmak keşke bir karar alsa ve bunun için gerekenleri yapsa derim. Bu bizim için mükemmel bir karar olurdu. Nedeni de, HURGZ'i borsa kotundan çıkarabilmek için SPK TEBLİĞİ gereği %95'ini TOPLAMASI GEREKİYOR.

"Borsa kotundan çıkmaya ilişkin ilke ve esaslar, yatırım ortaklıkları dışında kalan ve çağrı yoluyla ya da herhangi bir başka yöntemle halka açık anonim ortaklığın sermayesinin ve/veya oy haklarının doğrudan veya dolaylı olarak % 95 veya daha fazlasına tek başına ya da birlikte hareket ettiği kişilerle birlikte sahip olunan ortaklıklar tarafından uygulanabilecektir."

Yani 552 Milyon sermayenin %95'ine ulaşması gerekir. Böyle bir durumda piyasadaki 123.267.211 lotun 27.600.000 lota kadarını toplaması gerekiyor. Yani piyasadan 95.6 MİLYON LOTU toplaması gerekiyor. Bunu yapmaya kalksa keşke.
    Hocam bir düzeltme yapayım. Tebliğ 01.01.2018'den itibaren 95 değil %98 diyor.

6.  Alıntı Originally Posted by Red Kid Yazıyı Oku
    Hocam bir düzeltme yapayım. Tebliğ 01.01.2018'den itibaren 95 değil %98 diyor.
    EYVALLAH, TEŞEKKÜR EDERİM, daha da güzel.
    *** KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. *** LÜTFEN, tüm bilgi, haber ve önerileri akıl süzgecinizden geçirerek son kararınızı kendiniz veriniz YOKSA ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

7. Yatırım finans tahtada alış yönünde gözüküyor...
    SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

8. Akşama satar en geç yarın. Hemde zararına.

Sayfa 815/984 İlkİlk ... 315715765805813814815816817825865915 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •