Sayfa 82/139 İlkİlk ... 3272808182838492132 ... SonSon
Arama sonucu : 1109 madde; 649 - 656 arası.

Konu: TATGD - Tat Gıda

1. Para Dergisindeki yazı bir yana,
    Tat Gıda yönetiminde ciddi değişmeler var. Linkedin'de 5 adet yeni yönetici ilanı var herkese açık profil girilip bakılabilir.
    Adama sormazlar mı? Nitelikli kadrolar Koç grubunda nerelere kaydırılıyor. Bir çok profilde ise değişimler söz konusu azıcık Linkedin kullanmayı bilen bile durumdan çok rahat çakabilir.

Durum ortada ilanlar ortada.. Şirket bu kadar sıfıltaya rağmen neyi bekliyor. Anlam vermek çok zor.

Son 1 haftada 4 yeni ilan komik değil mi=) kimse bişey anlamadıkii...

"iyi olan kazansın"

2. İstedikleri kadar olumsuz haber çıkarsınlar ben bu şirket batsa bile burdayım istediğimi almadan gitmem o hatayı 2020 de tüpraş ta yaptım birdaha yapmam öyle bir hata
    Düşüncem yatırım tavsiyesi değildir

--son 2 yılda hem bilançolarda hem de borsada-tahtada çok alengirli işler çeviriyorlar...

--hem de bodoslama, kör kör parmağım gözüne...

--neden, niçin yapıyorlar, anlamak zor...ihtiyaçlarımı var??..

4.  Alıntı Originally Posted by lore Yazıyı Oku
    para dergisindeki yazı bir yana,
    tat gıda yönetiminde ciddi değişmeler var. Linkedin'de 5 adet yeni yönetici ilanı var herkese açık profil girilip bakılabilir.
    Adama sormazlar mı? Nitelikli kadrolar koç grubunda nerelere kaydırılıyor. Bir çok profilde ise değişimler söz konusu azıcık linkedin kullanmayı bilen bile durumdan çok rahat çakabilir.

Durum ortada ilanlar ortada.. şirket bu kadar sıfıltaya rağmen neyi bekliyor. Anlam vermek çok zor.

Son 1 haftada 4 yeni ilan komik değil mi=) kimse bişey anlamadıkii...

Şirket....satıldı....satılıyor.....boYnuzludan ses yok....

Ayıptır....yazıktır....günahtır....

Telefon yağmuru......haydi bakalım....yatırımcı arkadaşlar....

0 216 430 0000....bu numaradan arayalım....lütfen....

5. Hem Tat Gıda hem de Koç Holding yatırımcı ilişkilerine mail gönderdim. Aşağıdaki matbu cevap geliyor. Bir şey olursa KAP'ta açıklayacağız diyorlar.

"Öncelikle Topluluğumuza ve şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Tat Gıda paylarının satışı dahil stratejik alternatiflerin değerlendirilmesi amacıyla Koç Holding tarafından yürütülen çalışma ile ilgili olarak, 06.11.2023 tarihli özel durum açıklamasında da belirtildiği üzere, alıcı adaylarından bağlayıcı teklifler alınmış olup, gelen tekliflerin koşullarının uygun görülmesi halinde pay devrine ilişkin bağlayıcı sözleşmenin imzalanması sürecine geçilebilecektir. Mevcut durumda sürece ilişkin değerlendirme süreci devam etmekte olup, konuya ilişkin kesinleşen önemli hususlar tüm yatırımcılarımız ile eşanlı bilgi paylaşımını teminen KAP aracılığıyla kamuya açıklanacaktır.

Saygılarımızla,

Koç Holding Yatırımcı İlişkileri"
    Burada yazılan yazılar kişisel görüşlerim olup yatırım kararlarınızı etkilemek amacıyla yazılmamaktadır. Yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by baddog Yazıyı Oku
    Şirket....satıldı....satılıyor.....boYnuzludan ses yok....

Ayıptır....yazıktır....günahtır....

Telefon yağmuru......haydi bakalım....yatırımcı arkadaşlar....

0 216 430 0000....bu numaradan arayalım....lütfen....
    Aradım bende gıda endeksi genel olarak düştü diyor telefonda 😅 bende bist +2/+3 yaptığı günlerde yine şirket değer kaybediyor dedim. Bence ara ara aramak lazım. Taleplerimizi koç ailesine ilettin dedim.

Alıntı Originally Posted by xortzana Yazıyı Oku
    Hem Tat Gıda hem de Koç Holding yatırımcı ilişkilerine mail gönderdim. Aşağıdaki matbu cevap geliyor. Bir şey olursa KAP'ta açıklayacağız diyorlar.

"Öncelikle Topluluğumuza ve şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Tat Gıda paylarının satışı dahil stratejik alternatiflerin değerlendirilmesi amacıyla Koç Holding tarafından yürütülen çalışma ile ilgili olarak, 06.11.2023 tarihli özel durum açıklamasında da belirtildiği üzere, alıcı adaylarından bağlayıcı teklifler alınmış olup, gelen tekliflerin koşullarının uygun görülmesi halinde pay devrine ilişkin bağlayıcı sözleşmenin imzalanması sürecine geçilebilecektir. Mevcut durumda sürece ilişkin değerlendirme süreci devam etmekte olup, konuya ilişkin kesinleşen önemli hususlar tüm yatırımcılarımız ile eşanlı bilgi paylaşımını teminen KAP aracılığıyla kamuya açıklanacaktır.

Saygılarımızla,

Koç Holding Yatırımcı İlişkileri"
    neredyse iki ay geçti..iki ayda koşulların uygun olup olamadığını değerlendiremediyseniz yuh olsun size...hiç bir şey yapmadan dünyanın haracını kesiyorsunuz şirketten...

8. Perşembe ve cuma günü özellikle kapanışa yakın zamanda kağıt hareketliydi. Önümüzde ki hafta güzel geçecek diye hissediyorum.

Sayfa 82/139 İlkİlk ... 3272808182838492132 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •