Sayfa 82/178 İlkİlk ... 3272808182838492132 ... SonSon
Arama sonucu : 1420 madde; 649 - 656 arası.

Konu: TKNSA - Teknosa İç ve Dış Ticaret

1. https://toledo-solar.com/

arkadaşlar kordsanın lisans anlaşması yaptığı ve onun ürünlerinin üretilceği toledo solar şirketinin web sayfasını buldum...bu şirketi ve teknolojisini tanımak istiyorum..yalnız ingilizcem hiç yok...olanların inceleyip bilgilendirmesini rica ediyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Solar Çözümleri Türkiye, AB ve Orta Asya'ya Genişletecek Yeni Uluslararası Ortaklık

PERRYSBURG, Ohio, 18 Ekim 2022 /PRNewswire/ -- Dünyanın en güçlü, yenilikçi ve dayanıklı güneş panelleri ve camlarının önde gelen Amerikalı üreticisi Toledo Solar Inc ve büyük ölçekli, gelişmiş malzeme üretiminde dünya lideri KordSA ESG'de operasyonel mükemmellik ve liderlik konusunda kanıtlanmış bir sicile sahip olan şirket, bugün Toledo Solar'ın türünün en iyisi, ince film güneş teknolojisini Avrupa ve Orta Asya'ya getirmek için ortak bir ortaklık ve stratejik ittifak duyurdu.

TSE ve KordSA arasındaki bu yenilenebilir enerji ortaklığı, küresel olarak acil siyasi ve ekonomik gerçeklere bir yanıttır. Acil küresel iklim endişeleri ve uzun vadeli sürdürülebilirlik girişimleri ile birleştiğinde, Avrupalı ​​hükümet liderleri, şirket yöneticileri ve sıradan vatandaşlar, genişletilmiş güneş enerjisi çözümlerine yatırımları hızla artırıyor. Sabancı Holding Grubu'nun bir kolu olan KordSA, Toledo Solar'a yatırım yaptı ve Türkiye ve Orta Avrupa başta olmak üzere Avrupa kıtası ve Orta Asya'da Toledo Solar fabrikalarının lisans haklarını aldı.

"KordSA, sürdürülebilir bir yaşama derinden bağlı ve iklim teknolojileri için ekipman alanındaki fırsatları aktif olarak takip ediyor. Toledo Solar'ın yönetim felsefesi ve teknolojisinin KordSA'ya çok uygun olduğunu gördük. İnşa edilecek planları hayata geçirmek için sabırsızlanıyoruz. bu stratejik ittifak sayesinde." KordSA CEO'su İbrahim Özgür Yıldırım şunları söyledi:

Toledo Solar'ın çerçevesiz, tamamı cam, ince film ve ultra dayanıklı güneş modüllerinin metrekare başına üstün gücü, endüstri lideri düşük karbon ayak izi ve geri dönüştürülebilirliği, onları Avrupa'daki evlerin, işyerlerinin ve fabrikaların çatıları için ideal bir çözüm haline getiriyor. . Bu yeni işbirlikçi ortaklık ile Toledo Solar ve KordSA, Gigawatt (GW) kapasite oluşturmak ve teknolojinin benimsenmesini çatının ötesine, Avrupa büyüklüğündeki güneş çiftliklerine (5 ila 50 MW) ve hızla büyüyen yüzen güneş enerji sektörlerine genişletmek için birlikte çalışacak. Bina güneş enerjisi (BIPV), Otomotiv (AIPV) ve Tarım (AgriPV).

1-Dünyanın en güçlü, yenilikçi ve dayanıklı güneş panelleri ve camlarının önde gelen Amerikalı üreticisi Toledo Solar

2-Toledo Solar'ın türünün en iyisi, ince film güneş teknolojisini Avrupa ve Orta Asya'ya getirmek için

3-Toledo Solar'ın çerçevesiz, tamamı cam, ince film ve ultra dayanıklı güneş modüllerinin metrekare başına üstün gücü, endüstri lideri düşük karbon ayak izi ve geri dönüştürülebilirliği,

4-hızla büyüyen yüzen güneş enerji sektörlerine genişletmek için birlikte çalışacak. Bina güneş enerjisi (BIPV), Otomotiv (AIPV) ve Tarım (AgriPV).

arkadaşlar daha önce paylaştığım bu haberde koyu renkle renklendirdiğim cümlelerin anlamı çok büyüktür...1- numaralı madde şirketin dünyanın en büyük ve en güçlü şirketi olduğunu gösteriyor..

2- numaralı madde ise türünün en iyisi ve ince film teknolojisine sahip olduğunu söylüyor...

3-ürettiği panelin çerçevesiz ,ince ,güçlü ,ultra dayanıklı , üstün gücü ,düşük karbon izi ve geri dönüşebirliği olduğunu belirtiyor...

4-madde de ise binalarda ,otomotivde ve tarımda kullanılabildiğini söylüyor..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. özelikle 4.madde çok çok önemli arkadaşlar...çünkü bu ince paneller otomotivde ,binaların dış cephelerinde ,evlerin camlarında kullanılabiliyor ...yanı camın olduğu her yer birer ges oluveriyor....otomotivin camı ges oluyor ve otomobilin elektirik ihtiyacını karşılayabiliyor..yine binaların dış cephelerindeki camlar da birer ges görevi görebiliyor...bunun kullanım alanı çok geniştir dostlar vede çok yeni bir teknolojidir...henüz bu teknoloji ülkemize gelmemiştir...geldiği taktirde piyasayı kavuracak bir teknolojidir...

çok yenilikçi ,ultra ince,dayanıklı,çevreci (çünkü bazı geslerde cevreye zararlı maddler var ) geri dönüşebilir...kısacası günümüzün en kaliteli ve özelikli bir ürünüdür...bu ürünü ürettiğiniz zaman hem türkiyenin iç piyasasına ,hem avrupaya hem de ortadoğuya hem de afrikaya ihracat yapabileceksiniz...bu teknoloji ile üretim yapabilen şirketler ihya olabilecek...çünkü kullanım alanı çok geniş ve günümüzde her yerde kullanılabilecek bir üründür...

tıpkı eskiden tuşlu telefonlar vardı , akıllı telefonlar çıktığında da diğerleri artık pek de önemli olmamaya başladılar...

şimdi ben toledo şirketini tanımak istiyorum...acaba gelen haberdeki ürün ile benim bahsettiğim ürün aynı mı ?? yani toledonun ürettiği ürün otomobillerde ,binaların dış cephesinde, evlerin pencerelerinde ,kısacası camın olduğu her yeri birer ges e çevirecek ürün mü ???
    Son düzenleme : keko; 22-10-2022 saat: 10:01.

4. Pek bilgim yok ama bu daha çok kordsa ile ilgili değil mi acaba?O senete daha çok katkısı olmaz mı?

Redmi 7A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. https://khosann.com/pencereye-takila...nes-panelleri/

amerikadaki bir üniversite ışığı tamamen geçirebilen ve görünüşü normal bir cam olan bir ges hücre paneli üretmeyi başarmış...yakında evlerin ,binaların dış cephe camları, otomobillerin camları , kısacası camın olduğu her yer birer ges santrali olabilecek...dünya hızla fosil yakıtlardan uzaklaşıyor...

acaba bu üniversitenin ürettiği ürün bizim toledo solar firmasının ürettiği süper ince ürün ile aynı mı ?? bunu çok merak ediyorum...eğer benzerlik varsa ?? veya toledo nun ürettiği ürünün teknolojisi çok iyiyse ?? o zaman bu ürünü üreten şirketler ve yatırımcıları ihya olacak demektir...sabancıların ges konusunda en donanımlı ve altyapısı en hazır olan şirketi teknosadır...teknosanın iklimsa şirketi ile hem ürünü üretip hemde montajını yapabilirler...hem de teknosanın e-ticaret ve pazar yeri uygulaması ile pazarlamasını da yapabilirler...

bence bu iş tam da teknosaya biçilmiş kaftan...bunun sonucunu merakla takip ediyor olacağım...umuyorum ki bu iş teknosaya düşer...eğer düşerse ?? teknosada çok ilginç fiyatlamaları görebileceğiz...

6.  Alıntı Originally Posted by katre7878 Yazıyı Oku
    Pek bilgim yok ama bu daha çok kordsa ile ilgili değil mi acaba?O senete daha çok katkısı olmaz mı?

Redmi 7A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    kordsanın ges ile ilgili bir alt yapısı yok....tabi gerekirse kordsa şirketini de aramak lazım..sonuçta kordsa lisans yani üretim hakkını almış..artık oda istediği şirkete ürettirebilir...teknosanın yetkilileri biz geste öncü firma olmak istiyoruz ,hedefimiz budur demeleri ancak üretim ile anlam kazanır...yoksa bu laf boşlukta kalır...tabi bizim ki sadece birer ihtimaldir...ama güçlü bir ihtimal..

7. teknosa zaten büyüyen bir şirket idi...yeni bir yapılanmaya girmiş ve hızla cirosunu ve karını artıran bir şirkettir...ama bunun üzerine bir de ges gelirse yok demeyiz...bu beklenti bizim piyango niteliğinde bonus bir beklentidir...bu ihtimali seviyorum arkadaşlar...

8. https://www.solar.ist/guney-korede-c...gelistirildi/7 ocak 2021 yılına ait bir haber...

https://bigumigu.com/haber/cam-gibi-...nes-panelleri/ buda 26,10,2015 tarihli bir haber... kordsa ile anlaşma yapan şirket acaba bu teknolojiye sahip mi ??

Sayfa 82/178 İlkİlk ... 3272808182838492132 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •