Sayfa 820/882 İlkİlk ... 320720770810818819820821822830870 ... SonSon
Arama sonucu : 7050 madde; 6,553 - 6,560 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1. En çok önerilenler listesine alındıktan sonra piyasa öneriyi dikkate alıp çok mu almış. Genelde Aracı kurumların araştırmalarını çok dikkate almıyorum. Genelde özensiz çalışmalar yapıyorlar. Ukalalık yapmis olmayayım ama mesleğim gereği bazı şeyleri gözlemleyebiliyorum. Sadece bu hisse özelinde degil pekçok hissede yanlış çıkarımlar yapabiliyorlar.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

2. Arceligin net kar marjı yüzde 2.5 a kadar düşmüş, bakalım bizim kaç olacak.

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Ne güzel topluyoruk yavaş git biraz

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. sayın arkadaşlar vesb bilanço ne zaman gelecek. düşen trend bitmedimi hala?bilgi sahibi olan varsa lütfen yazınız.8,70 tl hisse alımı için pahalımıdır?
    Son düzenleme : .bozoklu.; 03-08-2022 saat: 20:55.

5.  Alıntı Originally Posted by KADRAJ Yazıyı Oku
    Arkadaşlar herkes resesyon diyecek, dayanıklı tüketim malları (beyaz eşya) daralacak diyecek. Gerçi adet anlaminda reel açıdan geçen seneye oranla sınırlı bir daralma var. Ne olursa olsun panik yapmamak lazım. Tamam ekonomi kötü, enflasyon ve savaş var ama felaket tellallığı yapmayalım. Acı çekeceğiz fakat avantajları var bu işin. Çin ile Ab ve Abd'den uzaklaştirilacak. Rusya keza öyle. Alternatif pazar ve tedarik amacıyla ön plana çıkacağız. Pandemide navlun maliyetleri sayesinde Vesbe'de bunun meyvesini yedik. Bu seferki Çin'i denklemin uzağına itmek bilerek isteyerek. Resesyon bisti çok geriletebilir. Korkmadan durmak lazim. Vesbede orta vadede fiyat 8.5-10.5 aralığında dolanir. Dar bantta 9-10 TL al sat firsati olur. Bir miktar nakit tutmak lazim bu nedenle
    Daha önce de yazdığım gibi 8.5-10.5 aralığında dolanır. Ben kurda 20 lirayı bulacak bir atak olamadığı sürece bu aralıklardan al sat fırsatı verir kanısındayım.

Bilanço açıklanmadı. Normalde Temmuz sonunda açıklardı. Zannediyorum artık Vestel'le birbirine daha yakın bir aralıkta açıklayacaklar. Bu durumun şirketin Muhasebe politikalarında yaptığı değişikliğin bir sonucu olduğunu varsayıyorum. Umarım bu politika sonucu bize kötü bir süpriz yapmaz kar rakamında.

Kar tahminim ilk 6 ayda 900 milyon ile 1 milyar arası değer.

Yurt içi satışların tüm satışlar arasından %10'lu değerlere kadar gevşemesini bekliyorum. Paritenin son 3 ayda 10 puan kadar gevşemesi de çok ciddi bir baskı unsuru karlılık adına.

Yeni yatırımının kaba inşaatı büyük oranda bitirildiğini duydum.

Bu arada Vestel özelinde volkanik bir potansiyel birikiyor. Portföyde çok az Vestel eklemesi yaptım. Hala en güçlü kasım Vesbe.

Alıntı Originally Posted by KADRAJ Yazıyı Oku
    Daha önce de yazdığım gibi 8.5-10.5 aralığında dolanır. Ben kurda 20 lirayı bulacak bir atak olamadığı sürece bu aralıklardan al sat fırsatı verir kanısındayım.

Bilanço açıklanmadı. Normalde Temmuz sonunda açıklardı. Zannediyorum artık Vestel'le birbirine daha yakın bir aralıkta açıklayacaklar. Bu durumun şirketin Muhasebe politikalarında yaptığı değişikliğin bir sonucu olduğunu varsayıyorum. Umarım bu politika sonucu bize kötü bir süpriz yapmaz kar rakamında.

Kar tahminim ilk 6 ayda 900 milyon ile 1 milyar arası değer.

Yurt içi satışların tüm satışlar arasından %10'lu değerlere kadar gevşemesini bekliyorum. Paritenin son 3 ayda 10 puan kadar gevşemesi de çok ciddi bir baskı unsuru karlılık adına.

Yeni yatırımının kaba inşaatı büyük oranda bitirildiğini duydum.

Bu arada Vestel özelinde volkanik bir potansiyel birikiyor. Portföyde çok az Vestel eklemesi yaptım. Hala en güçlü kasım Vesbe.
    Hocam Vestel de biriken volkanik potansiyel nedir TOGG mu

Bilanço geldi ama hala tık yok forumda

Haftaya alım yapayım bari.

8. KAP: VESBE [ ] VESTEL BEYAZ EŞYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Kar veya Zarar ve Diğer Kapsamlı Gelir Tablosu

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1052610
    Dosyalar:

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...826eccfa8a2c30

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...826eccfaa52c31

Beni diyorsanız ben kendime göre burada çok bile ses çıkardım.Tık.

Yatırımcısına hayırlı olsun.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 820/882 İlkİlk ... 320720770810818819820821822830870 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •