Sayfa 819/964 İlkİlk ... 319719769809817818819820821829869919 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 6,545 - 6,552 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Toplama çalışması devam ediyor anlaşılan. SABIR☺

2. Nasıl toplamaysa en son 0.27 ‘de satışta 271 bin lot bekliyor alan yok

3. ara ara kervan aldım sattım 3 4 yıldır bilirim kervanı, yönetimi,yatırımcılarının psikolojisini...

şimdi şu ki danıştaydaki 2018_97 nolu çağrı kararının ky lehine çıkacağını düşünüyorum.tabiki bir bilgi değil tamamen hissi bir değerlendirme bu.

neden mi böyle düşünüyorum?

yıllardır şirket yönetimi tarafından söylenmiş olan hiçbir söze vaade kelama inanmadım hiçbirine!!!

aksine hımmm demek öyle demişler o zaman tam tersi olacaktır dedim.faydasını da hep gördüm

yönetimdekiler söylüyormuşta kervan yatırımcısının kulağına fısıldamışlar mahkeme sonucu belli şirket kazanacak diye..
    birkaç hafta öncesinden yönetim dava sonucu belli biz kazandık diyormuşta fakat son günlerde belli olmaz bu işler kaybedebiliriz de diyorsa zaten belli ki bu kez yan gelecekler mahkeme ky lehine karar çıkarırsa hiç şaşırmam

1 veya 2 haftaya kararın çıkacağını ve her türlü kısa sürede tahtada önemli bir hareketin gelişeceğine inanıyorum.

yalnız şöyle de bir fikrim var bu da muhtemelen tutar hani kervan hissesi yukarı giderken bile bazılarını hatta birçok kişiyi yeterince mutlu etmediği gibi çıldırtacak özellikle 54 hareketinde 62 hareketinde çıkmadığına pişman olan bir çok ky 40 45 kuruşa malı elinden çıkarabilir çünkü ky bıktı bezdi ve yönetimde bunun farkında hisseyi düşürerek değil bu kez kaldırarak ky yı dökecekler

yani yıllardır alan ky yı bıktırdıkları gibi bu kez satan ky yı hisseyi daha da yukarılara taşıyarak pişman edebilirler

yazdıklarım tamamen öngörüdür tamamen tahmindir tavsiye olamaz

4. $=5.90 biraz daha düşsünde 7 küsürlerden sattığımız $ cıklarımızı yerine koyalım değilmi yatırımcılar. Ama size gelince falan ülkenin pezosu bile yok.

5.  Alıntı Originally Posted by AB06SS Yazıyı Oku
    $=5.90 biraz daha düşsünde 7 küsürlerden sattığımız $ cıklarımızı yerine koyalım değilmi yatırımcılar. Ama size gelince falan ülkenin pezosu bile yok.
    bu haberi yaptiran insanın tek amacı ya para anlaminda
    Yada Başka bi amacı ve bekletinsi vardirr.ulasmak istediği noktaya böyle yaparak varmaya çalısır. kandırır aslında kendini kandırdığını bilir de bilmemezlikten gelir. Oysa herkes bilir z.t nin reise sıcak bakmadigini sizin anlayacaginiz vatan millet sakarya havasinda biseylar elde etmekkk..

6. Danıştay süreci daraldıkça hissedeki baskı da artmakta.
    Kararın bu hafta sonu yada engeç önümüzdeki hafta sonuna kadar çıkması gerekiyor.
    Tahtayı her kim yapıyorsa o da bunun çok net farkında.
    Hisse fiyatını yükseltirse dışarıdan takipte olan bir çok yatırımcı yükseliş başladı diye atlayacak.
    O yüzden fiyatı yavaş yavaş aşağı bastıktan sonra sabit tutup ihtiyacı olup pasiften satanların malını almak en mantıklısı.
    Bizim tahtacı kendileri biraz ölücü oldukları için de yüksekten almaktansa 0,26 dan almakta ısrar ediyor.

7.  Alıntı Originally Posted by cebeci Yazıyı Oku
    Danıştay süreci daraldıkça hissedeki baskı da artmakta.
    Kararın bu hafta sonu yada engeç önümüzdeki hafta sonuna kadar çıkması gerekiyor.
    Tahtayı her kim yapıyorsa o da bunun çok net farkında.
    Hisse fiyatını yükseltirse dışarıdan takipte olan bir çok yatırımcı yükseliş başladı diye atlayacak.
    O yüzden fiyatı yavaş yavaş aşağı bastıktan sonra sabit tutup ihtiyacı olup pasiften satanların malını almak en mantıklısı.
    Bizim tahtacı kendileri biraz ölücü oldukları için de yüksekten almaktansa 0,26 dan almakta ısrar ediyor.
    Davanın dediğiniz sürede çıkma ihtimali kesin değil sy. cebeci. keşke dediğiniz olsa fakat danıştayı arayanların olduğunu duydum. Ve daha ele almamış dosyayı hakim. Cinali beyin dilekcesine rağmen biraz daha öne çekildiğini duyduk ama keşke almışsa daha pozitif olur elbette.ytd

8. Ama dava sıkıntılı sürece girdiği için yk üyesi AMG ın yakını M. bey namı diğer tahtalatör diyormuşki öperim böyle aşkın ızdırabını bana bu şartlarda anlaşma yapalım dememistiniz. Beni sizin kandırdığınız KY ile bir tutmayın. Vereceğiniz haberleri biran evvel vermeye başlayınki anlaşmaya sadık kalın demiş. $ almış gitmiş başını hep sermayeden yiyorum diyormuş. Arkadaşı YK üyesi ise Zeynep ablasını bir türlü ikna edemiyomuş. İstifa eden ŞB da bu aranızdaki iyi günler sonunuz. FB yi bırakan eski FB Başkanı AY ile şimdiki Başkan AK gibi olursa şaşmam tarzı söylemleri ima ediyormuş. Bu duruma Tahtalatör biraz daha sabır ederim sonrası banane kendinize başka tahtalatör bulursunuz demiş diyorlar. Tabi bunlar duyumdur. Gerçek olup olmadığının kokusu yakında çıkar.ytd.

Sayfa 819/964 İlkİlk ... 319719769809817818819820821829869919 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •