Sayfa 82/963 İlkİlk ... 3272808182838492132182582 ... SonSon
Arama sonucu : 7702 madde; 649 - 656 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

Temmetüler yattı hayırlı olsun. 1.390,45 tl oh yakışır pınar süt

Net:0,772472 krş

Bende temettülerle ek alım düşünüyordum ama vaz geçtim gidip harcayacam tadını çıkaracam

Bende bilgisayar topladım kendime aşağı yukarı 8000 tl tuttu. Para oraya gider kredi kartı taksitine. 2 yıldan beri çok istiyordum bir şekilde para denkleştiremedim artık zamanı thyaodan kazanmıştık biraz onuda oraya yatırdık. Bilançodan sonra dursaydım biraz daha kazanırdım ama nasip değilmiş. O a1 capitalin yöneticisi yokmu bayan bir tane yaktı bizi yalan yanlış yönlendirmeleriyle insanların ekmeğine mani oldu.İnşallah daha fazlası ondan çıkar. O kadar Ahmet Mergene laf atarlar hocam yaktın bizi derler gene ky dostu birtek Ahmet hocam var.

4.  Alıntı Originally Posted by Romatoid Yazıyı Oku
    Bende bilgisayar topladım kendime aşağı yukarı 8000 tl tuttu. Para oraya gider kredi kartı taksitine. 2 yıldan beri çok istiyordum bir şekilde para denkleştiremedim artık zamanı thyaodan kazanmıştık biraz onuda oraya yatırdık. Bilançodan sonra dursaydım biraz daha kazanırdım ama nasip değilmiş. O a1 capitalin yöneticisi yokmu bayan bir tane yaktı bizi yalan yanlış yönlendirmeleriyle insanların ekmeğine mani oldu.İnşallah daha fazlası ondan çıkar. O kadar Ahmet Mergene laf atarlar hocam yaktın bizi derler gene ky dostu birtek Ahmet hocam var.

Bosuna Ahmet Merhem demezler ona...KY dostu,senet pazarlamayan bir uzmandır....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,503
    Benim Pnsut'leri gözümden uzak olsun diye Ziraat Yatırım'a postalamıştım esas aracı kurumumdan. Oraya giriş içinde sms onayı gerekiyor. Mesaj Türk telefon numarasına gönderiliyor ve o da burada çalışmıyor roaming'i açtırmadığımdan. O yüzden hesaba girip temettü ile hisse alamadım Neyse gelince hallederim artık.

Temettüler tüm ortaklara hayırlı olsun, isteyen yeni buzağı edinsin, isteyen etinden faydalansın

Syg.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,503
    Take her to sea, Mr. Murdoch

''Şu kızın motorlarını biraz açalım''

Demir aldık mı limandan ?

https://www.youtube.com/watch?v=3lyiZMeTKIo

Syg.

7. Kapanışta gün sonu verisi paylaşabilecek olana çok teşekkür ederim.

14.21 teorik fiyat ile açılmıştı, 14 Kr (+) kaldı 77 kr

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,503
     Alıntı Originally Posted by undebah Yazıyı Oku
    Kapanışta gün sonu verisi paylaşabilecek olana çok teşekkür ederim.

14.21 teorik fiyat ile açılmıştı, 14 Kr (+) kaldı 77 kr
    Gazı buna verdim ötekini süpürdüler

Sayfa 82/963 İlkİlk ... 3272808182838492132182582 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •