Sayfa 82/1001 İlkİlk ... 3272808182838492132182582 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 649 - 656 arası.

Konu: Viop XXXIX

Hala robotlara SPK müdahale etsin vs tarzında yazılar var.
    Neden müdahale etsin? Sebep?
    Neyse, hala anlamayanlar da yakında anlayacak nasıl olsa.
    Badem kumarhanesinde yasa, kural, hak, hukuk adalet aramak. Komik yahu.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şu analizlerin bir kez daha hakkını vermek gerekiyor. Değerlendirebilene hatırı sayılır bir servet sağlamıştır.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

merhaba herkes bbva falan filan yazmış bbva fiyatı çöp oldu,bbva malını korumak için bir fiyat vermişti o fiyat artık çöp bir fiyat,yeni fiyat verirmi bilmem ama verse ne olur vermese ne olur,paranın gidecegi adres borsalar için bankalar o kadar ucuzlarki 2 katı olsa haklarıdır,robotlar zaten bunu fiyatlıyor,kimse almasın alan geri kussun,gidecekse kendi gitsin,algısı var sade düşünmek lazım param olsa ne alırım gibi.bilen zaten aldı alıyor

4.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Başganım ne yazıyorsunuz ne ciziyorsunuz kafanıza göre işlem mi yapıyonuz.
    Gece gece yine ne yazıldı ne cizildi, bişii mi kaçırdık noldu
    meraklandırmayın adamı yahu
    Bataktan kurtulabilme umudum varmı onu gösterdi Baktım yok sil gözüm görmesin dedim

5. Kurumlar için kur korumalı hesapda kurumlar vergisi istisnası kabul edilmiş.

Dövizden TL'ye geçerken elde edecekleri zararları zarar olarak yazabileceklermiş. Muhtemelen geçen ay yüksek kurdan dövize geçen kurumlar o şekilde ilave yaptırdı. 16 dan döviz almış ise şimdi 13.50'den TL'ye geçerken zararını mahsup etmek isteyecek, sonra tekrar döviz yükselir ise oradaki kar vergiye girmeyecek.

Lobiler kanunları takip ediyor araya kendi aleylerine madddeleri haber alıyor veya kendi lehlerine araya madde sıkıştırıyorlar.

Mart bilançolarından önce hangi şirket ne durumda bilmek gerçekten zor olacak.

Bankaların çok iştiraki var, doğrudan olmasa da dolaylı olarak onlar da bir şekilde bu imkandan yararlanırlar bence.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    anlaşılan o ki coinlerde de kimse kalmamış...normalde XRP de böyle %5-6 düşüşte en az 1 milyar tl hacim olur şu an BINANCE'ten bakıyorum sadece 20 milyon TL evet yanlış okumadınız 20 milyon TL hacim var...dün stabil iken bakmıştım 16 milyon TL hacim vardı...bunlar çok komik hacimler XRP için...diğer coinlerde de benzer komik hacimler var...nereye gitti bu paralar yahu?

geçen sene hatırlıyorum sadece XRP'de gün içi 2,5-3 milyar TL hacim oluyordu BINANCE te...

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    ABD den sonra coinlerde kızardı.

Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    anlaşılan o ki coinlerde de kimse kalmamış...normalde XRP de böyle %5-6 düşüşte en az 1 milyar tl hacim olur şu an BINANCE'ten bakıyorum sadece 20 milyon TL evet yanlış okumadınız 20 milyon TL hacim var...dün stabil iken bakmıştım 16 milyon TL hacim vardı...bunlar çok komik hacimler XRP için...diğer coinlerde de benzer komik hacimler var...nereye gitti bu paralar yahu?

geçen sene hatırlıyorum sadece XRP'de gün içi 2,5-3 milyar TL hacim oluyordu BINANCE te...
    Bizimkiler yeni uyandı. Malum piyasanın en hızlı coincileri bizim ülkede. Hepsi ikş aydır kıvrana kıvrana batıyordu bugün tam batacaklar bitcoin 40 ın altına indikten sonra yağmur gibi satış gelir
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8. 21.01.2022 sabah raporu
    Akşam bir kontrat short açtım şubat vade 2316dan, koruma bariyeri
    Gaplı eksi açacak, uygun yerden kapatırım shortu. Dönerse eğer...
    Fırtına bulutları toplanıyor her yerde. Tedbirinizi alın. Dolar Mart vade 14 altındaydı dün.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 82/1001 İlkİlk ... 3272808182838492132182582 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •