Sayfa 82/200 İlkİlk ... 3272808182838492132182 ... SonSon
Arama sonucu : 1596 madde; 649 - 656 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

1. Realiter,ezberine eyvallah ancak milleti enayi yada ahmak yerine koyduğunu sanıp vaşak geçmeye çalışma olurmu hem sana ne oluyor sıkıntın nedir para vatandaşın ister alır isterse satar sen niye bu kadar kendini parçalıyorsun insanları özgür iradesiyle başbaşa bırak on yıldır uzun vadeciyim hikayelerinide boşver çocum yemezler Ieyhol 0.70 krş'u geçmeye dursun sen göçmen kuşlar gibi kayıp olursun iyi tanırım seni daha toplaman bitmedimi bırak artık hissenin yakasını..Umarım ağzını bozmazsın seni birazcık yerip talaş aldığığım için.. Hayırlı sahurlar..

2. [QUOTE=wise stockbroker;4390614]Realiter,ezberine eyvallah ancak milleti enayi yada ahmak yerine koyduğunu sanıp vaşak geçmeye çalışma olurmu hem sana ne oluyor sıkıntın nedir para vatandaşın ister alır isterse satar sen niye bu kadar kendini parçalıyorsun insanları özgür iradesiyle başbaşa bırak on yıldır uzun vadeciyim hikayelerinide boşver çocum yemezler Ieyhol 0.70 krş'u geçmeye dursun sen göçmen kuşlar gibi kayıp olursun iyi tanırım seni daha toplaman bitmedimi bırak artık hissenin yakasını..Umarım ağzını bozmazsın seni birazcık yerip talaş aldığığım için..

Yazdıklarım ortada araştırıp kıyaslama yapılabilir. Ieyho, isamba dan buyana o kadar operasyon geçirdiki valla artık semboller kafamda karıştı. Toplama konusuna gelince, ilk yıllar zarar kurtarmak için ortalama düşünmek için bir miktar almıştım, baktım batağa gidiyor bıraktım. en az beş yıldan fazladır tek lot almadim. Ortaya yazıyorum. Yalan söyleyen ve milleti yalan bilgi veren ******** hasiyetsizdir.ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

3. Bu kağıdın yükselmemesinin tek sebebi küçük yatırımcıdır. Şöyle açıklayayım. Rıza burada kağıdın ucuz olmasından dolayı bol bol küçük yatırımcı çekmekte. Bu yüzden yatırıma gerek duymadan küçük yatırımcı sırtından durumu götürüyor. Hisse kademelerini dolduranda karşılayanda kendisi.Rıza'nın tuzağına düşen küçük yatırımcı sadece seyirci. Şirket yatırım yapsa karlı olsa, hisseye kurumsal yatırımcı gelecek. o vakit Rıza istediği gibi at koşturamayacak. çünkü, karşısında önemli sermaye olacak. kaptırdığı malı geri toplayamama derdi olacak. kurumsal yatırımcı aşğıdan karşılayıp, hissenin birilerinin düşüncesine göre inip çıkmasını enğelleyecek. sadece piyasaya endeksli olacak. şimdi nasıl. Rıza'nın kağıtları rıza'nın keyfine göre hareket ediyor. yukardan satıyor. aşağıdan yeniden topluyor. satan başka yerde kaybını telafi etmeye çalışıyor. bekleyen (kendime söylüyorum keriz ) oluyor.
    Rıza seni takdir ediyorum, sana karşı şeytan şapka çıkarır. her adam yapamazdı, 1000 m.coin (20.000 milyom tl) iyi reklam edip 200 milyon fiyata satamazdı. Ne diyeyim, bükemediğin bileği öpeceksin. Sen kralsın RIZA!.ytd

4. Bende almaayı düşünüyorum ama tek şüphem halka açıklık oranı çok yüksek atpet in de halka açıklığı yüksekti battı bu hissede batar mi acaba kafamda soru işareti kaldı...

5.  Alıntı Originally Posted by Erdal2823 Yazıyı Oku
    Bende almaayı düşünüyorum ama tek şüphem halka açıklık oranı çok yüksek atpet in de halka açıklığı yüksekti battı bu hissede batar mi acaba kafamda soru işareti kaldı...
    Almaya karar verirsen rıza'yı takip et. Rıza aşağıdan toplayıp buralardan satıp, yeniden aşağı gidiyor. yani kağıdın yönünü takip et. Tepeden alıp ,kendini kurtarma çabasına girme. aşagıdan al yukardan sat.ytd

6. Sanki düşecek gibi duruyor 40 lı fiyatlarımı beklesem ne dersiniz bi fikir verseniz? Zaten 10 bin liralık alacam

7. Yazdıklarımı bilip bilmeden eleştiriyorsunuz. Noldu! ,kağıdimızı kötüleme diyordunuz. Varmıymış Rıza' nin kağıtlarından kötüsü. Göz altılar bile uçtu. Bundan daha fazlasını beklemeyin. Kâğıtta olan herkes" maaliyetime gelsin, kaçarım "diyor. Maliyette üç aşağı beş yukarı yeni girenler için 0.7x. Dir. Tahtacı kimseyi kaçırmak istemiyor. Küçük yatırımcıyı hapis ettiler. Resmen' buradan çıkış yok' demekteler. Dedim coin moon hikaye bu kağıdı hereket ettirmeye O, 1.000 coin gücü yetmez diye. Keşke doğrularım için bir teşekkür etseydiniz. Ha bu arada bana özel yasak koymuşlar inwestinde yazamıyorum. Başka hat, başka isim izin vermiyorlar. Rıza GANPAYA DÜZENLİYORMUŞ .AGLAYANLARA MENDIL.YTD

8. Bu kağıt 7.00, 8.00 görmüş diyorlar ya, o vakit, ebem kızdı, ieyho daha meteks ile daha birleşmemişti. Ieyho önce meteksle birleşti, sonra isyho ile ve sonra usaş la birleşti.sanirim yanılmıyorsam o , rakamları gördüğünde 40 m. Hissesi vardı , şimdi sermaye (hisse) 543 m.nerdeyse 15 katı. Bu kağıt yediye, sekize üflemeyle gitmiyorsa.cok zor. Niye zor. Çünkü, bu kağıdı o fiyatlardan kimse almaz, kar yok,yatırım yok beklenti yok. Ancak o fiyatların reklamını yapar, en fazla gideceği rakamlar 0.1xx rakamlar. Tabi 2024 e kadar buda. Ytd

Sayfa 82/200 İlkİlk ... 3272808182838492132182 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •