Onemli Gunler Banner
Sayfa 82/172 İlkİlk ... 3272808182838492132 ... SonSon
Arama sonucu : 1369 madde; 649 - 656 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by zigana Yazıyı Oku
    Sayın Beşiktaşk sesiniz çıkmıyor. Trend ne diyor bizim hisse icin
    Biraz yoğunum..... Birde alma satma zamanı gibi tavsiye niteliği tasıyan cumle yerine aldım/sattım diyince nahoş algılanabiliyor. İçinden bana ne amk diyenler olduğunu hatta bu kadar isabet fazla değil mi diyerek kıskananları hatta bana karsı alerjisi olanların varlığını hissedebiliyorum. Neyse uzun lafın kısası benim taraf aynı burda mutlu cimento tarafında dahada mutluyum. Ama bugune dikkat edin diye uyarımıda yapmış olayım. Hayırlı gunler bol kazançlar dilerim.
    Saygılarımla
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

2.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Biraz yoğunum..... Birde alma satma zamanı gibi tavsiye niteliği tasıyan cumle yerine aldım/sattım diyince nahoş algılanabiliyor. İçinden bana ne amk diyenler olduğunu hatta bu kadar isabet fazla değil mi diyerek kıskananları hatta bana karsı alerjisi olanların varlığını hissedebiliyorum. Neyse uzun lafın kısası benim taraf aynı burda mutlu cimento tarafında dahada mutluyum. Ama bugune dikkat edin diye uyarımıda yapmış olayım. Hayırlı gunler bol kazançlar dilerim.
    Saygılarımla
    Anladığım kadari ile pozisyonunuz yok. Hayırlısı olsun artık bizler için

3. Selam.. başta forum siteleri ve diğer basın yayın organlarında yatırım yaptığınız şirketle ilgili yatırımcı yorumlarında genelde hikaye ve şirketle ilgili beklentiler kısmını özellikle merak eder okurum. Tabi bu arada çok anlamasam da teknik bilgilere değer verir bakarım. Ama şuna inanırım teknik özellikle tahta yapıcı ve patronun işini kolaylaştıran bir argümandır. Bu konuyla ilgili son olarak şunu da belirtmek isterim ki forum sitelerinde kesin bilgiye ulaşılamayacağına inanalım( ulaşanlar mutlaka vardır)ben yatırımcıların sorgulama yeteneğini geliltirecek, ufkunu açacak yorumlarda bulunulması benim açımdan daha değerli.yine görüyorum ki bu tür yorumlar yapılmayıp hisse şu değeri görecek(düşecek, yükselecek)yorumlar yapılıp bu yorumlara daha çok rağbet ediliyor. Bu da Türk yatırımcının en tipik özelliği...Neyse saygı duyuyorum.
    Glyho ve iştirakleri özelinde ben çok şeyi sorguluyorum. yaşadıklarımla anlam katmaya çalışıyorum. Bu konuda kısmen başarılı, gerçekleşme oranında başarısızım. Bunda Tabii ki patronun her türlü güce sahip olması benim başarımı etkileyen en önemli etmen.. Geçenlerde oğlum 14 yaşında ya baba bırak bu GLYHO, bırak bu MK.. Bak 20 küsur yıldır sana kazandırmamış diye, Söyle bir düşündüm susmayı tercih ettim. Empati yaptım. oğlum haklı dedim. ve bulunduğum yerden uzaklaştım. Oğluma dedim benim için GLYHO ve MK haysiyet ,onur davası dedim. benim için para kazanmak haysiyet ve onur kırıcılığın önüne geçemez.
    Son olarak yıllar önce bu forum sitesinde yer alan başta; Sayın Borsata, laguna , seslice kufrbazhydo, tilki andrei, turkısh_sinbad,ve adını unuttuğum yatırımcı arkadaşlara selam ve sevgiler..
    Bu arada herkesin kandilini kutluyorum. Allah herkese yaptıklarını gözden geçirme , hatalarından vazgeçme imkanı ve düşünce güzelliği versin.. Saygılarımla...

Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Saygılarımla
    Sensiz gidiyoruz üstad. 5-6 milyon lot al da TL bazlı zirvemizin üzerinde kapanış yapalım.

5.  Alıntı Originally Posted by mzffr Yazıyı Oku
    Sensiz gidiyoruz üstad. 5-6 milyon lot al da TL bazlı zirvemizin üzerinde kapanış yapalım.
    Come slowlyyyyy. . . . .

1. Şimdilik bir yere gittiğiniz yok. . . . .

2. 5 6 milyon lot nerede?

))) şakacı sey seni. . . . .

Ayrıca hele bi endeks 81xx e gelsin bakalım. . . . . ))
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

6.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Come slowlyyyyy. . . . .

1. Şimdilik bir yere gittiğiniz yok. . . . .

2. 5 6 milyon lot nerede?

))) şakacı sey seni. . . . .

Ayrıca hele bi endeks 81xx e gelsin bakalım. . . . . ))
    Reis tüm mali sattiracan bana

7. üstadınız size 2 saptama yapmış....bence değerlendirin......ytd

8. Şunu belirtmek isterim şirketleri saplantı haline getirmemek gerekir.

Sayfa 82/172 İlkİlk ... 3272808182838492132 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •