Onemli Gunler Banner
Sayfa 817/1001 İlkİlk ... 317717767807815816817818819827867917 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 6,529 - 6,536 arası.

Konu: Viop XXXII

1. https://www.aa.com.tr/tr/dunya/frans...ulundu/2200432

Fransa'da AstraZeneca aşısı olduktan sonra ölen 63 yaşındaki kişinin ailesi suç duyurusunda bulundu
    Fransa'nın Annecy kentinde AstraZeneca'nın geliştirdiği yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşısını olduktan 11 gün sonra hayatını kaybeden 63 yaşındaki Joal Crochet'in ailesi suç duyurusunda bulundu.
    07.04.2021

—-////

Bilmem , hatırlayanınız var mı?
    5-6 ay önce bu aşı işleri dünyada çıktığında

Kuduz aşısı, çicek aşısı vs
    Dünyada ki eski aşılar 5 seneden önce bulunamamış
    Bu aşı işinin , Faz-3 vs dahil, konti garanti süresi bilim insanlarına göre minumum
    5 yılmış..

Aşılar çıkacak, insanlar ölecek
    Bi kısmı felç olacak, sakat kalan olacak

Sonra bu Aşı şirketlerine, tazminat davaları açılacak
    Bu Aşı işi, çok su kaldırır yazıp çizip

Sallamıştım..

İlki olmuş.
    Ne diyelim, Allah taksiratını affetsin..

Ne gereksiz bi adamsın sen
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2 senedir bitmeyen yabancı satışı... dün yine teknik nakavt.. 10 aracı kurumdan 9u, 150. geçeriz
    derken 145e geldik..
    tepkisel bir gün.. yukarda 147...aşağıda 142

4. Danayı yuvarlayamadık bayırdan aşağı henüz. Hala tehlikeli. Yatırdık ama yuvarlayamadık ha. Direniyor hayvan.

Geçen ay SIĞACIK'a gidiyoruz yazlık tutalım ,dedik..
    Şimdiden bakalım,kalmaz falan hesapları..

Telefon çaldı, Bi arkadaş SAY yenilenebilir enerji kağıdı aldım dedi
    190.000 TL.. yatırmış
    ismini duymadım, dikkat et paranı kaptırma falan dedim..

Dün kağıdı 560.000 TL olmuş...!!

Bizde burada TUPRŞ,KCHOL; sağlam kağıtlar peşindeyiz..

6.  Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    2 senedir bitmeyen yabancı satışı... dün yine teknik nakavt.. 10 aracı kurumdan 9u, 150. geçeriz
    derken 145e geldik..
    tepkisel bir gün.. yukarda 147...aşağıda 142
    yabancı satışını anlarım da Bireysel Emeklilik fonlarının hisselerde dipte iken yaptıkları satışları anlamıyorum.
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

7.  Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    Geçen ay SIĞACIK'a gidiyoruz yazlık tutalım ,dedik..
    Şimdiden bakalım,kalmaz falan hesapları..

Telefon çaldı, Bi arkadaş SAY yenilenebilir enerji kağıdı aldım dedi
    190.000 TL.. yatırmış
    ismini duymadım, dikkat et paranı kaptırma falan dedim..

Dün kağıdı 560.000 TL olmuş...!!

Bizde burada TUPRŞ,KCHOL; sağlam kağıtlar peşindeyiz..
    Abi bizde yaşanmışlıklardan dolayı böyle yapıyoruz. Bende senelerce hiçbir şey bilmeden kağıt aldım sattım. En süper kazançlarımı da o zamanlarda sağladım. Sonra ne mi oldu? Aldığımdan fazlasını verdim 1.5 sene de kıpırdayamadım. Benim param çok büyük değildi ve ihtiyacım yoktu, borç değildi harç değildi. Bir ev devretmiştim, düğünden gelenler/takılar, hatunun bilezikler üçbeş birikmiş falan işte. Yine de canım çok yandı. Herkes bu zevki tadacak. Emin olabilirsin. Çünkü bu işten çıkmak imkansıza yakın. Kazandıkça kazanmak istiyorsun. Borsadan kazanılan para çok tatlı. Hele hele hiçbirşey bilmeden yapıyorsan bunu. Ama yüzde 99 un sonu hüsran. O yüzde birde ya insider alabilenler ya da Allah ın sevdiği kulları.

Tabi bu dediklerim hiçbirşeyden haberi olmadan tuzum var diyene hıyar alıp koşan, borsayla yeni tanışmış yüzbinler için.

Alıntı Originally Posted by mustican Yazıyı Oku
    yabancı satışını anlarım da Bireysel Emeklilik fonlarının hisselerde dipte iken yaptıkları satışları anlamıyorum.
    ben hiçbirini anlamıyorum..piyasalarda para bk gibi.. dışarda almayanı dövüyorlar...
    faizler sıfıra yakın.. buradan çıkıp nereye gidecek ki? ya da ne biliyorlar? beterin beteri ne?

Sayfa 817/1001 İlkİlk ... 317717767807815816817818819827867917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •