Onemli Gunler Banner
Sayfa 82/814 İlkİlk ... 3272808182838492132182582 ... SonSon
Arama sonucu : 6509 madde; 649 - 656 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

1. Marshallın şuan defter değeri 10.50 lira. 3.5 kat pahalı ne kdr düşse yeridir suc onlarda degıl alanlarda .

Nasipse 10 tl gelince aliriz . Sen neden üzülüyn.alan memnun satan memnun...?

Alanın suçu varda.Satanın hicmi suçu yok ?

Alıntı Originally Posted by ebugenekon Yazıyı Oku
    http://www.nu.nl/beurs/4664430/akzon...tml?redirect=1

YORUMLAYABILCEK VAR MI

SM-G800H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    PPG nin teklifini reddetmiş gene Akzo Nobel flemenkçe çeviriden böyle anladım

5.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    PPG nin teklifini reddetmiş gene Akzo Nobel flemenkçe çeviriden böyle anladım
    Tesekkurler benim de anladigim oyle. Biraz arastirinca hollanda hukumeti reddetmesi icin baski yaapiyor. Ama bir kesim yatirimci filan da oturup gorusun diyor. Baska bir sayfada ise GORUSMEYI reddettigine dair cikan haberlerin asilsiz oldugunu paylasiyorlar.

SM-G800H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Ustalara saygı duruşu...Arada bi sıkılınca bu sayfayı açar gülerim

Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    bence o arkadaş ya dün yada bugun malını kaptırdı o yüzden böyle kendince bişiler zırvalıyor sanırım o satıyor bize kızıyordur da içten içe tabana vermese adisin ver tabana alacam daha
     Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    bu kadar kendinden emin konuşma malını mı kaptırdın yoksa hayırdır derdin ne bizde kurşun bitmez sen merak etme istersem 10 yıl da tutarım bu hissenin 6 tl olduğu günleri de hatırların çocuk 9 tl den 60 tl ye gittiği günleride bilirim sen git kumda oyna

Alıntı Originally Posted by baralper Yazıyı Oku
    160 bın lotluk hacım 37 den 39.60 a kadar çıkarmak ıcın yapılmaz.. teknıkten anlayan arkadaşlar varsa grafiği iyi incelemelerini öneririm.. ico ya gelince o büyük olasılıkla oyuncunun adamı.. akşam inşallah analizimi paylaşacağım..

Alıntı Originally Posted by baralper Yazıyı Oku

arkadaşlar marshall ı uzun zamandır takip eder teknik olarak uygun noktalardan alır satardım.. Benim bu tahtayı takip ettiğim analizim budur tabi bu kadar yalın değil, anlaşılması için ara dalgalarda ki oluşunmları çıkarttım..
    40 lira ya olan atağında almadım, saatlik grafikleri gözden geçirdim aynı zamanda gün sonu aracı kurum dağılımlarına bakarak bir pullback olayı yaşanabilir durumu güçlü durduğu için perşembe ve cuma günü kendimce yüklü bir alış gerekleştirdim..
    Bana göre bu tahtada bir devir artık bitmiştir...
     Alıntı Originally Posted by GonulADAMI Yazıyı Oku
    Sana özel mesaj atan adam senin bu işi bildiğin için değil, spekin adamının ağzından laf almak için yazdığını düşünüyorum.
    Yoksa 40 larda duramaz demek her aceminin yapabileceği bir iş.
    Sen harbiden havalara girmişsin. Mardine bile o bilmez ben bildim dedinya....
    Ele verme operasyonu diyorsun, kağıt 37,5 dan mı ele verilir, ey beyin düşmanı arkadaşım.
    İsterse bu kağıdı elini öpene 300 den verir.
    Bu kağıtta kimler var. Ellerinde kaç lot var.
    Kim kimin yancısı.
    Adam donuna kadar satacakmış neredeyse, ebesini ağlatmışlar. Elinde kala kala 5 bin lot mal kalmış satılacak.
    (Ciddiye alıp sana yazıyorsam diğer arkadaşlarda birşeyler öğrensin diyedir)
    "Spek adamı olsam Garantinin topladığı malların sonrası önceki finans yatırımın hareketi gibi olmasın diye uyarırmıyım" diye yazmışsın birde. Daha kim kimdir bilmiyorsun Kim nereden alır, nereden satar. Kim kime virmanlar. Kaç senedir yazıyordun kardeş ? Hakketen seni ciddiye alıp yazdığım için ayıp bana.
    Hangi kağıt yerinde durmuşki bu dursun. Birde bilmişsin gibi yazıyorsun. %10-20 arasında yıllardır oynuyor.
    Seni küçük düşürmek yada üzmek niyetinde değilim ama insanlara saygılı olman gerektiğini anımsatmak isterim.
    Hadi işine.
    Paranı topla öyle gel.

Herkes kaybolmuş bir ICO kalmış...

Sayfa 82/814 İlkİlk ... 3272808182838492132182582 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •