Sayfa 816/1004 İlkİlk ... 316716766806814815816817818826866916 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 6,521 - 6,528 arası.

Konu: Viop LV

1.  Alıntı Originally Posted by Maacit Yazıyı Oku
    Grafik atabiliyorsan atsana
    Şöyle saatlik görüntü var. 50/200 ü aşağı kesecek neredeyse..
    Şu tweete de bakmak lazım. Ekliyorum..Özetle politikadan memnun şu an yabancı..

https://twitter.com/iriscibre/status...ssAjR76sQ&s=19

2. Taten u-100 de artık
    Borsa İstanbul Genel Müdürlüğü tarafından BIST 100 Endeksinde 2024 yılı ikinci üç aylık dönemi (01/04/2024-30/06/2024) için yapılacak değişiklikler açıklandı.
    Buna göre, 1 Nisan'dan itibaren BIST 100 endeksine Agrotech, Akfen GYO, Anadolu Sigorta, Bosch Fren, Batı Çimento, Reeder, Say Yenilenebilir Enerji, TAB Gıda, Türkiye Sigorta ve Vestel Beyaz alınacak. Endeksten çıkarılacak paylar Anadolu Grubu Holding, ASCE GYO, Bursa Çimento, İSDEMİR, İzmir Demir Çelik, Karsan, Kimpur, Kordsa, Penta Teknoloji ve Tatlıpınar Enerji olarak belirlendi.
    ARD Bilişim, Çemaş ve 1000 Yatırımlar Holding ise BIST 100 endeksi için yedek paylar olarak açıklandı
    ..

3. Kokoinman teessüf etmiş putine,3 gündür içinden geçiyor kievin.
    https://twitter.com/FahrettinAltay_/...L46c3cWYg&s=19
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

4. taten pazarlamaya gelmiş olabilir bu keko
    ..

5.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Arkadaş bu dolar gene dik duruyor...Dün azıcık indirimde millet hurra almış anlaşılan...
    Yabancı bu şekilde giderse her ay faiz arttırımı baskısı yapacak ..
    düşüşü alım fırsatı olarak görüyor vatandaş.
    reel faiz vermedikçe böyle gider gibi.
    ya enflasyon düşecek ya da faizler artacak.
    ya da 2 si birden

6. SAHOL de karşılıklı emir var bence.

KAP da bir şey yok, önceki gün MKK kaydı yapılmış.
    ONKIM nedir diye bakınca Sabancı ailesinden bir kişi gözüküyor.
    <<<<<<<<<

"Ulusal ve uluslararası kuruluşlara Ar-Ge desteği verebilecek yetkinlikte bir saklama ve üretim merkezine sahip olup, İstanbul Teknik Üniversitesi Ayazağa yerleşkesi içinde bulunmaktadır. ONKİM, gerek köklü kadrosu ve tıbbi alt yapısıyla, gerekse
    Yönetim Kurulu Başkanımız Demet Sabancı Çetindoğan’ın sürekli yatırımları, GMP koşullarında ve Ar-Ge çalışmalarıyla yıllar boyu garantili ürün sunumunu teminat altına almaktadır."

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7. Millet sen ne dersen tersini yapıp kazanıyoruz diyor, ben de terse işlem yapayım dedim ama şimdilik ümit yok.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

10181.............terkrar LONG.......palayı tırtıklamaya devam.....bu spek tam bir geri zekalı

Sayfa 816/1004 İlkİlk ... 316716766806814815816817818826866916 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •