Onemli Gunler Banner
Sayfa 82/302 İlkİlk ... 3272808182838492132182 ... SonSon
Arama sonucu : 2411 madde; 649 - 656 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

1.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    mavideniz e sor,iyi kötü beni bilir,herhalde...
    Az çok yazılarınızı hatırlıyorum ama bu kadar büyük bir meblağı kaybettiğinizi bilmiyordum.

Peki neden hala gözaltı pazarı hisseleriyle ilgileniyorsunuz. Gözaltına düşen şirketlerden belki 20 de belki de 30 da 1 ancak bu bataktan çıkabiliyor. Bu hisseyi bulmakta büyük şans gerektirir.

Bu arada şirketi arıyorum açan yok. Var mı ulaşabilen....

Alıntı Originally Posted by manisali Yazıyı Oku
    Bir hissenin batmış olması sahibinin ******** olduğu anlamına gelmez. Olur işler kötü gider batarsın. 10 yıldır kötü bir gelişme öncesi ne kadar yalan haber varsa pompalamak sonra elindeki hisseleri ky ye satmak ayrı bir meziyet ister. Adam ülkerle masaya oturdum diyor. Anlaşamıyorlar. 3 ay boyunca haber pompalayıp hisseleri ky ya satıyor. Sonra anlaşamadığını açıklıyor. Bu 1.26 dan alanlar haftaya ne demek istediğimi anlayacaklar.
    Manisali kardeşim, borsada olupta batan şirketlerden hangisinin patronu şerefli, bana bir tane örnek yazabilir misin?Benim takip ettiğim ve batan şirketler memsa,esems,ranlo ,feniş,egyo...bunların patronları şrzlğin bayrak taşıyanları...ha elbette tüm batan şirketler öyle değildir,amma borsadakiler maalesef ky düdüklemek için sıraya girmişker..spk da izleyici olmuş,çanak tutmuş..benim sadece esems te 100 bin liram gitti.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    mavideniz e sor,iyi kötü beni bilir,herhalde...
    yazık oldu bu abimize abi sasa varken klnma veya katmr adese daha niceleri vakti zamanda keşke alsaydin vakti zamanında ama abi halks neden yükseldi bilgin var mi

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

4. Size ne desem boş yalnız haftaya burada ol. Beraber bakarız.

Alıntı Originally Posted by manisali Yazıyı Oku
    Size ne desem boş yalnız haftaya burada ol. Beraber bakarız.
    Ne demek istediğini tam anlamadım,şu an ki yükseliş suni mı diyorsun...ben zaten 3 ay sonrası için işaret ettim.eğer patron dürüstse, cuma günkü açıklaması gerçekleşirse hisse şubatta 10 lira bile olur...ama kandırmak amaçlıysa sürünmeye devam
    ..bu kadar basit..
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

6. ayın 9 unda finansal tablonu acıklamıyorsan bunun 2 nedeni var. 1 tablo cok kötü hisseyi belliyere tasıyıp cakacaklar . 2 tablo cok iyi cıkışı devam ettirmek için. hangisi görecegiz. benim beklentim. 2. yatırım tavsiyesi kesinlikle degil kendi görüşüm.çünkü göz altından cıkmak isteyecekler. yıl sonuna kadar 43 milyon dolarlık siparisi var.

7. Şirketle görüştüm. Bilanço bu akşam gelecek, yarın işleme açılacakmış...

8. 9 aylık bilançoyu çok iyi beklemiyorum şahsen......

Çünkü 6 aylık bilançoda dolar kuru 4,57....

9 aylık bilançoda ise 6 lira civarı idi.....

Yani şirketin kur farkı gideri en azından 9 aylık dönem için çok fazla olacak.....

Geçen dönemin zararlarını da gözönünde tutarsak total zarar daha fazla olacaktır

İleriye dönük potansiyeli yüksek ama.....
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

Sayfa 82/302 İlkİlk ... 3272808182838492132182 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •